Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Rukavice na polovacku - diskusia

autor: off m6692
pridané: 13.11.2014 22:34

Ahojte, poradte nejaké dobré rukavice na poľovačku leto,zimu, poprípade nejaké skúsenosti s tými ktoré už máte doma. Ďakujem

počet zobrazení: 5 179
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off binka, 4.7.2018 o 14:39

Mám od Holíka rukavice na stránce označeny jako Katy open. Nosím je spíš na podzim, nebo na společné zimní lovy, případně na dosled. Nejsou zateplené, zatím vydržely dost a po čytřech letech stále drží. Odklápěcí ukazovák je na magnet. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namor676, 3.7.2018 o 20:42

Veľmi dobré skúsenosti mám s rukavicami POĽOVNÍCKE RUKAVICE ACTIKAM 100 Rukavice na polovacku - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Fondo88, 3.7.2018 o 19:56

kamuflažne rukavice na leto - potreboval by som poradiť pri výbere rukavíc na polovačku bud zelene alebo ešte lepšie kamuflaž dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 7.12.2015 o 13:12

Možností je veľa mňa oslovili rukavice od českého výrobcu Holík...skús pozrieť na nete ponúkajú široký výber ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off clovek, 7.12.2015 o 2:27

Mam seeland stali dvacku a sluzia dobre ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jan2222, 6.12.2015 o 23:47

Mam rukavice Swedteam: prevedenie zimny maskac biele aj jesenny les. Su perfektne, 5 palcove so super citlivostou ukazovaka na spusti. Doporucujem. Rukavice na polovacku - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off HUGO09, 6.12.2015 o 22:06

Dal som si usit klasicke palcaky z baranej kozusiny a to je radiator aj pri -15 rad chodim na lisky a nie je problem dat ju dolu pred strelbou nakolko mam 2 prsty poranene uz mrznu a v tomto je to parada trochu nemotorne ale da sa na to zvyknut ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off urssus, 30.11.2014 o 20:28

Mmaska, prosim ta aky model/vyrobca su tie rukavice co si spominal? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off BLEIKER, 29.11.2014 o 20:29

Nieže niečo podobné by mu mohlo vyhovovat,ale presne toto je ono,naozaj výstižný popis,takéto parametre ako píše MMasska by rukavice na gulovú strelbu mali mat,už len doplním,že je dobré,ak vnútorná strana je malinko hrubšia a tak dokonale dokáže zabránit prenosu tepu na zbran. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca MMasska, 29.11.2014 o 14:50

CT308w rukavice ktore chces pouzivat aj na strelbu musia mat prirodzeny tvar ruky.Cize musi byt site tak ze su prsty zahnute a musi to drzat tvar aj ked rukavicu das dole. Jemna rukavickova koza brusena na dlani a prstoch, doplnena silikonovimi pruzkami. Z vrchu najlepsie odolny material napr. kevlarove vlakno MI 3-5 a pod nim dobra membrana na udrzanie klimi. Nieco podobne by ti mohlo vyhovovat ci? Rukavice na polovacku - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

on Mysho22, 23.11.2014 o 13:47

CT308: pozri rukavice od Hilmanu. Fajn materiál aj cena plus kvalitA. Teraz bežne nosím na posliedku ale aj na spoločnej si nájdu uplatnenie plus neprefuknu a ruka sa v nich extrémne nepotí. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off CT308W, 23.11.2014 o 12:42

Páni aké rukavice používate na poľovačku, ale aby sa v nich dalo aj strieľať a boli dostatočne citlivé aj na gulovu strelbu . Ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Daniel8, 14.11.2014 o 18:03

357AS: Asi tak. Ale radsej by som si kupil aj za 50€ len aby bola pekna zima a sneh... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 14.11.2014 o 14:38

ak trpíš reynadovým syndrómom, tak potrebuješ naozaj moc teplé.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off kaso79, 14.11.2014 o 14:12

Neviem, ale zdá sa mi že položiť konkétnu otázku v poslednej dobe na LZ je problém. Rukavice hľadáš do pohonu teda také čo sa nebudú zachytávať na kríkoch ale umožnia manipuláciu so zbraňou a streľbu, alebo také čo v nich nebude zima ani pri minus 20 na posede a keď pôjdeš strieľať dáš ich dolu, alebo také, ktoré z ruky dolu nedáš ale potrebuješ v nich vedieť manipulovať so zbraňou, strelivom, psom, rohom??? Od toho všetkého ti budú závisieť odpovede. Ja mam tieto, a zatiaľ spokojnosť...Rukavice-Prime-zelena ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off pali1, 14.11.2014 o 13:04

ja používam pletené rukavice so sklopkou,máš ich plný internet... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov