Heming hunting
dnes je štvrtok,  28. marec 2024,  meniny má Sona,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:34,  dnes západ slnka: 18:08
poľovnícke sety poľovníctvo Terem
Chyba! Skúste sa prihlásiť znova a skúste to ešte raz.

Poľovnícka výstava v Nitre - diskusia

autor: on caddis
pridané: 28.3.2014 10:01

Výstava v Nitre aké máte postrehy a skúsenosti ? Ďakujem za odpovede.

počet zobrazení: 6 295
počet hlasov: 0
okruh tém: stretnutia a akcie
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off gabriel8, 28.3.2015 o 16:50

Poľovnícka výstava v Nitre si dovolím povedať, že už roky nestojí za nič. To už nie je výstava ale obyčajná predajná akcia, aj to úbohého sortimentu.A hlavne v dnešnej dobe, keď aktivity proti poľovníkom stále stupňnujú, naši " zákonne zvolení zástupcovia", jednoducho od ignorujú, je to na zamyslenie, čo tam vôbec robia!!!!!!!, však by mali prezentovať poľovníctvo pred širokou laickou verejnosťou, alebo tieto dve organizácie (SPZ a SPK) sú len na vyberanie peňazí od PZ a PO ?- asi áno. Hlavne, že bojujú proti Pribene, Hubertovi a ktovie ešte proti komu, ktorí sa neboja poukazovať na nezákonnosť a nekalé praktiky týchto dvoch organizácií (dovolím si povedať prežitkov komunizmu), a vo svojom dvore majú totálny chaos.Konkrétne v Nitre, sú tam síce takí ľudia, ktorí spravili pre poľovníctvo veľa,"česť im za odvedenú prácu", ale ich hviezda už vyhasla, už nemajú čo ponuknúť, už nemajú potrebnú "guráž"...aby niečo úžitočné spravili pre slovenské poľovníctvo, a aby tam len "dožili" - to spravia len škodu a nie úžitok. Týmto nechcem nikoho urážať, hlavne tých ktorých sa to týka, ale mali by sa nad sebou zamyslieť , pustiť mladšiu generáciu, nech ona dôkáže, že je hodná poľovníckeho cechu: Dovolím si tvrdiť, že väčšina PZ je proti takým spolkom ako je naša slávna SPK, a fandím tým, ktorí podali na ÚS podnet o tejto nezákonnosti. Čo chodím po združeniach, všetci sú proti tejto výpaľníckej organizácii, a keď sa to nepodarí (čo sa môže stať, majú tam tých správnych ľudí), ostáva len na nás ostatných, že ako sa s tým vysporiadame...ale takto to už ďalej nemôže fungovať, je to začiatok úpadku poľovníctva na Slovensku, a škoda zahodiť to, čo naši predkovia budovali....

dať hlas príspevku | počet hlasov: 17

komentáre

zoradiť
zobrazené 1-40 z 56 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Fotojelen, 14.6.2016 o 9:10

mitko - to nemyslíš dúfam vážne dúfam že ten bastard sa nikdy nestane národným plemenom !!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mitko, 14.6.2016 o 8:24

Snáď mi admin prepáči, keď použijem expresívum, že som skoro na riť spadol, keď som na takom fóre akou bola prezentovaná minulotýždňová výstava v Nitre a na nej v "stánku" poľovníckej kynológie pod obrovským nápisom "NÁRODNÉ PLEMENÁ" bol na 1.mieste s krátkym popisom vyobrazený Tatranský durič, až potom nasledovali kopov, SHS, čuvač...Nebolo tam kompetentnej persony, ktorej by som sa opýtal od kedy sú tie dokrížené HAJTÓVI uznaným PLEMENOM. Využívam teda možnosť tu, snáď mi niekto ozrejmí kedy sa udialo uznanie PLEMENA, aby som zmenil názor a spomenutú prezentáciu krížencov ako národné plemeno nebral len ako výplod ignorácie, arogancie zainteresovaných. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 7

off hyperon, 13.6.2016 o 20:05

vystava bola podla mna o nieco lepsia ako v 2011 v BA. vystavu psov mal spojenu s tym, ze sa bude jednat o polovne psy a nie o kdejakych kabelkovych, vyvrkocikovanych, a inak kadernicky vyfintenych hafanov. pre mna je zatial najlepsia vystava na akej som bol, vystava v Lysej nad Labem v 2015... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

on michal89, 13.6.2016 o 7:59

krásne trofeje tam boli vždy, ale výstavy pred tým sa mi zdali lepšie.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off osmi, 13.6.2016 o 7:33

Podľa mňa bola dobrá boli tam krásne trofeje ale nechytala taký šmrnc by som povedal.Ale inak sa mi páčila ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off atyla13, 13.6.2016 o 7:07

Z môjho pohľadu príliš komerčná. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off JAGER18, 13.6.2016 o 6:16

CELOŠTÁTNA VÝSTAVA POĽOVNÍCTVO A PRÍRODA 2016 09.-12.06. 2016 - Ako hodnotíte výstavu ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sniper7x57, 30.3.2015 o 20:29

cista komedia ..... nemam co ktomu povedat ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabriel8, 28.3.2015 o 16:50

Poľovnícka výstava v Nitre si dovolím povedať, že už roky nestojí za nič. To už nie je výstava ale obyčajná predajná akcia, aj to úbohého sortimentu.A hlavne v dnešnej dobe, keď aktivity proti poľovníkom stále stupňnujú, naši " zákonne zvolení zástupcovia", jednoducho od ignorujú, je to na zamyslenie, čo tam vôbec robia!!!!!!!, však by mali prezentovať poľovníctvo pred širokou laickou verejnosťou, alebo tieto dve organizácie (SPZ a SPK) sú len na vyberanie peňazí od PZ a PO ?- asi áno. Hlavne, že bojujú proti Pribene, Hubertovi a ktovie ešte proti komu, ktorí sa neboja poukazovať na nezákonnosť a nekalé praktiky týchto dvoch organizácií (dovolím si povedať prežitkov komunizmu), a vo svojom dvore majú totálny chaos.Konkrétne v Nitre, sú tam síce takí ľudia, ktorí spravili pre poľovníctvo veľa,"česť im za odvedenú prácu", ale ich hviezda už vyhasla, už nemajú čo ponuknúť, už nemajú potrebnú "guráž"...aby niečo úžitočné spravili pre slovenské poľovníctvo, a aby tam len "dožili" - to spravia len škodu a nie úžitok. Týmto nechcem nikoho urážať, hlavne tých ktorých sa to týka, ale mali by sa nad sebou zamyslieť , pustiť mladšiu generáciu, nech ona dôkáže, že je hodná poľovníckeho cechu: Dovolím si tvrdiť, že väčšina PZ je proti takým spolkom ako je naša slávna SPK, a fandím tým, ktorí podali na ÚS podnet o tejto nezákonnosti. Čo chodím po združeniach, všetci sú proti tejto výpaľníckej organizácii, a keď sa to nepodarí (čo sa môže stať, majú tam tých správnych ľudí), ostáva len na nás ostatných, že ako sa s tým vysporiadame...ale takto to už ďalej nemôže fungovať, je to začiatok úpadku poľovníctva na Slovensku, a škoda zahodiť to, čo naši predkovia budovali.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 17

off hyperon, 27.3.2015 o 16:10

co tam bolo k videniu? boli tam len stanky s oblecenim, alebo aj zbrane, strelivo, optika..? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 27.3.2015 o 15:17

Aj ja som sa prave odtial vratil aj ked hlavne sme so synatorom isli na agrosalon. No co vak poviem "paradne" skoro ako IWA :-) T_TT_T ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ondrik, 27.3.2015 o 13:29

richard99 asi málo platíme a nezostávajú peniaze na prezentáciu poľovníctva pred laickou verejnosťou. bolo by treba zaviesť nejaké nové poplatky, alebo zdvihnúť tie súčasné :) :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off richard99, 27.3.2015 o 12:56

Práve som bol na výstave, je to jedna veľká blamáž čo sa týka SPZ a SPK, nie je tam žiadny zástupca čo by približovali poľovníctvo aj nepoľovníckej verejnosti. Tak sa nečudujme , že verejnosť má na nás taký názor ako má.Neviem začo máme platiť peniaze do týchto organizácií, keď sa nezúčastňujú takýchto akcií, kde by mohli verejnosti prezentovať pravú tvár poľovnícta. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 13

off Ondrik, 23.3.2015 o 16:58

ak máte záujem obzerať zelené ponožky a kravaty...huráááá do NR :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off yegi, 23.3.2015 o 10:30

25.-28.3.2015,len,či tam bude niečo k videniu,nakoľko súčasne bežia Levické poľovnícke dni. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabriel8, 23.3.2015 o 6:10

tento víkend to bude, ale presne neviem či zž od stredy alebo švrtka ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hyperon, 22.3.2015 o 21:18

Výstava RYBÁRSTVO A POĽOVNÍCTVO 2015 Nitra - Zdravím, máte niekto nejaké informácie o tejto akcii? Na stránke agrokomplexu toho o poľovníctve - sprievodných akciach ani o vystavovateľoch nič nie je. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Turbiak, 29.3.2014 o 11:44

Nie je sa co cudovat urovni tejto vystavy , ked kupna sila na Slovensku je taka aka je ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off balage, 29.3.2014 o 11:08

Chod radsej do polska na trh. Budes to mat blizsie. Bol som tam vcera a zostal som nemilo prekvapeny... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fedak, 29.3.2014 o 10:23

Dá sa tam kúpiť konská masť? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabriel8, 28.3.2014 o 17:19

teraz som sa z nej vrátil, radšej zostaň doma,je to ako pominulé roky strašne slabé, sú tam len predajné stánky (aj to nič moc(, jeden a pol pavilonu je s polovnickou tematikou a druhá polovička rybárska výstava,ale dali sme si klobásu za tri ečok...... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hunter243, 28.3.2014 o 10:59

Nechcem Ťa sklamať, zostaň doma a radšej si užívaj krásnej prírody na východnom Slovensku!!! Naopak ja s obrovskou radosťou "merám" 400 km jednu cestu k Vám na východ, aby som si užil krásu Vašich revírov a neskutočnú pohostinnosť pravých ostrieľaných poľovníkov s humornou latinou vo Vašom prekrásnom nárečí!!! To sú najkrajšie zážitky, na ktoré sa nesmierne teším. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off namreh, 28.3.2014 o 10:26

Nie.bol som pred 2 rokmi šok.Viac bolo to len o priekupníkoch oblečenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off igoret, 20.3.2013 o 19:45

ja som bol na inchebe škoda eur za stupné ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 20.3.2013 o 19:43

Lubino už obetuj pár kilometrov a zbehni do Levíc, tam su aspoň trofeje. :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 20.3.2013 o 19:42

neviem prečo mi takto napísalo ten komentár, ale malo tam byť, že je to niečo podobné ako v januári v inchebe, je to len doplnková výstava agrotechniky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubos2, 20.3.2013 o 17:46

Rišo. Teraz si zbúral všetky moje veterné mlyny...;-)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 20.3.2013 o 17:13

páni moc sa na tu výstavu netešte, je to niečo podobné ako v januáry v agrotechniky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 20.3.2013 o 15:45

V piatok tam idem pozrieť..hádam bude dobre.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peter989, 20.3.2013 o 15:20

richard99 presne to som hladal maindl obuv, to ma teší teda cesta tam nebude zbitočná ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rempo, 20.3.2013 o 14:58

akú zľavu? 25% z predtým nahodených 175%? :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off richard99, 20.3.2013 o 14:45

Ano, veci tam predávajú, dá sa tam celkom slušne nakúpiť podľa toho čo chceš kúpiť. V stánku oryx má slušné zľavy na obuv maindl. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peter989, 20.3.2013 o 14:28

richard99 a je to predajné tie veci? su tam aj dake akcie na handry???? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pavelb, 20.3.2013 o 13:51

v LV to býva myslím v sobotu predajné trhy, teraz nie som si istý.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off richard99, 20.3.2013 o 12:15

Práve idem odtiaľ, no musím povedať, že ma neuchvátila. Jeden pavilon, jeden stánok s polovníckymi zbraňami, málo optiky, najviac je tam oblečenia. Slabota. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rempo, 20.3.2013 o 11:19

A v LV je to v piatok obstojné, alebo hľavná časť je víkend? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 20.3.2013 o 10:38

V Nitre to je len pavilon B venovany polovnictvu... podla stranky usporiadatela. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pavelb, 20.3.2013 o 10:36

ano, zrejme viac asi predajná. Chcem stihnuť aj Levické poľ.dni a tiež Nitru. Do LV na trofeje, v sobotu aj predajné trhy budú. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 20.3.2013 o 10:34

to bude skor predajna vystava ako prezentacia trofeji... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peter989, 20.3.2013 o 10:30

aj mna a hlavne či je predajná,chcel by som nejaké veci pokúpit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 1-40 z 56 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov