Heming hunting
dnes je štvrtok,  2. máj 2024,  meniny má Žigmund,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:27,  dnes západ slnka: 18:58
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

termo prádlo - diskusia

autor: off 54frencis
pridané: 21.10.2013 22:42

Viete mi poradiť nejaké dobre termo prádlo s ktorým ste boli spokojný ? Skúsenosti a postrehy s praxe.

počet zobrazení: 12 031
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-49 z 49 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off whitenigga, 24.10.2013 o 18:09

Ahojte na tuto tému Vám poviem pár slov vlastním termo Devold aj nohavice aj vrch z dlhým rukávom prvý krát ked som si ho obliekol a dal som si taku menšiu 10 km turu bolo to v decembri som sa spotil jak kačka ked som sa vrátil na chatu tak telo bolo suché termo bolo suché a vonialo žiadne pachy nič takže možem povedat , že je to jednotka na trhu Lovu Zdar. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off andy8, 24.10.2013 o 17:55

na tejto stránke si určite vyberieš tricko-suzan-supril-plys-dlhy-rukav.html#popis u mna lepšia značka ako Moira a cenovo v pohode,aj nižšie spomínané Devold je super ,cena je ale vyššia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on december, 24.10.2013 o 16:22

Norske termo Devold!!! jednotka na trhu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ppeter29, 24.12.2009 o 14:58

termopradlo Supril Plis. Vyrobok Made in Cz. Kupil som si To 3 mesiace do zadu. 32 eur cena Ale Normalne Lutujem Ze Som Si take Daco Nekupil Uz Pred 10 Rokmi. SPICKOVA VEC. A To Len Vrch Mam. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lukas007, 16.12.2009 o 14:53

s tým (s hubertlovu) skúsenosť nemám ale teraz som si objednal fleec-ové spodné pradlo JAHTI-JAKT tak uvidím a potom napíšem o ňom... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bibasso, 16.12.2009 o 10:43

tiež si horu naviac užijem v zime a už mám nejaké tie termo výrobky za sebou, ale ešte som nenašiel to pravé orechové pre mňa. Mohol by si poslať link na výrobcu prípadne aj na predajcu? Ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MAX2, 16.12.2009 o 9:08

Ja takéto prádlo používam viacej rokov. Pre mňa začína to pravé orechové so snehom a tak sa musím primerane obliecť. Je to vynikajúca vec. Aj keď sa spotíš, aj tak stále hreje. Kto šetrí na termoprádle nešetrí svoje zdravie... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dolina, 16.12.2009 o 0:46

termo pradlo - Mate niekto skusenosti s termo pradlom ,ktore propaguju v Hubertlove cislo 5 na poslednej stranke? Myslim to,co je zateplene na kolenach a chrbte.rad by som vedel ake je to ucinne ,a hlavne ci sa to za tu cenu oplati,dik. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-49 z 49 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov