Heming hunting
dnes je pondelok,  6. máj 2024,  meniny má Hermína,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:21,  dnes západ slnka: 19:04
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

poľovnícke ruksaky, batohy - diskusia

autor: off siro121
pridané: 7.10.2013 21:24

Zdravím,aké ruksaky použiváte keď idete do prírody?..Aké značky a pod...Hodte sem nejaké linky atď..

počet zobrazení: 25 069
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 81-89 z 89 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off jozefpetr, 8.10.2013 o 21:31

odkaz odkaz odkaz Ja hľadám niečo podobne ako tieto vecičky v odkazoch, máte skúsenosťi s inými od iných firiem? ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 8.10.2013 o 21:12

Stagstalker viem o čom píšeš sám to tak mám ale chalan chce asi ničo lacnejšie a čo si kúpi pohodlne cez eshop.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Stagstalker, 8.10.2013 o 21:10

Ak môžem poradiť, odporúčam si zadovažovať vojenské ruksaky a batohy, nie však nejaké z army shopu a staršie typy od armád na východ od nás, ale kvalitné preverené značky, ktoré sú odskúšané aj v posledných konfliktoch a preverené či navrhované profesionálmi za naozaj ťažkých podmienok. Sám si kupujem istý čas len veci spĺňajúce vojenské normy(slnečné okuliare, batohy, oblečenie, doplnky), ktoré majú vzhľad vhodný aj pre poľovníctvo, sú odolné a v poľovníckych podmienkach takmer nezničiteľné. Značiek je veľa, oplatí sa kupovať najmä zo zahraničia. Ťažko tu spraviť nejaký výber, poradiť sa skôr dá, keď človek má predstavu čo hľadá a má k tomu finančný strop. Treba však počítať, že kvalitný 3 day pack, čiže ruksak 35-40 l vyjde okolo 100-130 eur, niektoré aj s hydratáciou. Tie lacnejšie okolo 70eur. Najčastejšie farby sú olive, tan, coyote brown a black, resp. aj maskáč, čiže použiteľné aj v poľovníctve. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hartge30, 8.10.2013 o 20:21

má niekto tento odkaz , prip. tento odkaz hladám nieco s bedrovým pásom, polstrovanými popruhmi, s kompresnými popruhmi cca 35 - 45l kde by som nalozil náhradný odev, dalekohlad, fotak s velkym objektivom, zavesil stativ alebo pusku ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ondrik, 8.10.2013 o 13:37

peeterko tie čo si pridal sú fakt dobré, vydržia a sú za super cenu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off m98, 8.10.2013 o 13:11

Na bežné používanie mám 15L, to čo dal Gringo. Ak treba naložiť viac a do nepriazne, tak vyberám odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peeterko, 8.10.2013 o 12:57

odkaz Tieto vydrzia neskutocne vela. A majitel je velmi ochotny, poradi, prisposobi na mieru co treba. Mne spravil do velkeho batohu aj vyberatelne a nepremokave vreco. Elegantne na suchy zips. Takychto obchodnikov by malo byt co najviac... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hunter2, 8.10.2013 o 12:47

ja mam tento odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

zobrazené 81-89 z 89 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM