Heming hunting
dnes je nedeľa,  5. máj 2024,  meniny má Lesana/Lesia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:23,  dnes západ slnka: 19:03
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Rossler Titan 6 Luxus alebo Browning Euro-Bolt II aleboantonio-zoli-az1900-bavarian-luxus- - diskusia

autor: off 2pipo4
pridané: 21.8.2013 23:46

Zdravim uvažujem o kupe novej zbrane a neviem sa velmi rozhodnut. Co by ste mi odporucili z hore uvedených zbrani. Uvažujem nad kalibrom 7x64.

dakujem za prispevky.

počet zobrazení: 12 891
počet hlasov: 1
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off Slavis, 26.8.2013 o 18:48

S tym, ze otcovi vydrzala som len narazal na spolahlivost zbrane. Co sa tyka zbrani mal som to stastie a naozaj vela zbrani mi preslo cez ruky a Rossler je podla mna kvalitna znacka (nehovorim ze jedina) uz len ked sa na nu detailejsie pozrieme - vyrobca hlavni lothar walther vyraba hlavne aj pre Blaser.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 17

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-58 z 58 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Jager68, 23.8.2013 o 15:56

Edo toto je uz po zlave...pisal som im...popripade by dali asi nejake doplnky..za drevo c.4 je priplatok cca 20 tis CZK a tak.. nejdeme polemizovat nad cenou...kazdopadne je to zaujimava zbran. neviem sa dopatrat aka je celkova dlzka zbrane. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 23.8.2013 o 15:26

Jager68 uvádzacia cena novinky je 49750 českých korún deleno 25 = 1990€ Vlašský ořech grade 3 olejový finish • Ráže : 30-06 , 308 Win, 9,3 X 62 a 300 Win Mag • Délky hlavní: 56 cm pro 30-06 , 308 Win, 9,3 X 62 • 58 cm pro 300 Win Mag • Kanilovaná hlaveň, naháňková lišta se světlovodnými muškami • Hand Cocking systém (pojistka) • Rychlý přebíjecí systém • Rychlý rozkládací systém • Botka Inflex • Kufr Elite • Příprava na optiku • Očka na řemen • Cena: 49 750,- • Dostupnost léto 2013 To samozrejme nie je tá najlacnejšia ponuka na trhu . A Je to bez zlavičky , ktorú každý predajca dáva pri záväznej objednávke nie je problém 10% i viac . Kto si zlavu nepýta nedostane ju . Rossler Titan 6 Luxus  alebo Browning Euro-Bolt II aleboantonio-zoli-az1900-bavarian-luxus- - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Jager68, 23.8.2013 o 14:42

Edu..ale Maral co je na titulke prospektu vid. tvoj odkaz je za cca 3200€. ale suhlas..design,funkcnost kvalita..velmi dobré... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jager68, 23.8.2013 o 14:41

Eurobolt...je vyborna zbran .. Maral vyzera velmi dobre.a je aj kvalitny... Zaklad sa predava za 2200€+..Walter Trading dava nejaku zlavu..ale po kombinacii s lepsim drevom a podobne si na skoro 3000€..ale zbran je to vyborna..urcite lepsia ako sucasne Steyrky...a lahkych zliatin sa na zbrani bat nemusis... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off steyr, 23.8.2013 o 12:11

jozef - veď o tom to je, či preferuješ to čo je tvojmu oku lahodiace a chceš byť "in"(ako tí mnohí čo sa po boome R93, snažia týchto zbraní zbaviť) alebo preferuješ kvalitu, životnosť a spoľahlivosť. já mám to šťastie, že môjmu oku lahodí staršia, no kvalitná klasika... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off jozef, 23.8.2013 o 11:32

steyr áno aj my máme v rodine staršie nemecké a české zbrane,áno po stránke údržba/kvalita železa Super! Ale mne oku nelahodia čiže by som ich ani nechcel nevravím že sú zlé,namreh a ty ako?nemusím byť odborník v obore aby som nemohol vyjadriť svoj názor!!tak isto ako ho vyjadril coto a sním sa stotožnujem! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 23.8.2013 o 11:27

namreh uvádzacia cena maralu bola 2000€ . Predajca nemá problém s 10% zlavičkou tá sa vždy dá vybaviť ak človek vie jednať . Vypadá to asi takto odkaz . Starú guľovnicu nedoporučujem . Obyčajne je nejaký dôvod preču ju poľovník predáva . Čiže je to taká kočka v mechu . Nová je nová . Ako sa o ňu človek bude starať tak bude vypadať . Brovnig je výborná značka inováciami predbehol oveľa drahšiu konkurenciu obdobne dezingom , ktorý je naozaj nadupaný a prenádherný . Obdobne ergonomia je premakaná . Takže u mňa je to dobrá zbraň . Pomer kvalita a cena sa bude ťažko hľadať obdoba . Kde ju kúpiť treba pozrieť google . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off coto, 23.8.2013 o 11:23

Za mňa pokiaľ by som mal uvažovať medzi týmito dvoma puškami volil by som Browning ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namreh, 23.8.2013 o 9:32

jozef,ako si poradil do diskusie?a spýtam sa ťa existuje niečo v čom nie si odborník???Ja sa nevyznám preto sa pýtam,ale ked neviem poradiť držím hubu.Steyr,napísal som ti poštu ak môžem poprosiť píš mi tam. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off steyr, 23.8.2013 o 9:24

jozef - určite si nekúpi lebo sa nevyzná, to je fakt, ale od novej guľovnice za 1500 EUR nemôžeš čakať, že sa bude dediť z otca na syna a budú s ňou spojené tvoje celoživotné poľovné zážitky, možno som staromódny a konzervatívny, no od novej guľovnice za 1500 EUR môžeš čakať akurát to, že keď ju po poľovačke v zime alebo po daždi neočistíš tak ti zhrdzavie, a o funkčnosti a životnosti plastových častí a častí z rôznych ľahkých zliatin ani nehovorím...nechcem sa s nikým hádať, je to len môj názor. PS: nie je to stará vec ale klasika a kvalita. Nie som taký bohatý aby som si mohol dovoliť kupovať lacné veci... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Ondrik, 23.8.2013 o 9:16

No ako tak čítam, čaká nás ďalšia kvalitná diskusia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off jozef, 23.8.2013 o 8:55

steyr ide o to že mladý polovník si určite nekúpi sauer80 už len na pohlad je to proste na rovinu stará vec..a to že je kvalitná beriem.Radšej si kúpim marala ako toho sauera aj kedy bol za tristo eur.A to sa vám potom nepáčia asi žiadne poloautomaty ked sa vám nepáči maral.Je to vec vkusu a názoru. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off steyr, 23.8.2013 o 8:08

Maral vyzerá ako poloautomat, mne osobne sa nepáči, a nepôsobí na mňa ako poľovnícka zbraň, resp. ako klasická guľovnica. Otázkou je čo od zbrane očakávaš. Osobne by som si nikdy nekúpil novú guľovnicu za 1500 EUR, to si radšej za tie peniaze kúpim používaného Steyera Luxusa alebo Sauera 80 aj s optikou...a to už je iná káva...a puška na celý život...odkaz z rakúska do 1500 EUR nie je problém, ten čo je v odkaze stál v rakúsku pôvodne 1250... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namreh, 23.8.2013 o 7:58

Edu kde by som ho vedel zohnať?Chcem si kúpiť novú zbraň a celkom sa mi pozdáva. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 22.8.2013 o 23:41

obe sú výborné pušky v danej cenovej kategorii .Keby si si priplatil za 1800€ sa dá zohnať brovning maral a to je už iný level .Fantastické drevo ktoré sa nepripláca priamoťažný záver , ktorý sa sám vracia .Najmoderneší vývoj tejto predstížnej značky bude atakovať omnoho drahšie značky . Nádherná zbraň .odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off steyr, 22.8.2013 o 7:23

Browning ak máš na výber len z týchto dvoch. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pepies, 22.8.2013 o 6:37

jednoznačne Browning. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

Príspevok presunutý z diskusie Antonio Zoli AZ1900 BAVARIAN LUXUS vs Browning Eurobolt II (autor: PETAJKO).

off Jager68, 15.1.2012 o 9:53

S Brow. som poloval 6r. Absolut.spokojnosť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-58 z 58 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM