Heming hunting
dnes je nedeľa,  5. máj 2024,  meniny má Lesana/Lesia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:23,  dnes západ slnka: 19:03
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Reflexná/ochranná vesta pre psa - diskusia

autor: off Jaruj88
pridané: 23.7.2013 19:25

Ako kazdy dobry psičkar tak aj mne zalezi na bezpecnosti svojho spoločnika a preto by som potreboval nejaku reflexnu vestu pre psa ktora vyhovuje do horskych podmienkach na spolocne polovacky ale aj na prechadzky a dohladavky taku aby ho bolo vidno na velku vzdialenost a aby sa znej dostal v pripade keby sa zachitil o nejaky konar alebo drôt taku ktoru pouzivate....

počet zobrazení: 8 757
počet hlasov: 1
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off mitko, 24.7.2013 o 7:43

chceš niečo univerzálne,,,ak pohľadáš na nete,tak určite niečo "zaručene" dobré nájdeš,lenže či splní tvoje očakávania to neviem,lebo "poputnať" psa do niečoho pri prechádzke lesom a pri vyhľadávaní,durení,dohľadávaní,stavaní v mladinách,húštinách je veľký rozdiel...Viem,ide ti o bezpečnosť psíka,aby si ho nejaký "šikovný" poľovníček nezmýlil so zverou,lenže čo ak mu tá vesta v zápale práce v húštine zabráni rýchlemu úniku,úskoku správnym smerom pred diviakom,tam sa meria čas tiež na stotiny sekundy...Zo skúsenosti asi len toľko,že pre bezpečnosť pred "šikovným"poľovníkom je niekedy aj vesta honca nepostačujúca,škoda obmedzovať psíka v pohybe v tak náročnej práci,,,podľa mňa má tá vesta pre psa viac nevýhod,ako výhod...

dať hlas príspevku | počet hlasov: 16

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-50 z 50 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off jozef, 25.7.2013 o 15:51

Neviem či narážaš na krádež..ale ochrannú vestu značiek čo som menoval dolú pes nestratí...jednine s pomocou nejakého dobráka.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 25.7.2013 o 15:44

jozef mal také i onaké všetky sa strácali aj tie ochranné . Tá na fotke išla ako prvá potom boli ďalšie a ďalšie až po tie najochrannejšie a najdrahšie .hunter276 Ti to najlepšie vysvetlí sám ako sa tie vesty strácajú . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 25.7.2013 o 15:27

Edu najprv si ujasni čo je pre teba ochranná a čo reflexná vesta..lebo moji mali ochrannú vestu minulú sezónu 30spol.polovačiek,a cez 40 dohladáviek.A samozrejme že ju nestratili...to čo si dal teraz link na foto je vesta za tri eurá(reflexná)..ja píšem o vestách(ochranných)---(Mikut,HundeNavi,PsiHubik)A pod. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 25.7.2013 o 13:35

jozef keď za 32 poľovačiek stratí kopov 9 ochranných viest asi to s tým strácaním nebude náhoda . To sa podarilo napríklad tomuto kopovovi odkaz- Okrem toho sa x krát vesta po kopovovi našla tých 9 sú len tie čo sa nenašli :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 25.7.2013 o 11:08

luboš myslíš tú v lavo? odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off luBOSSco, 25.7.2013 o 0:46

Farm-Land Belfast Orange camo. A ak ju zozenies na Slovensku daj vediet :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 24.7.2013 o 21:12

Z ochrannej určite nie... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 24.7.2013 o 16:09

Skôr sa ten pes dostane z tej vesty tak rýchlo ,že budeš až prekvapený kde ju zase stratil . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off jozef, 24.7.2013 o 8:51

Bud zainvestuj do ochrannej vesty alebo reflexný obojok,tie lacné vesty za desať eur sú v kvalite ako klasická cestárska vesta,čiže bud ju stratí alebo roztrhá na poraste... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mitko, 24.7.2013 o 7:43

chceš niečo univerzálne,,,ak pohľadáš na nete,tak určite niečo "zaručene" dobré nájdeš,lenže či splní tvoje očakávania to neviem,lebo "poputnať" psa do niečoho pri prechádzke lesom a pri vyhľadávaní,durení,dohľadávaní,stavaní v mladinách,húštinách je veľký rozdiel...Viem,ide ti o bezpečnosť psíka,aby si ho nejaký "šikovný" poľovníček nezmýlil so zverou,lenže čo ak mu tá vesta v zápale práce v húštine zabráni rýchlemu úniku,úskoku správnym smerom pred diviakom,tam sa meria čas tiež na stotiny sekundy...Zo skúsenosti asi len toľko,že pre bezpečnosť pred "šikovným"poľovníkom je niekedy aj vesta honca nepostačujúca,škoda obmedzovať psíka v pohybe v tak náročnej práci,,,podľa mňa má tá vesta pre psa viac nevýhod,ako výhod... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 16

zobrazené 41-50 z 50 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM