Heming hunting
dnes je piatok,  3. máj 2024,  meniny má Galina,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:26,  dnes západ slnka: 19:00
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Prijatie do poľovníckeho združenia - výška "vstupného poplatku" - diskusia

autor: on borgeo
pridané: 7.3.2013 19:57

Je výška vstupného poplatku pri prijatí do poľovníckeho združenia niečim limitovaná? Kto určuje výšku tohto poplatku a od čoho závisí? Platia vstupný poplatok aj schválení kandidáti?


počet zobrazení: 17 850
počet hlasov: 2
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-63 z 63 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off mibe74, 7.3.2013 o 23:26

no 2270 eur na vstup je dost vela nemyslis? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 7.3.2013 o 23:24

Tak co sa pytas z coho je sklamany ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 7.3.2013 o 23:15

normalne...rok cakatel, uloha spravit posed-kuk moje foto odsuhlasenie za clena na schodzi, zaplatenie clenskeho + vstup ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 7.3.2013 o 23:13

mibe teba ako zobrali do zdruzenia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off duso2, 7.3.2013 o 23:10

Co viem,lahko sa clovek stane clenom ak vlastni nejaku vyznamnejsiu plochu v polovnom reviri:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 7.3.2013 o 23:09

a z coho si sklamany? z poplatku, alebo ze ta nevzali? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on borgeo, 7.3.2013 o 23:05

Chlapi, je to smutné, ale je to tak. Po chvíli obrovskej radosti prišlo veľké sklamanie. Ak by ste vedeli o nejakom serioznom PZ, ktoré pozná hranice slušnosti, dajte prosím vedieť. Dokážem prispieť ročne zhruba 80 metrákov krmiva. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off mibe74, 7.3.2013 o 23:04

clenske 50 e a vstup myslim 332 e, ale 2270 e to uz je fakt sila....to by som ani nedal, radsej to skus inde ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hunter243, 7.3.2013 o 22:57

Borgeo, to čo píšeš, je sila, lebo za 2270€ chodiť ako čakateľ po oráčine v poľnom revíri a v blatových gumákoch nie je žiadna výhra, pošli celé PZ na tú ich vodnú plochu, nech si schladia hlavy a preberú sa zo sna!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on borgeo, 7.3.2013 o 22:48

jancigas, čísla ktoré uvádzaš mi po mojej skúsenosti pripadajú ako z inej planéty. Druhá vec je, čo Ti tvoje združenie za tú cenu ponúka. Aj keď verím, že o nič menej, ako to "moje". ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jancigas, 7.3.2013 o 22:40

Mna ked teraz prijali za clena tak vstup je 200e a clenske 40e. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubos2, 7.3.2013 o 22:16

...nenažranosť a vypočítavosť... Urobil by som niektorý z uvádzaných príkladov, podľa 3006sprg,alebo soson-a, na Tvojom mieste. Záležalo by od okolností a hladiny alkoholu...;-))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jaruj88, 7.3.2013 o 22:07

Paviann najomny sa plati z hosti cimviac hosti tim viac penazi ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 7.3.2013 o 22:07

hovoríš že ťa zobrali po DLHŠOM ČASE? P.s- možno, že ťa chcú uvedenou výškou sumy odradiť od čakateľstva, členstva a možno nie. Pozri vnútorný poriadok PZ, stanovy a uvidíš, čo je tam napísané o výške členského, podielu atď atď. Máš právo nahliadnuť do stanov, resp. tie nú sú len v PZ. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jaruj88, 7.3.2013 o 22:06

Boze keby aspon nejaky ooriadny revir a nie polny je to kokotin. Lebo mozu od teba brat peniaze 6 roky a po 6 rokoch ti povedia ze za clena ta neprimu a peniaze si im dal ako zadarmo ja by som do toho nesiel mi platime 540 a mame od vlka po jelena diviaka srnca vsetko a mame horskz revir 1200m n m 6200he z toho 1 a daco polia takze ji mame to super a sme 43 celnoch a kazdy je normalny clovek mame aj strasne vela hosti z rakuska,ceska,atd ale ako pises kto moze dat taku cenu za kandidata ked ta po6 rokoch nemusia prijat a prides o pw0eniaze ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 7.3.2013 o 22:03

posli ich do p..e, za kandidata 2270 a za clena by Ti este len vyratali :-))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off pavian, 7.3.2013 o 21:52

Obnovujú sa nájomné zmluvy a niekto nájom predsa zaplatiť musí... ;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 3006sprg, 7.3.2013 o 21:46

podakuj im za spolupracu a ze vam bolo spolu dobre...takato suma by bola pritiahnuta za vlasy aj v lesnom reviri s jelenou, nie to este niekde v polnom reviry...za tu cenu mozes chodit na poplatkove polovacky a stavim sa ze si zapolujes lepsie... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on borgeo, 7.3.2013 o 21:45

soson, nie :-))) ale :-((( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 7.3.2013 o 21:43

ludove polovnictvo po slovensky :-))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on borgeo, 7.3.2013 o 21:33

Túto diskusiu som zadal preto, lebo miestne združenie po dlhom čase vyhovelo mojej žiadosti a na členskej schôdzi odsúhlasili moje prijatie za kandidáta, repektíve čakateľa. Následne predsedníctvo znovu zasadlo aby vypočítali výšku môjho vstupného jednorázového vkladu. Dopracovali sa k sume 2270€. Jedná sa o poľný revír s čiastočným podielom vodnej plochy. Poľovnícku chatu združenie nemá, je tu pár posedov a krmelcov rôznej kvality a vlastní jednu V3S-ku. Tak ma zaujíma, čo táto výška poplatku odzrkadľuje. A to by som mal byť stále ešte len kandidát a nie člen! Nehovoriac o tom, že sa mi zdá pritiahnuté za vlasy, aby jeden človek uhradil zo dňa na deň to, čo podielovo vychádza ma jedného člena za celú dobu existencie združenia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabriel8, 7.3.2013 o 21:01

vstupný poplatok, alebo jednorázové vstupné si určí združenie samé,(členská schôdza, pritom berú do úvahy, akú majetkovú hodnotu vytvorilo združenie od svojej existencie, tým myslím pol. chatu, krmelce a ostatné pol. zariadenia...aspoň u nás je to tak ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jaruj88, 7.3.2013 o 20:13

cenu určuje zdruzenie podla toho kolko za revir platite tak si to vychodnotia a potom urcia vysku clenske aby pokryli náklady za prenajom reviru a zaplatily urbarom a tak, moze to byt 50 evr alebo aj 400 zaleži to od toho kolko mate za prenajom reviru najlepsie je robit hostovkse polovacky a potom je aj nisie členske unas asi neplatia kandidati lebo aj tak ich potom vola po 6 rokoch za clenoch ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-63 z 63 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov