Heming hunting
dnes je sobota,  4. máj 2024,  meniny má Florián,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:24,  dnes západ slnka: 19:01
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Hľadám niekoho na točenie dokumentu v prírode nemusíš byť poľovník - diskusia

autor: off jimmyjazz
pridané: 7.2.2013 14:07

Hľadám natčencov!!! Nejde o zárobok.

Zaťial mám k dispozícií nahrávacie a strihové štúdio, kameru fullhd a človeka na hovorene slovo hľadam aj fotografa.

Točiť sa bude v okolí žiliny hlavne zver a príroda. Veľmo sa teším na spoluprácu. Ak ťa to láka a si milovník prírody čo je aj podmienka napíš. Ja to beriem ako koníček a chcem mať vlastný dokument. Do prírody chodím stále a miesta mám v hlave kde sa bude točiť! Chcem začať od skorej jari čiže už už. Ak budeme dobrý tým podniknme spolu veľa projektov! Nakrucat sa bude v žilinskom kraji ale kto vie kde este. Tak ak rád chodíš do priirody a si blízko mňa ja som zo žiliny určite napíš a dáme sa do toho. Bude to naše spoločné dielo:)

počet zobrazení: 22 828
počet hlasov: 1
okruh tém: video, kamerovanie
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 121-128 z 128 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Edu, 9.2.2013 o 0:17

357As celý svet je podvod to máš pravdu . Samozrejme ,že sa robia triky pri fotení či filmovaní každý ich používa . Nafilmovať a dejovo upraviť film nie je žiadna sranda .Bez tirkov nie je dobý film ani fotka . Všetko je na fantázii autora . Príklad fotenie vtáctva odkaz Čím väčšia profesionalita tým väčší podvod :-D tak to funguje . Na to treba skúsenosti nie len techniku . Tam treba zvládnuť všetky prechody časovo zostrihať kompozične hudbu dodať zvuk zvládnuť a veľmi veľa vecí . Základný úspech Pavla Barabáša začal Aboslovaval štúdium zvukovej a obrazovej techniky na Vysokej škole technickej v Bratislave. To bol silný základ . Faktom je že je medzinárodne najúspešnejším slovenským dokumentaristom, za svoje filmy obdržal viac ako 180 ocenení na domácich a zahraničných festivaloch. To sú reálne veci .Toď mu do beckova do okien kukám ešte svieti . :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off archer, 8.2.2013 o 23:43

Daj mi 5 rokov (za ktoré to natočil on) a ten rozpočet.. a môžeme sa ďalej rozprávať ;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on oravskymedved, 8.2.2013 o 23:20

Pre 357AS a archera. Barabáša osobne nepoznám, ale ak vidí prírodu a Slovensko tak, ako ja v jeho filmoch, tak ma môže trochu aj klamať. Ak je dosť dobrý na to aby dostal medzinárodné ocenenie za svoju prácu,a je amatér a klamár, tak sa veľmi teším na Vaše diela mládenci. Lesu a lovu zdar! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 357AS, 8.2.2013 o 10:53

Barabáš dotrepe do Tatier vlkov a dalšiu zver zo zahraničia a potom filmuje ako vlci trhajú ovce a valach sa prizerá a ludia to" žerú"to je amatér a klamár,žiadny profík.Polovica filmu je podvod,snád len tie Tatry sú tam pravé. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off archer, 8.2.2013 o 9:33

Barabáš má daleko od profíka ;).. za profi prácu považujem produkciu BBC.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off archer, 8.2.2013 o 9:32

píšeš jak malý chlapec.. pochybujem, že máš 29 rokov... Nechápem tvoje pohnútky.. nechceš spolupracovať s polovníkmi ale aj napriek tomu sa zaregistruješ na poľovnícke fórum a hľadáš niekoho na spoluprácu.. zvláštne.. alebo to príde len mne také trochu scestné? Pre mňa perla v tvojom príspevku: národné alebo chránené parky.. hmmm.. Okrem chránených alebo národných parkov a hôr :DDD... máme aj NPR,PR, CHA, CHPP,CHVÚ, CHKO, Biosférické rezervácie.. NPP, Pralesy atď.. len na doplnenie chránených alebo národných parkov a hôr.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jimmyjazz, 8.2.2013 o 9:04

Ďakujem no štúdio je na hudbu a tak, ja viem že to nebude jednoduché ale zas nejdem to robiť total profi ako napr. p.Barabáš a podobný :)Chcem to robiť pre lásku k prírode a ukázať známim aká je naša príroda krásna a hlavne cele to okolo toho na to sa teším. Na dobrý záber budem čakať dlho viem:) A čo sa týka poľovníkov nejdem sa dohadovať chcel som ale podľa skúsenosti už nexem ja to nechaapem ja mam rašpekt k pánom poľovníkom a ešte viac k prírode ale newiem..... Pohyb v prírode je voľný nemyslím národné alebo chránené parky ale proste hory a tam mi nikto nič nemôže pokial nerobím hluk neruším zver a správam sa tak ako treba (aspoň si to myslím) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jirik, 7.2.2013 o 17:18

držím palec,je to pěkný ale časově velmi náročný koníček.Občas to taky zkouším,ale studio na střih aj. - to už vypadá profesionálně? Občas se v okolí Žiliny taky objevuju i s kamerkou -hlavně na Malé Fatře. Záběr zvěře ve volné přírodě použitelný v dokumentu - to už je oříšek,a bez nějaké spolupráce s místními polovníkmi to bude složité.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 121-128 z 128 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov