Heming hunting
dnes je piatok,  3. máj 2024,  meniny má Galina,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:26,  dnes západ slnka: 19:00
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Browning Euro Bolt II. - diskusia

autor: off Frenk7778
pridané: 7.2.2013 11:50

Dobrý deň,



chcem poprostiť všetkých, kt. majú skúsenosti s guľovnicou Browning Euro Bolt II. o vyjadrenie sa k tejto zbrani, prípadne k značke Browning. Zvažujem kúpu tejto zbrane, no neviem sa dostať k žiadnej recenzií....



Ďakujem, lovu zdar...!


počet zobrazení: 10 369
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-52 z 52 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

Príspevok presunutý z diskusie BROWNING EURO BOLT II standard, kaliber .30-06, 22 (autor: hunter276).

off hunter276, 22.6.2012 o 19:22

pár krát som s ním strieľal a veľmi sa mi páčil. Ale ešte sa rozhodujem medzi 8x57, .30-06 a 308 W ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie BROWNING EURO BOLT II standard, kaliber .30-06, 22 (autor: hunter276).

off jozef, 22.6.2012 o 19:14

Celkom slušná zbran lepšie jak CZ ak zvolíš dobru optiku tak by ti to malo úplne postačovať..A prečo si si zvolil kaliber 30-O6? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Gulovnica Browning Eurobold II (autor: orim).

off dlhydavy, 3.3.2012 o 22:55

Mal so Brovning European v kal. 30-06 vyborna zbran .nastrelujem pušky dost často s nepresnym brovningom som sa ešte nestretol.Poslednykrat som bol vyvaleny z BAR tj.gul.automat.s meoptou 7x50 15 mm rozptyl na 100 metrov .Brovning vrelo odporučam svoj som musel predat lebo som potreboval peniaze na zaplatenie školy v Uherskom Brode - ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

Príspevok presunutý z diskusie Gulovnica Browning Eurobold II (autor: orim).

off woodimpex, 2.3.2012 o 17:52

Mne sa pozdáva Browning-x bolt s plastovou pažbou celonerezový s kanilovaním na hlavni a s dlžkou hlavne 51cm. ale neviem ako sa takáto hlaven bude správať pri strielaní v ráži 308w. Má niekto skúsenosti? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Gulovnica Browning Eurobold II (autor: orim).

off Jager68, 29.2.2012 o 16:05

Suhlas s Blaser 300VM..poloval som s touto zbranou 6r. v kal.7RM. Max.spokojnosť.ZA 1280€ je to vyborna volba v pomere cena kvalita. Mna stala este 45500 Skk. Syn je čerstvý polovnik..tak ideme kupit pre zaciatok prave tuto zbraň. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Gulovnica Browning Eurobold II (autor: orim).

off woodimpex, 29.2.2012 o 15:13

Má ešte niekto nejaké skúsenosti s Browningom napr: odkaz alebo:odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

Príspevok presunutý z diskusie Gulovnica Browning Eurobold II (autor: orim).

off Blaser300VM, 29.6.2009 o 23:28

Je to nahodou slusna, remeselne dobre urobena puska. Drevo aj v zaklade celkom na dobrej urovni, ziadny plast a zaver ma tri kamene (zuby) namiesto beznych dvoch. Naozaj som bol spokojny a aj dalsi majitelia, co ju maju a co ich poznam. O level vyssie ako Tika. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Gulovnica Browning Eurobold II (autor: orim).

off milanko12, 29.6.2009 o 21:21

blaser:)klud nerob paniku to ze sa mne nepaci neznamena ze je zla to bol len moj a len moj pocit kazdemu sa paci ine. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Gulovnica Browning Eurobold II (autor: orim).

off Blaser300VM, 29.6.2009 o 18:05

Uzasna vypovedna hodnota prispevku. Drzat raz pusku v ruke a v obchode.... Uz len Tika je to prave orechove. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Gulovnica Browning Eurobold II (autor: orim).

off milanko12, 29.6.2009 o 14:40

nevlastnil som ju ale videl a drzal som ju v jednom bratislavskom polovnictve no nesypaticka zbran riadne mne sa nepacila vobec aj ked na obrazku bola krasna a chcel som si jukupit prvy dojem strasny...myslim ze zatie prachy racej tiku ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Gulovnica Browning Eurobold II (autor: orim).

off orim, 25.6.2009 o 18:05

dakujem za informaciu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Gulovnica Browning Eurobold II (autor: orim).

off Blaser300VM, 22.6.2009 o 18:37

Mal som taku. Vcelku slusna gulovnica. Mal som 7 RemMag. Presna, nehlučna pri manipulacii, nezhrdzavela ani pri mojej super udrzbe a priatel, ktoremu som ju posunul ju dodnes s uspechom pouziva. Doporučujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

zobrazené 41-52 z 52 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov