Heming hunting
dnes je sobota,  18. máj 2024,  meniny má Viola,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:05,  dnes západ slnka: 19:20
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

výstava Poľovníctvo v Bratislava Inchebe - diskusia

autor: off apple
pridané: 21.1.2013 18:28

dovolím si upozorniť na výstavu odkaz o.i. tam bude vystavovať i firma MARKO 1935 odkaz a avizuje brutálne ceny. na výstave si každý nájde to svoje... aj stánky spz, spk a iné prekvapenia.

počet zobrazení: 9 229
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-51 z 51 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off majko82, 21.1.2013 o 21:35

skalický trdelník tam nebude ? :-))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 21.1.2013 o 21:30

najneskôr v piatok ráno dám správu, čo tam je v reali okolo poľovníctva. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 21.1.2013 o 21:27

Je to sice mimo temu ale v Trencine vystava je podobneho razenia bol som tam raz a stacilo. Ale pre milovnikov cukrovej vaty dobra volba.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hekler, 21.1.2013 o 21:19

bol som tam v roku 2011, stálo to za veľké h, bolo tam všetko len nie poľovníctvo, vlani som tam bol tiež a stálo to za ešte väčšie h, nebolo tam nič poľovnícke ale cestovný ruch a poľovníctvo, wellnes, fitness a gastronómia, tento rok ma tam nedostane ani pár volov aj keby lístky ležali na chodníku ... a to doporučujem každému kto nechce byť sklamaný ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peters, 21.1.2013 o 21:15

to nema s vystavou ani s polovnictvom nic spolocne. dokonca sa cudujem ze niekto povazuje za vystavu to co tam bolo minuly rok. katastrofa. na jednej navteve u frana v nitre je vidiet tisic krat viac polovnictva ako v inchebe. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 21.1.2013 o 20:41

suhlas s borgeom ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borgeo, 21.1.2013 o 20:27

Apple, jedna lastovicka jar nerobi. Verim ze z celkoveho poctu dvoch predajcov, jeden moze predavat zaujimave oblecenie. Ale uviest do nazvu vystavy slovo "polovnictvo" je zavadzajuce. Kto tam bol (tak ako ja) si myslim, ze to potvrdi. Ak niekto precestuje 100km a mysli si ze pride na dobru polovnicku vystavu, tak sa velmi myli. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 21.1.2013 o 20:20

nie som častý návštevník výstav, tu som ešte nebol. no viem potvrdiť jednu pozitívnu informáciu pre tých, čo si chcú zaobstarať čosi zelené. spomínaná firma príde s krásnou kolekciou a za naozaj neuveriteľné ceny. a to naše ,,zelené" šije tu, žiadny peking. dovolím si odporúčať, kvalitu poznám. budú aj nové modely, ktoré ešte nie sú na stránke. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borgeo, 21.1.2013 o 20:12

Na tejto vystave som bol minuly rok a stoji za velke h*vno. Mal som chut vypytat si peniaze naspat. Ten, kto tam ide koli polovnictvu, bude sklamany. Zaplatis vstupne + parkovne a budes sklamany, lebo s polovnictvom to ma pramalo spolocne, polovnictvu je venovanych len par stankov. Nejake plagatiky + stanok so zelenym oblecenim + stanok s cinskymi army nozikmy.. Je to venovane hlavne gastronomii, welnesu a fitnesu, cestovne kancelarie, prezentacie roznych turistickych regionov na Slovensku a v zahranici atd. Milion ludi, nehorazne draha kava a spinave zachody, ktore kapacitne nestihaju. Zabity cas a peniaze. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bulldog5, 21.1.2013 o 20:01

Kto tam už bol? oplatí sa tam ísť? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 21.1.2013 o 18:30

ďakujem za upozornenie na chyby... Rempo, dnes o 14:49 názov prosím ťa zmeň, nedá sa na to pozerať :-) goret, dnes o 13:31 1. je január .............. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-51 z 51 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov