Heming hunting
dnes je nedeľa,  5. máj 2024,  meniny má Lesana/Lesia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:23,  dnes západ slnka: 19:03
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

výstava Poľovníctvo v Bratislava Inchebe - diskusia

autor: off apple
pridané: 21.1.2013 18:28

dovolím si upozorniť na výstavu odkaz o.i. tam bude vystavovať i firma MARKO 1935 odkaz a avizuje brutálne ceny. na výstave si každý nájde to svoje... aj stánky spz, spk a iné prekvapenia.

počet zobrazení: 9 208
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 1-40 z 51 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Daniel8, 11.2.2014 o 22:00

dakujem chlapi ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on horarstevo, 11.2.2014 o 21:41

Na ,,fehovu" chodim pravidelne, v pohode platis eurom okrem stankov s obcerstvenim (takze zopar tisic forintov potrebujes). Co sa tyka sortimentu....da sa tam vyblaznit :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 11.2.2014 o 21:16

Ak si chces kupit dajake veci, tak sa oplati..co sa tyka trofeji a pod, vela tam toho nebyva...myslim ze v eurach vstupne sa da platit, ale potom v ramci stankov uz beru forinty...ale je tam automat a kartou si vytiahnes forinty...bol som sice dva roky dozadu, ale pohoda...na vela veci akciove ceny. Taka predajna vystava by som povedal... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Daniel8, 11.2.2014 o 20:08

Ja sa chystam na fehovu a chcem sa vas spytat, ci sa tam da platit aj € alebo treba menit na forinty? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Revirnik89, 11.2.2014 o 19:39

Bol niekto z vás minulý rok na výstave FEHOVA v Budapešti? Oplatí sa tam cez víkend behnúť? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rubi764, 28.1.2014 o 20:43

Ak sa chystas teraz cez vikend tu v BA tak necakaj moc polovnicku vystavu. Velku cast posledne roky tvorila skor gastronomia a cestovanie a az potom kdesi okrajom aj polovnictvo. Rozhodne by som kvoli tomu nesiel dlhe kilometre.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off topol, 26.1.2014 o 9:32

ja som bol minuly rok v nitre a tam to bola fakt bieda a preto chcem mrknut tu v BA,ale ako pozeram tak to tam ties za vela nestoji,inac hanba lebo to polovnictvo ma u nas peknu tradiciu a historiu,na slovensku po slovensky... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off igoret, 26.1.2014 o 9:09

z poľovníctvom to nemá nič spoločné ...vlani v jednom pavilone len predajné stánky ..škoda za vstupné ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Lesky, 26.1.2014 o 7:50

Tak ja už neviem, ale na Jaspowu sme boli minulý rok z roboty - celý autobus....a spokojnosť, nulová....jeden pavilón,ktorý sme prešli za 2-3 hodinky a fajront. Všetko drahé - čo sa týka občerstvenia, no neviem či sa z autobusu našiel jeden spokojný "účastník zájezdu". V minulosti to vraj bolo na oveľa vyššej úrovni.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off keceram1, 25.1.2014 o 19:15

v PaR píšu bludy,už som im volal že vystava bude až v 2015.Tento rok je v Rakusku v Salzburgu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lukas01, 25.1.2014 o 18:26

V casopise PR c. 1 na strane 6, su terminy polovnickych vystav. A dna 05.-07.04.2014 je Jaspowa Vieden Rakusko. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off keceram1, 25.1.2014 o 17:05

Strata času a peňazí!!! Ked na výstavu tak chod na Fehova Budapest,alebo si počkaj na buduci rok bude Jaspowa Viedeň.Tam máš čo pozerať celý deň,ale tu na Slovensku sa na výstavu iba hrajú.bol som v Bratislave pred 2-3 rokmi ale smútok.Stánok SPZ tam prezentovali 2 dosť pod vplyvom zamestnanci. Už nikdy na Slovensku na výstavu nepojdem. Radšej idem každy 2.rok do Viedne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off kaso79, 25.1.2014 o 16:58

zvacsa komercia...ale ak si z okolia preco neist ;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off topol, 25.1.2014 o 15:10

polovnicka vystava BA -

zdravim ,chystam sa navstivit polovnicku vystavu v BA a mam otazocku ci tam v minulosti s vas niekto bol a ci to tam ma aj nejaku uroven,dakujem


◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 16.2.2013 o 18:59

prečo by som ťa tam mal hľadať??????????????????????????????????? ty predsa musíš zarábať aj v druhom zamestnaní, aby si stíhal financovať súdruhov v mrhaní tvojich peňazí, to je predsa každému jasné! si poctivý chlap, čo si plní svoje záväzky voči komore, tak sa nemusíš ospravedlňovať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 16.2.2013 o 17:21

mňa pre zmenu nenájdeš na výstave, ahoj ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 16.2.2013 o 14:26

aha, ty si zvedavý, či som si vyliezol na ten"posed"? nie! nelozím na súdružské posedy zo železa, to sa o mne dosť vie a vraví sa, že ak ma niekto chce poriadne nasrať, tak ma naň treba poslať. také rárohy do revíru nepatria!!! sú obrazom tých, čo tam poľujú. takže miesta pre teba tam je dosť, nemusíš sa obávať, že ma tam nájdeš. ale pobavme sa teda o tomto, oviazaný osekancami, dokonca zamaskovaný akousi zelenou handrou, ktorá zjavne slúži ako odstrašovadlo pre zberačov železa. len si všimni tej úžasne hnusnej morbídnej úpravy posedu, aj celej expozície pýchy slovenskej poľovníckej mafie. nevkus, pohrdanie prírodou, umelina, strašné na to hľadieť. nepochybne sa na tom podieľali všetci zaslúžilí a zaslúžilé a ani by som sa nedivil, keby o tom vyšiel nejaký chválospevný článok. zahľaď sa trochu na expozíciu spk, nepripomína ti to interiér domu smútku???? a aby som potešil tvoje vlhké oko, pridám ďalšiu fotku výstava Poľovníctvo v Bratislava Inchebe - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 16.2.2013 o 12:45

apple, škoda, že si sa nevyštveral na posed, ktorého nohy si odfotil. Zábery odtiaľ by boli z nadhľadu a rozhľadenejšie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MartinHudak, 16.2.2013 o 11:39

Zdravim ja sa chystam do Norinbergu IWA 8-11 marec 2013 ide tam niekto. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 16.2.2013 o 11:28

dušan, tvoje komentáre sú zaujímavé, poučné, s vysokou dávkou rozhľadu a nemožno v nich nepostrehnúť hlbokú múdrosť. ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 16.2.2013 o 8:12

osnovateľ diskusného vlákna o výstave avizuje brutálne ceny a, že na výstave si každý nájde to svoje... :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 16.2.2013 o 1:40

síce neskoro, no zo srdca.... takto vyzeral v piatok "stánok" SPK na inchebe.... o.i. až srdce trhá, ako súdruhom leží na srdci osud toyoty. tiež by bolo zaujímavé vedieť, koľko taká príkladná a očarujúca prezentácia slovenského poľovníctva stála. ani tie grcy polepené po stenách nie sú nezaujímavým designérskym počinom.... proste obraz SPK... zavrieť sa s partičkou do búdy, vyžrať čo je a zaplatiť to z našich peňazí. výstava Poľovníctvo v Bratislava Inchebe - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rempo, 23.1.2013 o 14:30

IWA 8-11 marec 2013. V Norinbergu. Asi naj v tesnej blízkosti SVK. :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rempo, 23.1.2013 o 14:27

Jaspowa vo Viedni je pekná výstava : 5-7. apríl 2013. To čo bude v inchebe nestojí ani za cent. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soblo, 23.1.2013 o 14:17

Ja som bol na Fehove 2010 a 2011 a nestálo to zaveľa. Vyskúšam Brno to posledné roky dosť chvália. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubos2, 23.1.2013 o 13:56

soblo: Fehova, nič moc!!! Boli sme s partiou minulí rok a dosť veľké sklamanie. Väčšia reklama ako samotná výstava... a ani trdelník nemali ;)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borgeo, 23.1.2013 o 13:13

darinka, prvy pozitivny ohlas na tuto vystavu :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off darinka, 23.1.2013 o 12:40

podľa mňa slabota táto výstava čo sa týka poľovníctva, ale v sekcii gastro bola aspoň ochutnávka vín... :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off samo7227, 22.1.2013 o 14:46

odkaz na odľahčenie témy... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jager68, 22.1.2013 o 13:41

Salzburg je super.Aj v Augsburgu v Nemecku byva vyborna vytava.Rovnako Tyrolske polovnicke dni v Innsbrucku a prehladka trofeji v mestecku Immst.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 22.1.2013 o 9:11

Soson, v sobotu som v TN na výstave psov, cukrová vata nezvykne chýbať ani tam, ak chceš, cestou domov ti môžem priniesť :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soblo, 22.1.2013 o 8:59

Spomínajú sa výstavy a čo Fehova Budapešť 14-17.2 alebo Brno. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 22.1.2013 o 8:38

Riso ak mate jeden volny flek by som sa pridal k vam?????? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 21.1.2013 o 21:59

Vdaka Riso, mozno sa tam uvidime :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 21.1.2013 o 21:58

Rasťo Salzburg je od 20-24.2. chystáme sa 21veho ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 21.1.2013 o 21:52

V Salzburgu je kedy a vystava ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 21.1.2013 o 21:50

Hekler ďakujem za pozvanie , viem sa aj lepšie poľovnícky vyžiť ako návštevou tejto fajn výstavy , ale trdelník mám rád škoricový :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hekler, 21.1.2013 o 21:49

borgeo, čo by si chcel za 2 ečka, čínsky porcelán ? (: trdelníky budú určite, okrem babky od Carrefouru tam ide aj stánok od Avionu, prídeš ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borgeo, 21.1.2013 o 21:42

majko, skalicky trdelnik bude urcite. podla osobnej skusenosti este urcite budu vietnamsky predajcovia cinskych army nozikov a roznych blikajucich nezmyslov. A aby som nezabudol, tak kava v umelohmotnom pohariku za 2eura.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 21.1.2013 o 21:40

tejto info budem venovať zvýšenú pozornosť!!!!! :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 1-40 z 51 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov