Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Polovačka na štedrý deň - diskusia

autor: off AndyT
pridané: 24.12.2012 17:37

Dobrý deň, veľmi by ma zaujímali Vaše názory na tému : Poľovačka na Štedrý deň, chodievate poľovať , alebo máte na to iný názor ?

počet zobrazení: 14 876
počet hlasov: 0
okruh tém: stretnutia a akcie
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 1-40 z 60 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
on dede, 27.12.2012 o 5:34

Edo - :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 26.12.2012 o 18:24

Prosím ukončite vzájomné hádky (Blaser300WM a lubenko), taktiež už k skôr písanému - nechajme každého vyjadriť svoj názor! Vlado59 neviem o akú fotku ide, no nemyslím si, že by správca vymazal fotku preto že by bola fotená na vianoce. Venujme sa téme diskusie! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 26.12.2012 o 17:11

p.Holbik si super,len pokračuj dalej:):):):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300WM, 26.12.2012 o 7:36

lubenko, odkedy Fenicania vymysleli peniaze, netreba krmivo zhanat, ako ty decentne nazyvas kradnutie. Normalne sa dnes kupuje, to len za vlady tvojej strany sa vsetko rozkradalo, tak uz si odvykni. Zahrkaj pekne buksou a kup si kukuricku, nech ten tvoj nasypec nie je stale prazdny. Pri tvojej inteligencii sa ani nedivim, ze si myslis, ze som svoje fotky zmazal. Najdes ich pod nickom Blaser300VM. Radsej si ten nick skopiruj do vyhladavaca, lebo ty to ani neodpises spravne a uc sa nech neumres sprosty. Zenu upokoj, hoci velmi neverim, ze nejaku mas, asi len mame vysis na krku. Okrem suchej korky si vsetko z toho krajca zozral, az taky prajny zasa nie si. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 26.12.2012 o 7:23

Edu, cirkev a kresťanstvo síce spolu súvisia, ale nie sú to isté. Cirkev je organizácia a kresťanstvo filozofia. Kresťanom môžeš byť a ctiť si odkaz toto, ktorého narodenie si práve pripomíname aj bez návštev kostola a účasti na omši. Nie oko za oko, zub za zub a nenasýtenosť, ale snaha o vzájomné pochopenie, tolerancia a umenie "mať dosť" a podeliť sa. Mocným tohoto sveta vadilo na ňom práve toto a preto ho museli zlikvidovať. Zhovädili ho, ukrižovali a on pretrval. Vraj všetci máme kúsok z neho v sebe. Tak ten kúsok pohľadajme, nie predvedením sa kostole, ale v sebe. Dá sa aj pri vianočnej prechádzke po poli, alebo v lese. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off jagermeister83, 25.12.2012 o 22:52

Edu tak s týmto s tebou úplne súhlasím a to do slova a do písmena. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 25.12.2012 o 22:44

Každopádne keď sú polovačky v nedelu na omšu nemôžu ísť tiež poľovníci a do neba sa za to dostanú . Teda ja určite nie a ani po tom po pravde netúžim byť v nebi. Každý extremizmus je zlá vec . Tých vecí v cirkviach a sektách je naozaj niekedy na mňa priveľa . Ako môže fungovať organizácia ,ktorá nemusí dane platiť ako môže zneužívať deti ? Na tie dobré veci si nejako nespomínam čo pre národ urobili. Len odieranie chudoby a pchanie zvončeka pod nos . Niekedy sa glorifikoval Lenin ,Stalin prvý máj a Vosr boli posvätné . Dnes máme zase ježiška a cyrila a metoda tu so svätožiarou malujeme ešte aj na euromince i keď je dokázané a na 100% dokázané výskumom v Bojnej ,že Cyril a Metod nám ani kresťanstvo ani písmo nepriniesli . To nie sú domnenky to je fakt . Napriek tomu sa klaniame naďalej a žijeme v blude .odkaz Vianoce sú sviatky zhonu a nervačenia a osobne tieto sviatky nemám rád . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 25.12.2012 o 22:42

p.Holbik dakujem za poučenie,budem sa snažit niečo pochytit od skusenejšich ,len škoda že už tu Ty nemaš viacej svojich fotiek,že si ich vymazal mohol som ich mat ako priklad,tie auta a psy mali velku vypovednu hodnotu,slubujem že sa polepšim ,ešte skromny dotaz,či by si mi nezohnal dajake krmivo pre zver,pretože žena ked si prečitala že chlieb ktory mi dava do hory rozdam zvieratam povedala že mi už nič nenabali ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300WM, 25.12.2012 o 22:30

lubenko, ty si mimo pri foteni a ani ironia ti nic nehovori. Za kazdu cenu tu nemusis davat fotky. Nie vsetci tu svoje fotky prezentuju. Najprv sa divaj a uc. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 25.12.2012 o 22:27

Edo neviem či si si to u p.Holbika neposr....:):):):):):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 25.12.2012 o 22:25

goret :-DDD ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 25.12.2012 o 22:25

Tak každý nie je fotograf to je fakt . Také dokumentačné foto . Pri takých akciach sa fotí ťažko stale sa niekto niekam presúva :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 25.12.2012 o 22:20

Dušan :):):):):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 25.12.2012 o 22:18

si pamätám, ako sme na Štedrý deň chodili do práce, ale si už moc nepamätám, ako sme chodili z práce :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 25.12.2012 o 22:13

Edo kludne napiš:):):):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 25.12.2012 o 22:11

Blaser, správne! P.s- hunterr, písal si pre môj vkus a pochopenie dvojzmyselne a ja som to pochopil tak, ako som to pochopil. Po Tvojom vysvetlení rozumiem a prepáč mi. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300WM, 25.12.2012 o 22:03

Edu co vravis ako odbornik na foto ID 92868 ???? No da to normalny clovek???? :o)))))) Cez pol fotky chrbat a jemu sa to zda OK. :o)))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

on vlado59, 25.12.2012 o 22:01

Tak za celý rok sa môžme upolovať, ja som tu mal v minulosti fotku práve s Vianočného obdobia,doplnanie krmiva môj seník, dvaja vnuci, pes a ja vymazaná správcom že tu taka fotografia nepatrí? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300WM, 25.12.2012 o 21:59

Mne ani nevadi Stedry den, ci Ramadan, ale ked nemam k dispozicii aspon 24 hodin na pripadnu dohladavku, spracovanie zveriny, ci ine nepredvidatelne okolnosti, tak nestrielam. Neviem ako by som vysvetloval doma, ze nemozem prist k veceri, lebo hladam postrielanu zver. Treba mysliet aj na taketo moznosti a preto sa strelbe vyhnut. Ked by som vsak stretol zver postrielanu, ci nejakeho veseleho psika, co nahana zver, tak je dobre mat moznost zasiahnut. Zamerne som nenapisal, ze hladat strateneho zabehnuteho psika, lebo to nerobim ani na Vianoce. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 25.12.2012 o 21:54

I u nás bývala polovačka na štedrý deň uplne normálne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on dede, 25.12.2012 o 21:42

Oroľ - ja si myslín svoje, :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 25.12.2012 o 21:41

Dede, mysli si , ale nehovor nahlas bez dôkazov! P.s- o táraní hovor nahlas len vtedy, keď zistíš, že nemám pravdu. Ale ja ju mám, pretože za komuniostov som bol desiatky a desiatky krát na poľovačkách a to práve 24.12. Naviac, môj tec bol dlhoročný poľovník. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

on dede, 25.12.2012 o 21:39

Oroľ - Overovanine pravdivosti Tvojho tvrdenia vyhľadom k tomu, že je doba po konci sveta je nemožná a zároveň infa z pred r. 1990 sa nedajú overiť, považujen Tvoje tvrdenia Oroľ za irelevantné... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hunterr, 25.12.2012 o 21:35

orol: ja neposudzujem celkovo poľovačku na celom Slovensku keď už, vravím len ako to je v našom PS, a na okraj tomu môjmu staršiemu kolegovy pamäť stále slúži. a čo sa týka toho pomenovania Pytliak vidíš tam niekde napísane že poľovník - pytliak, lebo ja nie, čize slovom pytliak tam označujem naozaj iba pytliaka. Ja som tam iba odprezentoval svoj názor a skúsenosti z praxe z môjho okolia a nikomu ho nevnucujem ani nič podobne a je iba tvoja vec že niesi schopný rešpektovať iných a hne´t musíš subjektívny názor niekoho iného napadnúť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 25.12.2012 o 21:33

Dede, najprv si over skutočnosti a až potom hovor nahlas o táraní... tak sa má správať muž, či nie? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 25.12.2012 o 21:31

nevyhovaraj sa ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300WM, 25.12.2012 o 21:28

Kedze neprikrmujem tvojim stylom, tak chodim po lese na aute, aby som to odviezol. Keby som doniesol do hory tak ako ty len salamovy chleba, co ti zena nabali a skor ako ho hodis zvieratkam, tak zozeries ten salam, tak by som chodil aj ja pesi pri prikrmovani. Co je to jejihž? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on dede, 25.12.2012 o 21:26

Oroľ - prečítaj si Tvoj príspevok o 21,13 hod. tam je odpoveď na táranie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 25.12.2012 o 21:25

teši ma p. Holbik,že i v tento sviatočny den maš radost zo života,ako sa vravi:Blahoslaveni chudi duchom jejihž kralovstvo je nebeske ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300WM, 25.12.2012 o 21:22

Sudruh Kratky chlipal aj gulas na Stedry den. Preto ma len prasiatko strelene. :o)))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 25.12.2012 o 21:20

som rad p.Holbik že si včerajši den využil zmysluplne i ja som bol krmit a je chvalihodne ,že i flintu si mal pri sebe vonku ,ked si cely rok strielal z auta,ale priznanie je polahčujaca okolnost ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 25.12.2012 o 21:20

Blaser, nikto nepíše, že sa poľovalo o dušu. Išlo o prechádzku. o stromček, kontrolu poľ. zariadení, revíru a keď si uvidel šelmu, tak si strelil. Nikto si predsa na štedrý de´n nenarobil robotu s rat. zverou, dohľadávkou atď !!! My sa v podstate rozumieme všetci, aj tí, čo len pušky na štedrý deň nosia... P.s- dede, v čom táram a Ty nie ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on dede, 25.12.2012 o 21:16

Orol - netáraj... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300WM, 25.12.2012 o 21:16

dede sudruh Kratky rad vyuzije akukolvek moznost nieco ulovit v akomkolvek case aj na akomkolvek mieste. Je na to zvyknuty a je znamy ucastou na spolocnych polovackach, kde uz ani nie je co lovit. Skoda, ze tie svoje ulovky zmazal. Osobne som, bol na Stedry den v lese roznasat sol a krmivo. Pusku som mal pri sebe, lebo ked je cely rok v aute, tak ju nemam dovod vyberat, ale nesahal som na nu. Keby som nahodou stretol to zlate prasa alebo cokolvek zlate, asi by som ju bez vycitiek pouzil ale beznu selekciu by som urcite nerobil. Normalny clovek si rozmysli strielat lebo casto v takom pripade sa pritrafi dohladavka a tulat sa na Stedry vecer po lese nie je ziadne terno. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off orol, 25.12.2012 o 21:13

Dede, práve že sa poľovalo za komunistov 24 áno doobeda - na 100% ... 25 NIE a 26 áno. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

on dede, 25.12.2012 o 21:10

súdr.netáraj... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 25.12.2012 o 21:10

Edu si to nepameta :):):):):),ale ja hej a určite sa za kom, 24.12 do obedu polovalo a dede nezda sa ti že si volaky mudry:):):):):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on dede, 25.12.2012 o 21:04

Edu - Ty to vieš určite, za kom. doby sa 24.12 nepoľovalo... taktiež na ryby nechodilo. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 25.12.2012 o 21:00

pekne orol tak to ma byť . Ja len že naozaj nevidím nejake previnenie či je ramadám boží hod či štedrý večer . Ja na štedrý den chodievam na ryby napríklad . Tento rok som nebol. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 1-40 z 60 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM