Heming hunting
dnes je štvrtok,  25. apríl 2024,  meniny má Marek,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:39,  dnes západ slnka: 18:48
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Kolimator na brokovu kozlicu - diskusia

autor: off borgeo
pridané: 3.10.2012 14:48

Pouzivate na brokovnici kolimator s bodkou? Pytam sa preto, lebo na brokovnice existuje specialny kolimator napr. RedRing, ktory ma namiesto cervenej bodky cerveny kruh. Tato sranda vsak stoji okolo 750E. Zaujimalo by ma, aka je strelba s klasickym lacnejsim kolimatorom napr. Delta alebo inym kolimatorom s bodkou pri pouziti brokoveho naboja (kacice, zajace, bazanty) a takisto jednotnej strely (diviak) pri brokovnici.

počet zobrazení: 14 745
počet hlasov: 0

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off kurt, 5.10.2012 o 8:45

Však si kúp kolimátor rôznymi osnovami. Napr. odkaz

dať hlas príspevku | počet hlasov: 8

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-44 z 44 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off tthunt, 4.10.2012 o 11:25

Moj nazor je nespekulovat a radsej poriadne potrenovat na strelnici s brokovnicou ktora Vam sadne, vysledok sa urcite dostavi :@) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rempo, 4.10.2012 o 11:19

Na akú vzdiaľenosť chceš strieľať drobnú.? To čo môže vyhovovať tebe, nemusí druhému. Takže ja osobne by som šiel na prezentáciu produktu a vyskúšal by som si to. Video vyzerá zaujimavo, ale neviem či by som vysolil 750€. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borgeo, 4.10.2012 o 9:51

Vdaka, teoreticky som si to aj tak predstavoval. Hej, ten kruh znazornuje krytie brokov vo vzdialenosti 20m. Mna by skor ale zaujimal ten kolimator s bodkou. Mas s tym na brokovnici aj osobne skusenosti alebo niekto iny? Chcel by som univerzalny kolimator na brokovu kozlicu jednak do pohonu na diviaky a jednak na drobnu zver. Je to dobre riesenie alebo je to blbost? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 4.10.2012 o 1:38

v zasade strelba je velmi podobna rozdiel je len v tom ze ten bod beries ako stred kruhu, aj pri strelbe a aj pri nastrelovani. pri jednotnej strele je to ako pri gulovnici, pri brokoch je to trosku ine, vyhoda toho s kruhom je akurat v tom ze ten kruz v podstte znazornuje krytie brokmi (rozptyl brokov). takze ak sa naucis, ze mas mierit na stred nie je to ziaden problem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-44 z 44 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov