Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

zlá skúsenosť POZOR - firma AKAB Boris Martinak - diskusia

autor: off dusab
pridané: 14.7.2012 9:18

Firma AKAB-Boris Martinak - opravy a servis optickych pristrojov. Tomuto panovi som poslal za ucelom opravy pred pol rokom puskohlad, ktory mi vratil po polroku po niekolkonasobnych vyzvach !!! Oprava mala povodne trvat tyzden. Pre mna je to uzavreta zalezitost, ale uz nikdy s tymto panom nechcem nic mat.

počet zobrazení: 14 706
počet hlasov: 1

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-57 z 57 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Edu, 14.7.2012 o 23:35

prosím ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off L0VEC, 14.7.2012 o 23:31

dakujem ,za vysvetlenie . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 14.7.2012 o 23:23

Lovec to som rád ,že si to pochopil . To že sa pán Martinák rozhodol opravit to čo nestihol za pol roka za pár hodín to bolo jeho slobodné rozhodnutie . Ja som ho do toho netlačil !!! Tak nerob so mňa vydierača ani výpalníka . Keby bol požadoval doklad boli by sme odbehli na matriku OÚ kde by sme spísali doklad ,že mi odovzdal puškohľad a ja sa zväzujem doručiť ho majiteľovi . Také banálne veci máme v malíčku . Pán Martinák však nič nežiadal takže sme to neriešili . Dokonca sa ma ani na moje meno nepýtal. Prečo to sa ho opýtaj . 357 ty keď cítiš možnosť uškodiť niekomu nepremárniš ani jednu šancu . Tu si však mimo vlastne ako vždy . Obdivujem tvoju zlobu . Tá nepozná hraníc . Musíš v živote veľmi trpieť !!! Lovec Moje meno je Eduard Žákovic na margo aby si nemyslel ,že som tajnáš ako náš uplakaný hawk 3 vlastne teraz 357AS . Moje tel číslo je 0905382210 . Tu máš číslo na pána Martináka telefony ma dva: 0944 236 209 a 0903 162 204 . Zisťuj pátraj pýtaj sa všetko Ti určite zodpovie . Predstav sa ako detektív Oriešok ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off L0VEC, 14.7.2012 o 22:58

edu prepac ,nehram sa na obmucmana ,na ombucmana sa hraš podla tvojho predošlého opisu v diskusii zrejme ty ,svoj názor prikladám ako autor napísal predchodziu diskusiu ,ktoru už vymazal ,kde si sám opisoval svoj postup ,nezaujíma ma nič je to vaše štastie nič viac nič menej. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 14.7.2012 o 22:50

LOVEC právnu dohru budeš mať možno Ty :-D za šírenie poplašnej správy . Napísal mi dusab ,že pol roka nemôže vymôcť puškohlad od pána Martináka . Išiel som k nemu opýtal som sa či má puškohlad opravený . Povedal mi že nemá . Podal som mu môj trieder ,že či by mi ho mohol opraviť a slušne som sa opýtal ,že kedy by to bolo . Pán Martinák mi povedal nech prídem na druhý deň . Odovzdal mi môj trieder a puškohľad . Nepýtal žiaden papier ani nič podobné . Ja som mu zaplatil opravu môjho triedra dusab mal opravu už zaplatenú ako ma informoval pán Martinák . Následne som puškohlad zaniesol rovno na poštu a poslal majitelovi . Prišiel mu v poriadku a opravený . To je celá pointa príbehu z ktorého by si silou mocou chcel robiť nejaký problém . 357AS kludne sa ho opýtaj ak Ťa to tak veľmi zaujíma . Ja vystupijem vždy slušne mám na to vrodený intelekt . LOVEC čo to tu trepeš o akých donucovacích a vynucovacích a neviem akých prostriedkoch ??? Čo Ti šiši miši ? Nehraj sa na ombucmana . Hlavne v príbehu o ktorom nič nevieš a tliapeš tu sprostosti !!!Zvolaj pánovi Martinákovi a rád Ti rozpovie ako to prebehlo . Čí odomna pýtal nejaký papier a všetko čo ťa zaujíma . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off L0VEC, 14.7.2012 o 22:28

tak ,podla toho ako sa to tu prezentuje ,je zrejme ,že to bude mat ešte právnu dohru. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 357AS, 14.7.2012 o 22:18

LOVEC,nikto nevie akým spôsobom Edo vystupoval,opýtame sa p.Martinaka,možno sa dozvieme viac a možno to bude úplne iná verzia ako nám to tu Edo prezentuje :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 14.7.2012 o 22:08

mať vaše problémy ludia :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off L0VEC, 14.7.2012 o 21:37

no edu:)) 357,edu že bol pre puškohlad je fajn,ak nemal splnomocnenie od majitela puškohladu ,ktoré tam mal aj odovzdať pri preberaní puškohladu ,vynucovacím ,donucovacím spôsobom niečo od niekoho zobrat neviem a napísať to ešte verejne "pochváliť sa" :)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 357AS, 14.7.2012 o 21:30

ak by ho chcel okradnút tak ho nedostane,možno mal vela práce,možno zabudol,možno mal nejaký rodinný problém,ani by som sa nedivil keby sa to obrátilo proti autorovi tejto temy,za poškodzovanie dobrého mena,potom som zvedavý kto sa za teba postaví. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off L0VEC, 14.7.2012 o 20:55

keby keby boli by sme v nebi, nepoučitelní ludia ako vidím ,aký požičaj taký vráť ,autor temy ak chceš aby to malo hodnotu podpiš sa svojim menom a potom klobuk dole. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 14.7.2012 o 16:29

lenže o kšeft príde i Edu :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 14.7.2012 o 14:02

To nič 357AS je natvrdnutý jemu to ťažko dojde :-D pol roka je dlhá doba vyčkavať na puškohľad s podozrením ,že sa ti nikdy ani nevrati . Preto si myslím ,že je správne sa podeliť o túto skúsenosť s kolegami ,aby vedeli do čoho idú . Cestovať 1000km aby si osobne navštívil opravára je tiež scestné a poriadne by to puškohľad predražilo . To ešte nemáš záruku že ti otvorí . Keby si nezaložil tému nemal by si puškohľad ešte stále doma . Teraz ho máš doma a ešte aj opravený a ako rýchlo a promptne :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dusab, 14.7.2012 o 13:32

conty presne tak, ale niekomu to treba napisat osobitne doporucenym listom aby to pochopil... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off conty, 14.7.2012 o 12:22

asi preto, aby upozornil ostatných, ze tento clovek pravdepodobne nie je spolahlivy ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 357AS, 14.7.2012 o 11:19

Ked je to uzavreté čo to tu znova vytahuješ,ked s ním nechceš mat nič to je tvoja vec. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dusab, 14.7.2012 o 9:22

Pozn: Pri uprave temy sa cela diskusia vymaze. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-57 z 57 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov