Heming hunting
dnes je pondelok,  29. apríl 2024,  meniny má Lea,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:32,  dnes západ slnka: 18:54
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Fotopasca Scout Guard - diskusia

autor: off carli
pridané: 3.6.2012 13:11

Fotopasce scout guard, skúsenosti s praxe s touto značkou. Ako zistím ,že fotopasca nie je napodobnenina , už som ju tri krát reklemoval a aj tá tretia má tú istú závadu.Baterie aj tie najkvalitnejšie vydržia max. jeden týždeň .

počet zobrazení: 41 663
počet hlasov: 1
okruh tém: fotopasce
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off bakchus, 18.10.2016 o 5:52

Väčšinou sú z Číny. Ja som chcel u dodávateľa aby mi predali iba náhradný diel - krycie sklo na prísvit - prehryznuté medveďom a povedali mi aby som kúpil novú. Konkrétne táto pasca Bushnell stála cez 300€ a je vyrobená v Číne. nalepil som tam plast a viac do tej firmy nevkročím. Ak je niekomu málo 300€ za pascu ktorá má hodnotu tak 30€ tak je neseriózny. Keby to bola el. porucha tak pochopím že oprava je nerentabilná. SERVIS takýchto výrobkov je u nás nedoriešený. Ja som potom objednal z Číny inú pascu, parametre podobné, cena 68€ aj s clom a poštovným. Nebudem už podporovať Slovenských dovozcov ktorý sa starajú o zákazníka len pred kúpou tovaru.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 19

komentáre

zoradiť
zobrazené 121-160 z 174 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off conty, 6.6.2012 o 20:49

mal som obycajne aj dobijacie baterky, lepsie su ale tie obycajne(neviem preco ale moja fotopasca dlhsie vydrzi), mal som s nou aj problem co sa tykalo snimania a po pol roku pouzivania som ju vratil spat na reklamaciu, napisali mi ze si ju oskusali a ze ide v pohode a ze vraj mi vymenili softver ale popravde reaguje tak isto, kupoval som si ju telefonicky IBO Trenčín, zvazujem ze ju asi predam a kupim si lepsiu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off carli, 6.6.2012 o 15:09

Baterky som tam skúšal už viac druhov teraz som tam mal zn. Varta longlife extra AA. Ale predtým som tam mal aj Duracel a bolo to to isté.Lowec myslím,že to zajtra odporučím predajcovi, ak také niečo má. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lowec, 6.6.2012 o 14:13

carli ,aké konkretne baterky si použil ? zn.varta ? obyč. alkalika alebo ?Predajcovi bych poradil nech zmeria spotrebu s akuupaku v pohotov. režime ako aj v pracovnom režime "odber" a nech si porovná tieto výsledné údaje s novou fotopascou ,mohlo by byť vadné pirko "čidlo" . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off carli, 6.6.2012 o 13:50

Zajtra ju posielam späť na reklamáciu , do dnes rána spravila 80 záberov a 8 batérií VARTA 1,5 AA vybité.Vraj ,,Všetky vyrábajú v číne."To mi povedal predajca na moju kritiku produktu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sporko1234, 6.6.2012 o 9:56

ja som ju vratil predajcovy na "mesacne"odskusanie som zvedavy na konecny verdikt ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 5.6.2012 o 23:13

Ja mám v mojej baterky už cca pol roka a stále v pohode. Je však pravda že nemám pred ňou veľký pohyb zveri. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 5.6.2012 o 22:19

Shitny software,aj s tym sme sa stretli.Obuchat predajcovi o hlavu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off carli, 3.6.2012 o 17:52

PK- poradenstvo- Senec ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sporko1234, 3.6.2012 o 17:42

ten isty problem som mal aj ja odkial si ju kupoval? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off motaq, 23.5.2012 o 21:28

no co sa tyka baterii tak ja vascinou pouzivam ultra alkalicke alebo ultra plus baterie napr. GP. pripadne litiove. v zasade vo fotopasci vies pouzit AA baterie ake chces, vyrobca tam nedava ziadne. a kvoli tej spotrebe tam je mozne dat 8 pri niektorych fotopasciach 12 AA aj ked fotopasci na fungovanie stacia 4. neviem ja som zatial osobne problem s prenosom cez gprs nemal, ale netvrdim, ze pri slabom signale byt nemoze. na zivitnost baterii to urcite vplyv ma, ale s tym musi kazdy pocitat. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off duso2, 23.5.2012 o 21:22

Vsak to motaq,ked sa bude desatkrat opakovat prenos v slabom signale a zavysiela to 2Wattmi tak neboj baterka pojde rychlo do kytek.Vsak ked mas slabu wifinu vies sam,ze vsetko pada a neposles ani tych 50KB.Spickove moze GPRS modul brat aj cez 1A (obyvkle pri plnom vykone efektivnych 350mA).Pri GPRS je vyssia spotreba,pretoze sa moze obsadit viac slotov ako pri hlase (iba jeden) t.j. vysielac vysiela dlhsie.Inymi slovami pre co najdlhsu vydrz treba hladat operatora s najlepsim signalom a najmenej zatazenou sietou. Pokial viem do kazdej fotopasce sa davaju shuntove alkalicke AA clanky.Tomu trkvasovi co to navrhoval by som to obuchal o hlavu.Ja robim z uplne inymi technologiami baterii (LiON,LIfe,LIpo) funguju aj pri minus 20 (nestracaju kapacitu) a maju vykonovu hustotu jak past.Moj 6cm x2cm Lion sulok ma 12watthodin MOtaq!Ked ich tam dam tri tak si to spocitaj.O1 Ako riesis baterky ty? O2 Vie tato lepsia fotopasca poslat varovnu sms,ked je uz bateria na hranici funkcnosti? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off L0VEC, 21.5.2012 o 21:13

osamelýduso a tvoje fantastické info. ,žiadam ta o vrátenie fotopasce alebo penazí akože odborník ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off motaq, 21.5.2012 o 8:30

duso, fotopasca ma moznost "sekvencneho fotenia" ako si to nazval teda napr 3 zabery na jedno spustenie, ale vzdy posiela len prvy zaber ostatne len ulozi na SD kartu. ak je gsm signal v poriadku tak prenos je vacsinou OK. samozrejme cim viac zaberov fotopasca posle tym kratsia je zivotnost baterie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off duso2, 20.5.2012 o 23:11

Este tie mapy pokrytia Telecom odkaz O2 odkaz a Orange odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off duso2, 20.5.2012 o 23:06

lovec ty stary hnoj ty aj pouzivas anglicke slova?Prosim ta nefusuj do tejto problematiky,ja som odrastol na mobiloch a internete,tak sa prosimta nevyjadruj a utekaj radsej splachnut zaludok do krcmy..dal si nam tu nejaku uzitocnu info?No kde je??!!Naco sem chodis rypat? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off duso2, 20.5.2012 o 23:01

Dalej odpoviem sporkovi (a zaroven trkvasovi lovcovi) nasledovne: Na toto nikdy neexistuje priama odpoved.Zacal by som pozretim mapy pokrytia,ktoru ma kazdy operator na webe.Potom by som si spravil tzv. prieskum lokality, aspon co sa tyka sily signalu.Si laik tak ti na to nebudem doporucovat specialne SW,vysvetlovat co je to dbm,ping.Osobne na to mam smartphon od nokie so specialnym SW a pingerom.Ani dobry signal v den D ti nezaruci ze na dalsi den bude signal dostatocny.Treba si hlavne davat bacha na listnate lesy ,kedy po dazdi vlhke listy utlmia signal aj desat nasobne.Posledna vec je ktory operator.Ci O2 alebo tmobile je jedno,pretoze O2 hostuje na Tmobile sieti (okrem regionu BB a BA myslim)Historicky mal vzdy Tmobile rychlejsiu siet a lepsie pokrytie,pretoze mali zakladnovky na kazdom TV vykryvaci(ale vravim neber to ako pravidlo,velmi je to individualne.Prenos velmi dokasle vela zakaznikov a kadejake akcie,kedy v spickach (8hodin vecer) vykradnu hlasove sluzby datove kanaly.Hlas ma vzdy prednost,lebo tam operator najviac ryzuje.Cize v husto obyvanych oblastiah urcite nie Orange,ktory ma navyse najviac zakaznikov a rozne akcie do bezvedomia.Stava sa mi,ze niekdy ani ten ich 3G nefunguje ako 3G,ale skor gprs.Zaverim podotykam,nejde o rychlost prenosu ale o stabilitu priepustnosti,ak nejaky kvakajuci zakaznici obsadia naplno zakladnovku a tvoj paket neodide vcas tak to vadi zariadeniu a prerusi spojenie ked nema odozvu v nejakom casovom ramci. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off duso2, 20.5.2012 o 22:41

To motaq no na 50kB je to pohoda,ale...Prenosu vadia hlavne latencie (ak je ping cez 500ms tak sa uz moze rozpadavat prenos,kedy nehovorim o spotrebe,ked gsm modul tlaci na plny vykon) a hranicny signal,na jednej palicke (bezne v dolinach stredneho SK) je problem uploadovat aj taky maly subor (hlavne viac po sebe pri nejakom sekvencnom posielani,neviem ci fotopasca ma aj nejaku fuknciu fotopusky).FTP protokol by ale mal mat aj funkciu dotahovania ciastocne preneseneho suboru,vsetko zalezi na tom ako to inzinieri fotopasce implementovali:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off nofi, 20.5.2012 o 18:59

Hlavne je mat signal, rychlost prenosu staci aj najnizsia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off motaq, 20.5.2012 o 18:44

duso2, fotopasca posiela foto cez gprs v rozliseni 800x600 co je subor tak 50 kb, takze prenos tychto dat je v absolutnej pohode :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off L0VEC, 20.5.2012 o 14:05

sporko1234 velmi dobrá otázka pre osmaléhodusa2 ,ktorý ovláda velmi vela ,všade bol všetko videl len trtkom ostal.On teraz meria rýchlosť ,ktorá sa sporadicky mení od iného levelu ako je množstvo pripojených účastníkov a pod.To si pozriem čo za plod jeho fantázie vypotí. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off sporko1234, 20.5.2012 o 11:32

duso2 tak co odporucas aku siet si vybrat resp ktory mob operator na najrychlejsiu siet? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off duso2, 20.5.2012 o 10:35

Motaq diky za ten link kde je vsetko na jednom mieste.Prekvapuje ma,ze ten mail je v cene,ale budiz.Inak ta fotopasca pri nejakej slusnejsej kvalite posiela ake velke obrazky?Pri x 100kB snimkoch nevidim problem aj pri 2G GRPS.Treba si uvedomit,ze pri obycajnom GPRS (nie EDGE,ktore nie je vsade,v horskych oblastiach ho operatori nedavaju) je rychlost odosielania dat chabych 30kilobit/sekundu,to uz pri odosielani suborov nastve. Pre Lovca: neoxiduj tu ty stary hnup,bolo to z mojej hlavy,pis k veci ak nieco mas v tej prestarnutej makovici. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off motaq, 20.5.2012 o 10:06

duso funguje to tak ze vsetky nastavenia najdes na internete, napr. tu odkaz nastavenia treba pouzit pre nastavenia pre e-mail. co je ale podstatne je to, ze okrem tychto udajov od teba fotopasca este vyzaduje nastavenie e-mailu a hesla pre e-mail, ktory bude sluzit ako odosielaci e-mail. pri O2 to moze byt akykolvek e-mail takze napr. aj meno@gmail.com. u Orange a u T-com to musi byt e-mail, ktory ti aktivuju oni. Tento e-mail u orange je tel.cislo@orangemail.sk a heslo ti pridelia (vacsinou 6 velkych pismen) u T-com je to 421telcislo@t-zones.sk, rovnako ti pridelia heslo. pri oboch operatoroch ti aktivuju tieto e-mailove adresy automaticky ked od nich zoberies sim kartu na ktorej je aktivovana sluzba internet. nemal by to byt problem aktivovat na akejkolvek sim karte teda aj na easy....za aktivaciu e-mailu neplatis je to automaticky ponukane k sim karte so sluzbou internet. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off L0VEC, 20.5.2012 o 8:37

dušo opakujem opisovať s návodu vie každý ,si niečo podobné ako osamelývlk . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off duso2, 19.5.2012 o 23:21

Motaq a co ti ja pisem,ja som to uz davno objavil,ze blokuju SMTP (odchadzajuce maily)a aj vysvetlujem preco.Mohol by si sa aj s nami podelit,kde bol problem,uz ked som si dal tu namahu?Teda treba 02 kartu,alebo nastavit si orange,t-mobile mail server proxy? (predpokladam,ze si to treba u nich zaplatit ako extra sluzbu) a pri nejakej easy karte to nebude fungovat. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off motaq, 19.5.2012 o 23:00

duso toto vsetko je ok. problem bol v tom ze orange a t mobile ako e-mail ktory sluzi na odosielanie pouzivaju vlstne e-maily, ktore ti aktivuju pri aktivacii sim. pri o2 mozes pouzit akykolvek e-mail. ten problem co mal sporko sme uz vyriesili... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off duso2, 19.5.2012 o 22:27

Ty trkvas toto je z mojej hlavy,snazim sa ludom vysvetlit pricip,vyvratit omyly,pretoze internet je moja domena.Chcem ludom pomoct tak co tu pises chobotiny? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off L0VEC, 19.5.2012 o 22:04

duso2 , neviem prečo opisuješ sem čo je v návode pri kúpe ? je tam toho aj viac . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off duso2, 19.5.2012 o 16:48

Pani Motaq ma pravdu!Email nastavenia s MMS nemaju nic spolocne.MMS je upraveny okliesteny "email pre mobily" s obmedzenou velkostou prilohy (velkost obrazku myslim 150KB) a typu prilohy.MMS sa posiela na cislo +421905nieco a email sa posiela na ADRESU niekto@niekam.sk.To je asi jasne.Motak pri GPRS netreba nastavovat ziadnu IP a port.Tam staci APN pristupovy bod.AK treba IP/port tak skor pri mail klientovi,ak nevie ziskat IP prekladom nejakeho mena mailserver.nieco.sk.cez DNS sluzbu.(konfiguruje sa na fotopasci vlastne DNS?) Pri nastaveni GPRS sa musi specifikovat: 1. APN tzn. meno pristupoveho bodu,ktory ma operator pre verejnost,alebo aj firmy. Potom toto APN meno musi byt aktivne na SIM karte.Vacsinou operatori maju v tom zmatok,kedze internet predavaju pod roznymi komercnymi nazvami Orange Word,Orange internet atd a mobili su uz automoticky predkonfigurovane.Za nimi sa skryva nejake realne meno APN,ktore treba manualne nastavit vo fotopasci.(napr u Orange retazec internet).Cize mame nastaveny pristpovy bod APN. Pri MMS tiez treba nastavit tzv APN meno (mms) plus dalsie nastavenia.Je ich viac (username/password,autentifikacia,homepage - URL atd) zalezi ako to ma nadefinovane operator (Orange ma myslim wap/ziadne heslo/normal/ "http:\\imms.orange.sk"). Dalsia kapitola je nastavenie email klienta odchadzajucej posty vo fotopasci.Zvacsa tam byva meno mailservera (napr. smtp.nieco.sk),protokol (SMTP), port (25), meno/heslo uzivatela. Zistil som,ze operatori radi blokuju cuzdie mailove servre,pretoze ich zakaznici mozu spamovat.Toto byva velky problem.Treba zistit ci operator to neblokuje,pretoze zvacsa oni ponukaju svoj vlastny mail server,za ktory treba platit. Ak chcete poslite mi ini fail a skusim poradit.Ziadne telefonne cisla pri GPRS a maily netreba nastavovat.Je to cista IP komunikacia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off motaq, 21.4.2012 o 3:42

lowec kedze mas taku fotopascu tak urcite budes vediet doplnit potrebne udaje pre nastavenie do profile.ini suboru, ktory sluzi na konfiguraciu posielania zaberov. treba doplnit tieto udaje [GSM Setting] Band=GSM850_900_1800_1900 LogMode=11 QmmDbg=0 [MMS Setting] URL= APN= IP= Port= Account= Password= [GPRS Setting] Server= Port= APN=t Account= Password= Email user= Email password= [Addressee] Phone1= Phone2= Phone3= Phone4= Email1= Email2= Email3= Email4= hlavne tie pre GPRS SETTING. operator je orange. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off motaq, 20.4.2012 o 23:24

lowec nie nie je to o komercii, je to o tom ze ta tabulka, ktoru spominas na tom odkaze nie je a sporko si kupil tu novu fotopascu MMS GPRS a zial nevie ju nastavit. takze aj ja som sa mu snazil poradit, nakolko mam podobnu fotopascu od ineho vyrobcu a tam staci nastavit udaje APN, port a server pre GPRS, pre MMS netreba tieto udaje nastavovat. takze ak mas tuto fotopascu a vies sporkovi pomoct tak mu sem napis presne nastavenia pre orange, nech si to moze nastavit...a este jednu vec tych udajov pre GPRS je trosku viac ako 4 ale to urcite vies kedze tu fotopascu mas. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off lowec, 20.4.2012 o 23:00

Čo ti mam na to povedat vlastním fotopascu SG550MMS gprs bez nadstavení URL:?APN: ? IP:? PORT:?:"Nastavte presne a správne MMS nastavenia v štyroch bodoch podľa tabuľky na konci tohto návodu" nejdu ani MMS ,ak bych ju nemal asi by som nepísal v diskusii ,ukončím to asi tak ,mal som zaujem pomôct v dobrej viere ,ale pochopil som že je to skor zrejme o komercii predaja fotopascí.Niekto a niekto .Končím v tejto diskusii . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off motaq, 20.4.2012 o 22:51

lovec skus pozriet toto odkaz inak su to parametrami identicke fotopasce rozdiel je len v tom, ze software je rozsiereny o moznost posielania zaberov tak ako som uviedol nizsie. oba odkazy co si sem dal je ta ista firma....nemusim nic porovnavat, zaoberam sa fotopascami uz dlhsiu dobu a viem o zom pisem. ta nova verzia je upravena tak aby vedela konkurovat odkaz. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off lowec, 20.4.2012 o 22:45

motag odkaz , odkaz pozorne si prečítaj tech. tabulky a porovnaj. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off sporko1234, 20.4.2012 o 22:37

chlapi moji mam hlavu v smutku:( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off motaq, 20.4.2012 o 22:28

no ked si precitas nazov temy tak zistis ze hovorime o trosku inej fotopasci SG550MMS je fotopasca, ktora posiela len MMS tam potrebujes samozrejme nastavenia pre MMS tak ako pises. tato fotopasca vie posielat len MMS cize funguje ako telefon. sporko si ale kupil ale fotopascu ktora ma rozsirene moznosti a to v tom ze sa da nastavit aby posielala MMS tak ako uvedene hore alebo aby posielala zabery cez GPRS ako e-maily nie ako MMS, cize fotopasca sa tvari ako "pocitac"nie ako mobil. neplatis za MMS ale za prenesene data. a pre tuto funkciu potrebujes ine nastavenia a to APN, SMTP server, port pre e-mail, account a password k e-mailu...ale MMS nemusis nastavovat. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off lowec, 20.4.2012 o 22:22

Bez týchto nadstavení :URL:?APN: ? IP:? PORT:? by ti nešli ani MMS ,dufam že opisujeme rovnaké zariadenie scoutguard 550MMS ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off motaq, 20.4.2012 o 22:17

to nie je for to je realita, aspon pri tej co mam ja na tej si totiz musis zvolit ci chces aby pracovala v rezime MMS alebo v rezime GPRS. a ak zvolis GPRS tak potrebujes nastavenie len pre e-mail :-) nastavenie pre MMS je nepodstatne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off lowec, 20.4.2012 o 22:01

:))) dobrý foor ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie fotopasca SG gprs (autor: sporko1234).

off motaq, 20.4.2012 o 21:56

MMS nie su podastatne a ani nastavenie pre MMS, staci spravne nastavit GPRS.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

zobrazené 121-160 z 174 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov