Heming hunting
dnes je pondelok,  29. apríl 2024,  meniny má Lea,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:32,  dnes západ slnka: 18:54
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Lokality na fotenie zveri - wildlife - diskusia

autor: off bado82
pridané: 11.3.2012 10:25

Dobry... rad fotim divu zver, ale som len zaciatocnik a preto potrebujem pomoct, poradit kde a kedy ist fotit. Mam NIKON COOLPIX P500. Som z Popradu a fotim preto tu v okoli. Najradsej by som bol, keby som mohol s niekym zajst par krat na plac. Co myslite....dalo by sa? Dakujem..

počet zobrazení: 6 918
počet hlasov: 1
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-50 z 50 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off bado82, 11.3.2012 o 11:35

Dakujem za info,... mame tu tolko lesov, ze neviem kam skor... uz sondujem, kde su rozne posedy, predpokladam, ze v ich okoli sa zver pohybuje castejsie, len este som nenasiel idealnu oblast...ja viem, treba byt trpezlivy..:-)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubo125, 11.3.2012 o 10:54

zver najkrôr prichytiš skoro rano pri vychode slnka a večer pred zapadom slnka, chodievaj na čistinky, luky, pri seniky, krmelce ktore su daleko od ciest a obydlí.... vela štastia a dobre svetlo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 12.1.2011 o 0:00

poprad83 ak nenafotíš diviaka z očí do oči je chyba niekde inde . Poviem Ti iba ,že z posedu ho nenafotíš celkom určite . Ako povedal petere . Okrem toho fotiť zver potrebuje znalosť života zveri a mnohé iné veci hlavne ohladne fotenia. Preto sa v česku volá poľovník myslivec ,lebo musí myslieť . Kto fotku premyslí lepšie má lepšiu fotku. Musíš mať nie len zvládnutú fotografiu technicky a kompozične ale premakané aby Ti zver prišla do správneho svetla a uhla ,aby si odpichol bokeh ,mal správnu dof ,zver je najlepšia z výšky očí fotit,a mnoho iného. To všetko sa najlepšie naučíš na fotoserveroch ba dozvieš sa i o tom ako fotiť zver . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off poprad83, 8.1.2011 o 23:55

Chápem, že posed nie je ideálnym miestom na fotenie, ale diviaka si zatiaľ nedovolím fotiť z očí do očí. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off petere, 8.1.2011 o 23:20

z polovnickeho posedu mozno vzniknu dobre fotky ak by si povedzme fotil zirafu. zabudni na posedy ak chces fotit. fotka je najlepsia z oci do oci. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 8.1.2011 o 22:36

nie vždy posed je najlepším flekom a máloktorý poľovník potrebuje na ňom spoločnosť, ale aj máloktorý na ňom teraz sedí :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off poprad83, 8.1.2011 o 22:23

nejaký ochotný poľovník v okoli ziliny ? -

Zdravím Vás, pri dnešnej prechádzke lesom ma napadlo, že by mohli vzniknúť zaujímavé fotky zvierat z poľovníckych posedov,atď. Chcel by som sa spýtať, neviete o nejakom mieste, kde by som sa mohol s fotoaparátom uchýliť a a mal by som veľkú šancu nafotiť jelene , diviaky a podobnú lesnú zver ? Viem o viacerých posedoch, no predpokladám že je to súkromný majetok poľovníkov a príde mi drzé a neslušné ich bez povolenia využiť, aj keď sú niektoré nezamknuté. Prípadne ak by sa našiel nejaký poľovník, ktorému by nevadilo, keby som sa k nemu pridal pri nejakej poľovačke, či pozorovaní zvierat, tak to by ma veľmi potešilo. Nie som poľovník , ani sa do poľovníctva nevyznám, som len milovník prírody a amatérsky fotograf. Ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa

◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 6.8.2010 o 6:47

mozem potvrdit to co pisal EDU : )) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 5.8.2010 o 16:55

Samozrejme v okolí PX a hornej maríkovej žijú medvede ,rys a počtne stada jelenej zveri . Stretnut však medveda nie je jednoduché . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off carrbi, 26.7.2010 o 14:03

Fotografoví a myslivost v okolí Horná Maríková -

Chtěla jsem se zeptat, zda někdo z Vás nebydlí v okolí Horná Maríková. CHtěli by jsme navštívit rodinu a přitom se podívat do zdejších lesů. Je možno potkat v okolí H.Maríkové jeleny, medvědy atd?

◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-50 z 50 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov