Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

vybor - diskusia

autor: off dekurio
pridané: 4.2.2012 17:07

Kolko ludi je vašom polovnom združeni vo vybore ??A ake fukncie zastavaju? A čo je napln jednotlivych funkci??

počet zobrazení: 7 588
počet hlasov: 0

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-45 z 45 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Edu, 4.2.2012 o 18:32

samo7227 nepredpokladal som že citulik zmaže svoj príspevok kde tvrdil že nemajú v pz kontrolora . Ja si myslím ,že Ty osobne tiež patríš k tým nedoceneným funkcionárom pz :-D zrejme preto ťa to naštartovalo . Ale neboj ak si o svojej dôležitosti funkcie presvedčšený je to len dobre :-D Ak budeš poslúchať dostaneš sa až po chlebíčky na zjazdoch a snemoch a možno ti aj nejaký metálik prilepia . Keď to žene ukážeš možno ju až k slzám doženieš. Ak už budeš tak vysoko nezabudni sa tých zjazdovačov opýtať prečo nakupujeme plomby po skoro 50 centov za kus keď sú vyrobcovia ktorý sú schopní dodať totožnú za menej ako 3 centy za jeden kus .Pri tých milionoch plômb sa niekto slušne pakuje . V česku im plomby nakupuje organizácia nie pz samozrejme za nekresťanské peniaze síce asi za polovicu ako na Slovensku 6 kč ale je to mnohonásobne viac aká je reálna cena a ponuka trhu bez množstevnej zlavičky . U nás je to predraženie minimálne o 1200% takže pri takomto koryte to nemusí byť až tak zlý flek :-D Kto vie kam tie milioniky za predražené plomby prúdia ? Takže prajem veselé funkcionárčenie . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 4.2.2012 o 18:19

lichý počet, takže 3 lidi stačí, asi to je většinou předseda, hospodář a místopředseda (někdy se mu říká jednatel, jindy finanční hospodář) - takový výbor plně stačí, to záleží na stanovách daného sdružení --- pak bývá ve sdruženích ještě funkce "revizor", ale ten není členem výboru, zase to ale záleží na tom, jaké má kdo stanovy ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off samo7227, 4.2.2012 o 18:19

EDU DAJ SI PAUZU čO TU číTAM Už DHšIU DOBU ASI RTPíš SCHIZOFRéNIOU....MôJ POSTREH ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 4.2.2012 o 18:12

citulik ten strelecký referent sa musí určite pretrhnúť z návalov dôležitej práce :-D kynológ sa tiež natrápi aby k výročnej schôdzi tých pár psov spočítal a informoval členskú schôdzu koľko ich vlastne majú . Kontrolóra nemáte ? To by ste mali mať aby to všetko mal pod kontrolou .Určuje to zákon . Ten podpredseda by mohol mať ešte svojho podpredsedu aby vám to s tým kontrolórom pasovalo na tých 9 :-D Prajem príjemné schôdzovanie . Za tie desaťročia čo poľujem som vždy obdivoval poľovníckych funkcionárov ako sa idú utlcť po funkciach v PZ . Vždy mi to bola veľká záhada prečo sa tam tlačia niekedy až doslova na silu . Osobne som nikdy nemal ambíciu byť členom výboru :-D Napriek tomu ,že mám skúšku poľovného hospodára s vyznamenaním, nikdy som nezastával žiadnu funkciu v PZ . Dúfam že bude i v budúcnosti taký veľký záujem o funkcionárčenie a nebudem musieť vysedávať po nezmyselných schôdzach výboru pz . Uplne mi stačia tie členské :-D Takže ja všetkýcm funkcionárom v našom pz môžem len poďakovať . Osobne v tom veľký zmysel nevidím ,ale keď chcú nech pracujú . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 4.2.2012 o 17:39

Prečítaj si Stanovy Slovenského poľovníckeho zväzu odkaz tam sa určite všetko dočítaš :-D Pozor aby ťa hlava nerozbolela z toľkej byrokracie :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-45 z 45 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM