Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Doplnková skúška z Poľovníctva - diskusia

autor: off Blaser123
pridané: 2.1.2012 11:39

Dobrý už mám Prvý Poľovný lístok šiel som podať žiadosť o ZP v žiadosti sa píše že treba doplnkovu skúšku z Poľovníctva na SPZ my povedali ževraj sa robí na polícii. Na internete píše že v SPZ zostal som tak tochu zaskočený :( Budu aj prípravné školenia ? Viem že sa asi pýtam totálnu somarinu ,ale vážne potrebujem radu Lovu Zdar

počet zobrazení: 4 517
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off somin75, 24.4.2012 o 20:20

My sme robili doplnkovú škúšku v auguste keď sme mali skúšky zo strelby . Knižku mám doma ale niektorí chalani si to stiahli aj z internetu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rempo, 23.4.2012 o 21:07

Blaser, vy ste nerobili doplnkovú hneď po skúškach na PPL.? U nás to bolo všetko v jeden deň aj skúšku na PPL aj doplnkovú. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 23.4.2012 o 17:46

Nema niekto knižku doplnkova skušky z polovnictva ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser123, 2.1.2012 o 11:53

goret -> Dakujem pomohol si :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 2.1.2012 o 11:51

OkO-RgO ju môže zorganizovať, ale vykonáva ju polícia, tzn. ak ju neorganiruje vaša OkO-RgO môžeš si ju urobiť na polícii. Bližšie info ti dajú na vašom obvodnom oddelení zbraní a streliva. Skúška sa vykonáva podľa zákona o zbraniach a je k tomu literatúra. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM