Heming hunting
dnes je pondelok,  29. apríl 2024,  meniny má Lea,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:32,  dnes západ slnka: 18:54
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

POŽADOVANÁ VÝSTROJ POĽOVNÍKA. - diskusia

autor: off Orol24
pridané: 28.12.2011 0:02

Počas návštevy revíru, pri výkone práva poľovníctva používam túto výstroj :


- kožené puzdro na 10 ks nábojov, nôž – Victorinox s pílkou a vyvrhovakom, pričom v koženom puzdre je ešte Victorinox, ceruzková brúska, v ďalšom puzdre je baterka TANK 007 TK737 Q5 – päť režimov a ďalšom puzdre je malá baterka LED LENSER P3 s náhradnou baterkou AAA, aj náhradnou baterkou 18650 UltraFire 3600 mAh do baterky TANK. Samozrejme aj doklady, ďalekohľad, silnú šnúru na ťahanie v lete podušku na sedenie, v zime trojnožku. Foto vyhotovím a priložím.


Mate odporúčania na ďalšie doplnenie výstroja ???

počet zobrazení: 14 020
počet hlasov: 1
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off fedak, 22.5.2014 o 8:41

Ja by som Ti doporučil toto. za to Ťa nemôže podrbať nikto.. POŽADOVANÁ VÝSTROJ POĽOVNÍKA. - diskusia

dať hlas príspevku | počet hlasov: 9

komentáre

zoradiť
zobrazené 81-120 z 152 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Edu, 29.12.2011 o 22:22

Orol24 nemám vlastného psa . Som rád že sa ti páčia fotky také väčšie môžeš zhliadnuť tu odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 29.12.2011 o 22:15

Orol24, spomenul si, že ráno na weku vyfajčíš dve cigarety, v tom prípade nerozumiem tomu, prečo si kupuješ lacný puškohľad, keď si môžeš dovoliť swarovskeho. K tomu ti stačí prestať fjčiť. Keď prefajčíš krabičku denne to je cca 4 EUR za mesiac to máš cca 120 EUR, za rok 1440 EUR, za dva roky prefajčíš swarovskeho. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Orol24, 29.12.2011 o 22:09

Edu, super, reakcia hodná džentlmena. Tak by to na fóre malo byť, skúšku si spravil. Musím Ti pochváliť aj Tvoje foto. Fakt pekné a romantické prostredie a hafaní sú perfektný. Sú Tvoji ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 29.12.2011 o 22:02

najkrajšie baby nemôžu byť na východe lebo sú u mňa vo vírivke práve :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Orol24, 29.12.2011 o 21:50

player, musíš čítať od začiatku. Tvoj doplnok už bol okomentovaný. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Orol24, 29.12.2011 o 21:47

goret, takých borcov, ako ty, mám strašné rád, tak Ťa trochu naladím na určitú frekvenciu a prekrvím Tvoj mozog. Najkrajšie dievčatá, aj ženy na Ukrajine, možno aj na svete, sú v jednej podhorskej dedine nad Svaľjavou. Pred xxx rokmi sme tam mali jednanie ohľadom dodávok určitého tovaru. Hostesky robili dospelé dievčatá z tejto dediny. Vieš si to vôbec predstaviť ????? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off player, 29.12.2011 o 21:46

a toaletak je kde?? bez neho ani nakrok! :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 29.12.2011 o 21:35

kto sleduje animáciu radarov nepotrebuje pršipláš lebo dopredu vie aké bude počko ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 29.12.2011 o 21:09

a pršiplášť máš? je to taký väčší kondóm ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Orol24, 29.12.2011 o 21:05

Edu, áno. V mobile mám šesť programov na sledovanie počasia. AccuWeather, Palmary Weather, Animated Weather, Meteoservis, na ktorý si poukázal, Počasie, WeatherPro a cez internet aj odkaz . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off felix22, 29.12.2011 o 20:43

Podľa mňa toaletný papier :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 29.12.2011 o 20:27

kondom ... ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 29.12.2011 o 20:18

v tom mobile samozrejme nesmie chýbať internet kde sa okrem iného dá pekne sledovať počasie on line odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 29.12.2011 o 20:01

Nie-nie, karty samému na poľovačke by mi len zavadzali, resp. rozptylovali ma. Ide o vec, ktorá je nesmierne užitočná a možno ju použiť aspoň na dve-tri užitočné veci najmä v letnom období, keď sú "nehody", ktoré sa pritrafili hádam každému. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 29.12.2011 o 19:38

karty alebo "človeče" ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 29.12.2011 o 19:29

Ďakujem, podobne. Nie, obväz už bol menovaný ( inak vždy ho nosím ), nie je to ani píšťalka ( tá nie je potrebná ( mám prsty), ledaže na psíka ) a nie je to ani škrtidlo ( mám predsa obväz, resp. škrtidlo sa dá urobiť z "hocičoho". Je to POTREBNÁ vec, na ktorú som prišiel sám, keď sa mi v lete stali nejaké "nehody". P.s- vodu nájdeš v hore, resp. smäd sa dá uhasiť "bylinami" ( inak dobré je nosiť vodu ). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 29.12.2011 o 19:15

Jaro podľa mňa myslel fľašu s vodou, v zime termosku s čajom ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on horarstevo, 29.12.2011 o 19:14

Pre ,,orla"...flasu pitnej vody. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on horarstevo, 29.12.2011 o 19:12

to vazne??? ziadny kabel za lodou???uf, to mi odlahlo! Ako som uz napisal...niekto chodi po lese s otvorenymi ocami, niekto sa hraje s mobilom. Sme mimo temy...koncim. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Orol24, 29.12.2011 o 19:12

Vitaj orol, menovec. Skôr by som hádal na veci z lekárničky, alebo píšťalku, škrtidlo ..... Počkaj trochu na reakcie a potom to nahoď. Ja v mobile mám aj program na plašenie komárov, tak ho často používam. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Orol24, 29.12.2011 o 19:02

horarstevo, program SPORTY PAL a iné podobné, signál mobilného operátora nepotrebujú. Zapnem program, mobil prepnem do režimu vibrovania, uzamknem a idem. Nič ďalšie už s ním nerobím, až po príchode k autu, alebo domov ho zastavím a vypnem. Program pracuje cez GPS družice, čiže funkčný na každom kúsku našej zeme. Tak pracuje aj satelitný telefón na všetkých lodiach a lietadlách. Alebo si si myslel, že za každou loďou cez oceán operátor ťahá kábel ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 29.12.2011 o 19:00

mobil nosí zrejme každý poľovník a to, aké jednotlivé funkcie využíva, je každého vec. Ako už bolo spomenuté dolunižšie, najviac sa používa na telefonovanie a správy. K téme: je ešte pár vecí - "drobností", ktoré by poľovník mal ešte nosiť mimo už spomenutých vecí. Vie niekto, aké veci, resp. akú vec mám na mysli? Je naozaj veľmi potrebná pre poľovníka, ktorý je v revíri sám a naširoko-naďaleko žiadny človek. Bez tejto veci najmä v letných mesiacoch do hory nerád chodím ( nemám na mysli repelenty i keď nosím aj ten ). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on horarstevo, 29.12.2011 o 18:25

Prepac, nechcel som Ta urazit. Len mi je to ,,divnô", ako môzem chodit po lese bez toho, aby som vedel, kolko kalorii som spalil, km presiel ,vyskovych metrov prekonal,.....fakt, same potrebne veci.Aj by sa mi to ,,zislo", ale bohuzial nie vsade mame signal mobil. operatorov (jedine ak satelitny telefon). Myslim si, ze v lese je lepsie pozerat okolo seba, ako cumiet na ,,displej". Ale....ako kto mysli. Zelam Ti plny vsade signal. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 29.12.2011 o 18:23

Orol 24 - si online na nabíjačke aby všetko vydržala batéria v HTC ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Orol24, 29.12.2011 o 18:00

Horarstevo, vieš, ja som ešte od svojho bydliska nebol ďalej, ako do 10 km, raz som bol na koňoch trochu ďalej, ale to bolo už veľmi dávno a aj som sa už bal, tak Ti nemôžem konkurovať, ale založ vlákno o cestovaní, rád si ho prečítam. A uveď si v svojom nastavení svoje plné a pravé meno. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on horarstevo, 29.12.2011 o 15:05

1.,Minulý rok padli siete na cca 2 hodiny. Ako si to prežil??? 2., Ked polujes iba tam, kde je signal, tak si toho este vela nevidel. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Orol24, 29.12.2011 o 13:21

Hodenú rukavicu prijímam a zároveň sa ospravedlňujem ostatným, ktorých to nezaujíma, nech príspevok nečítajú. Momentálne som majiteľom mobilu HTC Desire HD, parametre si pozrite na internete. Ráno začínam raňajkami, ak som sám doma beriem domáci úbor na to určený a idem do kotolne prihodiť drevo do spliňovacieho kotla, vybrať popol. Počas úradovania na WC zhltnem dve cigarety, skontrolujem aktuálne počasie na Slovensko a vo svete, preštudujem noviny, najnovšie udalosti. V mobile mám všetky Slovenské noviny, aj České, ako aj SITA správy, ktoré ešte v TV novinách neboli. Nasleduje kúpeľňa, holenie, sprchovanie, jemné doladenie pachu, iba pod pazuším. Sadám k Notebooku, sťahujem poštu, vykonávam telefonáty, dojednávam stretnutia. Dopijem kávu, kladiem bluetooth do ucha, zapínam a presúvam sa do kancelárie. Idem na stretnutie do mesta, kde nepoznám ulice, mobil dávam do stojanu, zapínam navigáciu, zadám adresu a idem. Prídem na miesto, pochopiteľné platené, v mobile zapínam program SMS Parking, vyberiem miesto a odošlem SMS o zaplatení parkovania. Som na jednaní, alebo už len na kávičke, príde mi SMS, parkovné konči za 10 min, chcete si to predlžiť?.... Potrebujem nájsť v meste bankomat, zapnem program, vyhodí mi zoznám od najbližšieho aj s mapou a idem. Kalendár zobrazuje všetky udalosti, má niekto dnes meniny, program bliká, stlačením tlačítka odošle všetkým SMS pozdrav, alebo len ktorých vyberiem. Sedím na Wifine, zapnem Google Talk a zadarmo rozprávam s dotyčným, aj s prenosom reálneho obrazu s volaným . Ide niekto ku mne na návštevu, zapnem Latitude, nabehne mapa a poloha dotyčného, no už ide po diaľnici okolo Popradu.... Idem na poľovačku, zapínam program Sporty Pal, spustím a ten nájde moju polohy, zmeria mi spálené kalórie, prejdenú trasu, výškový rozdiel..... Sedím na poľovačke, kedy je dnes západ slnka ?, zapnem Sundroid, ten mi presné ukáže požadované údaje. Ulovím niečo, spravím pekné foto, resp. nafilmujem kvalitný film. Zabudol som baterku?, čo sa mi nestáva, zapnem na mobile Blesk a svietim pod nohy. Moja primeraná výbava programov v mobile je od 50 do 100. Samozrejmosťou je hudba, filmy – 22 výstrelov, Drž hubu, niekoľko časti od Izera, Jeremiah Johnson a iné, ktoré si časom mením. Zdôrazňujem jedno, keď už idem kdekoľvek, či do kancelárie, alebo do Bratislavy, vstávam minimálne 1 hodinu pred odchodom, aj keď je to o 02,00 hod. Na ďalšie dotazy odpoviem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 29.12.2011 o 12:23

Som veľmi zvedavý, na čo Orol používa mobil. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 29.12.2011 o 12:20

Orol24, k čomu používaš mobil? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Orol24, 29.12.2011 o 0:08

Zigi9, tak to sa trochu mýliš. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 28.12.2011 o 23:17

já mám mobil na telefonování a na psaní sms, všechno ostatní jsou blbosti (možná krom budíku a času) :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Orol24, 28.12.2011 o 23:08

MSmarian, tak si ho kúp. Ja používam mobil na niečo iné, ale nemôžem to tu rozvádzať, aby som neotravoval ostatných. Musíš mi položiť otázku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 28.12.2011 o 22:47

Orol, to je presne to, čo očakávam od telefónu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Orol24, 28.12.2011 o 22:38

Je to mobil, vyrobený na nasadenie do veľmi ťažkých podmienok. Cyklistov, na námorné plošiny, horolezcov, severské expedície, Rallye Paris – Dakar, v stavebníctve a lesníctve. Parametre slabé, ale na zdokumentovanie postačujúce. Spádne Vám do jamy s haseným vápnom, v miešačke urobíte maltu, vysypete do fúrika, vyberiete mobil a voláte. Tak asi. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 28.12.2011 o 22:25

GPS sa hodí v neznámom teréne, minimálne si môžeš zadať polohu svojho auta a GPS ta k nemu dovedie, je tam baterka, je to núdzovka, môže sa stať ,že stratíš baterku alebo sa ti vybijú batérie. ODolnosť voči vode je veľmi zaujímavá, môžeš telefonovať v daždi, a tiež sa môže stať že ti telefon zmokne alebo padne do vody, tent oprežije. Robia ho aj v lasnejších verziách, tie majú menšiu odolnost vo vo de a nemajú GPS. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 28.12.2011 o 22:12

akurát som to pozeral, je to celkom slušné, aj keď ja by som to asi nevyužil. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 28.12.2011 o 22:09

Za bežný telfón ani ja nie so mochotný dať viac ako euro (pokial nekupujem telefony pre deti, to je ina kategoria), tento ma zaujal. Dlha výdrž baterie, GPS a hlavne nie je ho možné jednoducho zničiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 28.12.2011 o 22:05

To je pravda ja sa nehádam :-))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 28.12.2011 o 22:04

Nikto ti nevraví ,že máš dať viac, na druhej strane ak ti ten tvoj padne do potoka dotelefonoval si. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 28.12.2011 o 22:02

Marian ja viac ako 1 euro za mobil nedám :-))))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

zobrazené 81-120 z 152 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM