Heming hunting
dnes je nedeľa,  19. máj 2024,  meniny má Gertrúda,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:04,  dnes západ slnka: 19:21
IBO výpredaj

terieri-jagoš,border alebo jazvečík hrubosrstý - diskusia

autor: off Momo97
pridané: 27.12.2011 11:37

Dobrý deň.Chcem si kúpiť psa, ale stále sa neviem rozhodnúť medzi terierom alebo jazvečíkom.Bol by hlavne využívaný ako brlohár a dohľadávač a tiež ako priateľ na posede :D Len neviem či by sa terier ako jagoš alebo border ulpatnil tu v poľnom revíri.Pretože si myslím že terieri sú skôr tvrdší psi a patria skôr do lesa.Ja neviem to je len môj názor...Ďakujem za rady....

počet zobrazení: 14 351
počet hlasov: 1
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 81-90 z 90 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off majko82, 28.12.2011 o 16:16

presne , je to len o tom aké plemeno sa ti najviac páči , základ je ako si psíka vychováš a ako sa mu budeš venovať , a neboj sa pri správnom výcviku sa ti teriér uplatní aj v poľnom revíri , ja mám jagoša aj bordera a polujem v polnom revíri ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Momo97, 28.12.2011 o 15:41

Ďakujem veľmi pekne za rady.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Jager68, 27.12.2011 o 19:49

Ak chces naozaj vynikajuceho teriera tak si pozri toto. odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sirase, 27.12.2011 o 19:23

mal som jagosa od mata(rabara) a bol to skvely pes,mal som hrubaka standarda a bomba a teraz mam 6mes fenku bordera a neviem si vynachvalit!!!:)ale je to len o tom aky sa ti paci,ale terier ja terier. a matovim (rabara)jagosom lovu zdar!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Jager68, 27.12.2011 o 18:40

odkaz# alebon tento...je naozaj super. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bandita, 27.12.2011 o 18:30

skus sa pozriet na toto plemeno odkaz tiez patri do tejto skupiny. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dados, 27.12.2011 o 18:21

Ka mam 6 mesacnu borderku a je to hrozne ucenlivy , povahovu uzasny inteligentny pes , a hlavne vsestrany , ma super cuch , neviem si ju vynachvalit , ma len 6 mesiacov a uz ma za sebou 2 spolocne . aj na bazanty , takze neboj ze ci by bola v polnom reviri uplatnitelna... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rempo, 27.12.2011 o 17:08

Ahoj! No, večný to boj medzi jagošom a jazvečíkom...))) Je x ľudí čo budú na strane jedného a y čo bude na strane druhej. Ja mám hrubáka ale pracovne sa mi páčia aj jagoši. Každý má svoje plusy a mínusy. Ak ho chceš hlavne na brlohárčenie choď pozrieť na BL ako oba pracujú a možno sa tam rozhodneš. Neponáhľaj sa pri výbere plemena aby si to potom neľutoval. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Momo97, 27.12.2011 o 16:51

Ďakujem za radu..Velký sneh tu u nás na rovine nemáme takže s tím by problém nebol...Ale aj tak Ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rabara, 27.12.2011 o 15:07

Serus priateľ!Ja mam jakoše a som spokojný.Na brloh je určite terier ale aj jazvečík je super!Ale na dohledávku vo veľkom snehu ma problem s chôdzou,ale inač tam rozdiel neni!Potom to je už len a len na tebe čo si vyberieš a ako ho vychováš!Tak veľa úspechov!!!!!!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 81-90 z 90 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov (Egon Gočár) 2.diel
Poľovníctvo TEREM