Heming hunting
dnes je piatok,  3. máj 2024,  meniny má Galina,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:26,  dnes západ slnka: 19:00
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Oblecenie do pohonu - diskusia

autor: off Andrejoff
pridané: 10.12.2011 21:19

Zdravim pani,


Co nosite do pohonu na diviaciu zver? Po dnesku co sme tlacili malincie mam nohy cele dodrapane a to som myslel ze mam dost pevne nohavice!! Tak dajte nejake typy/linky na dobre pevne nohavice a najlepsie aj nepremokave a zelene nie maskace.. prosim piste len taky co mate skusenosti. Diky

počet zobrazení: 10 642
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-52 z 52 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Blaser300WM, 11.12.2011 o 11:58

Mas len jedny nohavice Jarko? Vacsina z nas ma nohavice na posed podla rocneho obdobia, na posliedku podla rocneho obdobia a na brigady podla rocneho obdobia. Niektori dokonca aj polovnicku uniformu. Nemyslim tym maskace, hoci to tak niekedy vyzera. Niektora skupina ma aj viac kusov, aby mohli ist dva dni po sebe polovat a necakali v trenkach, kym sa im operu a vysusia nohavice. Preco myslis, ze kazdy chodi v jednych cely rok a nemoze si kupit nohavice do pohonu? Preco predpokladas, ze Andrejoff je mentalne postihnuty? Nohavic, topanok a kabatov nie je nikdy dost a ziadne nie su navyse a zdravie mame len jedno. PS. Chevalier su takmer identicke s tymi na ktore je tu odkaz, len maju zvyseny pas vzadu a ani cenovo nie su velmi drahsie. Ja ich vyuzivam aj na bezne polovanie, len prisposobim hrubku spodkov teplote okolia a predpokladanej intenzite pohybu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jarodt, 11.12.2011 o 11:29

Ešte raz pre menej chápavých. Väčšina z nás už má nohavice a celkom sú s nimi aj spokojní, kupovať si navyše nové kožené nohavice za 150,-€ kvôli tomu, aby som ich mohol používať v honoch je predpokladám pre väčšinu poľovníkov neprijateľné. Samozrejme ak uvažuje človek o nových nohaviciach ako Andrejoff, tam je to namieste. Uzavrel by som to tak, že nech si každý vyberie, do ktorej skupiny patrí a ktorú možnosť si zvolí. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Andrejoff, 11.12.2011 o 10:22

No pandur tie vyzeraju paradne, asi sa nane skocim na Kovacovu pozriet. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300WM, 11.12.2011 o 9:51

Este raz pre menej chapavych. Kozenne nohavice su neznicitelne. Jedine z nich mozes vyrast. Ci uz do sirky alebo do vysky. Maximalne na nich nebudes pouzivat vrecka na drobne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jarodt, 11.12.2011 o 9:47

No ničiť drahé aj keď odolné oblečenie v pohone tiež nie je bohviečo, v združení sme si práve kvôli tomu zakúpili obyčajné legíny napr. odkaz tí ktorí idú do honu si ich jednoducho nasadia a nestarajú sa. Okrem pohonov nesmú chýbať ani na žiadnej brigáde, jednoduchá a účinná ochranná pomôcka. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 11.12.2011 o 9:35

andrej toto nedodriapeš určite odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Blaser300WM, 11.12.2011 o 9:11

Zboznujem tykychto dementov. Vsetci sme nevykradli kasarne, aby sme si mohli navliect maskace do pohonu a do profilovej fotky sa mohli nahodit do zanovnej bundokosele. My menej sikovni si musime oblecenie kupit, my ho nekradneme ani nefasujeme a preto rozmyslame za co tazko zarobene peniazky vyhodime. Tak zatial drz hubu a neprispievaj tupymi komentarmi, lebo vyzera to tak, ze par krat si sa prekazke nevyhol a uderil si si hlavicku o strom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off horar1992, 10.12.2011 o 23:05

tlač tak aby si ich nepodriapal aj ked sa stane ale vačšinou ked tlačíme tak dávam pozor na prekážky,nemusím íst ako tank.V pohone stačia aj maskače ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300WM, 10.12.2011 o 22:43

Ake chces konkretnejsie, ked som Ti napisal znacku. Zavolaj do Komarna, ine ani nemaju. Mam odskusane, znicis akurat vrecka, lebo tie su z latky a ja mam furt ruky vo vreckach. Inak na udrzbu staci mokra handra alebo Wap-ka. Vnutri maju odopinatelnu hygienicku vlozku, ale tu mozes aj vyhodit ak pouzivas spodky. Prefukat ich neprefuka a ked aj zmoknu nestudenia. Kupuj ich co najtesnejsie, lebo nosenim sa roztiahnu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Andrejoff, 10.12.2011 o 22:10

Myslel som ze koza bude asi najlepsia. Blaser mas nejake konkretne na mysli ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300WM, 10.12.2011 o 22:05

Velmi jednoducha odpoved. Kozenne nohavice a nemas problem. V Komarne dostanes kupit znacku Chevalier. Mozes chodit ako tank. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 10.12.2011 o 21:25

na tohle odpověd není, tam dodrápeš každé kalhoty ... Snad jen, že si vzít nějaký čagan do ruky a mlátit ty ostružiny před sebou, aby to slehlo k zemi a ty projdeš přes to. A nebo mít nějaké návleky nad stehna uvázané v pasu na kalhotech. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-52 z 52 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov