Heming hunting
dnes je streda,  24. apríl 2024,  meniny má Juraj,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:41,  dnes západ slnka: 18:47
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Oblecenie do pohonu - diskusia

autor: off Andrejoff
pridané: 10.12.2011 21:19

Zdravim pani,


Co nosite do pohonu na diviaciu zver? Po dnesku co sme tlacili malincie mam nohy cele dodrapane a to som myslel ze mam dost pevne nohavice!! Tak dajte nejake typy/linky na dobre pevne nohavice a najlepsie aj nepremokave a zelene nie maskace.. prosim piste len taky co mate skusenosti. Diky

počet zobrazení: 10 622
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 1-40 z 52 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off peterD, 3.9.2018 o 17:27

skus vyskusat pinewood-wolf-lite-nohavice presiel som na nete par desiatok podobnych ponuk,ale tato ma nakoniec presvedcila. Oblecenie do pohonu - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off binka, 3.9.2018 o 14:39

Co vyzkoušet kožené? Mám je o léta, tak osobní zkušenost minimální, ale hodně chlapů to nosí do pohonu, už kvůli odolnosti vůči ostružinám, trnkám šípkům. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovec84, 3.9.2018 o 14:04

Dobre sa mi osvedčili nohavice od HART-u mam odskúšané modele Enduro, Helios aj Sirius . Mam aj Blaser nohavice ale do pohonu sa mi Hart zda byt lepší a hlavne pevnejší. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Jozefff, 3.9.2018 o 11:50

Polovnicke nepremokave nohavice do pohonu. - Viete poradit kazdy podla vlasnych skusenosti nejake polovnicke nohavice do pohonu.Dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 18.12.2011 o 20:18

Pandur máš pravdu, len je otázka ako bunda po prechode šípkami vyzerá. Nemal som moc dobrý pocit, keď som preleizal šípky, nakoniec to dopadlo dobre. Budna bola len na jednom mieste málinko zatrhnutá. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 18.12.2011 o 13:45

Marian, s hoc akou bundou sa dá prejsť cez šípky :-))))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off MSmarian, 18.12.2011 o 13:39

S Bundou Blaser sa dá prejsť aj cez šípky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 18.12.2011 o 13:17

aha tak to je asi vše ok :-) já mám vžitý název pro ostružinu (Rubus fruticosus) ta je pichlavá a dodrápe i kalhoty, a pak malina (Rubus idaeus) a ta nedrápe :-) ale ted koukám, že správný český název začíná u obou "ostružiník" :-) No je to složité, pro mě je nejhorší šípek, ten raději obcházím ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 18.12.2011 o 12:48

zigi9 je to taký ľudový názov pre Ostružinu černicovú alebo ostružinu krovitú (Rubus fruticosus) To sú tie pichajúce rastliny od ktorých sú horšie iba šípky :-D .ľudovo im hovoria maliny ,černice atď . Podobne ako zotrval názov pre ochutenú bublinkovú vodu na Slovensku malinovka a v česku po citróne - lemon . Limonáda :-D Potom máme Ostružinu malinovú (Malina) - Rubus idaeus L. tá nepichá :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 18.12.2011 o 11:54

no nevím čemu říkáte malinčie, ale jestli jsou to ty červené maliny, tak ty určitě nedrápou, ale pak jsou ostružiny (černé) a ty drápou, takže možná si jen nerozumíte, ale v přesném výkladu slova má Finist pravdu :-) teda pokud je malina malina a ostružina ostružina ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovec84, 18.12.2011 o 11:37

Finst- vieš ono malinčie driape. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 17.12.2011 o 0:26

jozef myslel za 75 € ako povicu .Teda že pílčícke v tej kvalite stoja 150€ poslal som preto odkaz od 18 € až po 75.ale tu sú za 28€ odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hradil, 16.12.2011 o 21:18

Já nosím oblečení do leče od firmy INTERFORST z olomouce.Bunda je zelená a od plecí nahoru oranžová i s rukávy.Kalhoty jsou celozelené.Oblečení má membránu a nejsi zpocený.Cena je okolo 3300 kč.Ostružiní to neroztrhá.Lovu lesu zdar. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 16.12.2011 o 20:36

koža je pevnejšia ako textil, mne da tie kožené tiež veľmi páčia, až na cenu, trochu drahé ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Finist, 16.12.2011 o 20:26

Do malinčia treba nejaké špeciálne oblečenie? Dovod? To je čo za novinka :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovec84, 16.12.2011 o 19:51

poľovníckeho oblečenia je na výber ozaj neúrekom. Ale ako bolo dolu spomenuté, do malinčia budú asi najlepšie tie kožené. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 16.12.2011 o 12:57

Jozef tých značiek je veľa tu sú nohavice ktoré su s použitím termopradla vhodné do pohonu za 18€ odkaz sú odpínateľné. Z tých pevnejších do 75€ sa mi páčia napríklad tieto .odkaz Taký kompromis za 44€ sú tiež tieto nohavice odkaz Takže podľa mojich poznatkov sa dajú kúpiť nohavice okolo 70 € od naozaj predstížnych značiek Tu sú napríklad od chevalieru napeckované nohavice za 76 € odkaz Kto chce super kvalitu za dobrú cenu môže si objednať napríklad tu pod 79€ extremne novavice odkaz Ďalší spôsob je pre menej finančne zdatných návšteva bazáru odkaz Takže každému podľa jeho možností vždy sa dá vybrať . Pridám ešte jeden odkaz na nohavice pracovné ktoré vypadajú tiež slušne . odkaz za 28 € . Dúfam že som poslal dostatok odkazov pre výber. Sú však i tisíce iných kde sa dá vyberať . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off vlastimidurcik, 16.12.2011 o 10:09

Toto sú pohonové gate od Grube odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Stopinko, 15.12.2011 o 18:00

sak daju zlavu mozno :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 15.12.2011 o 17:59

nejaké drahé 79 EUR ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Stopinko, 15.12.2011 o 17:36

tento produkt ponuka aj grube na slovensku odkaz , existuje aj kevlarova verzia ale ta je drahsia . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 15.12.2011 o 16:58

Edu ak vtom pripade daj link na dvoje super značkovych a pevnych nohavic za 75 eur :DD budem rad ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 15.12.2011 o 15:59

Ako bolo spomenuté vojenské a policajné maskáče na spoločnú po ľovačku nepatria . Treba si prečítať poľovnícky poriadok ktorý tento odev na spoločnej poľovačke vylučuje.Sú však moderné kamuflážne odevy pre poľovníkov ,ktoré sa používajú všade na svete a vyzerajú naozaj super. Na spoločné poľovačky ja osobne nepoužívam žiaden maskáč.Je naozaj veľký výber krásnych vecí pre poľovníkov v širokom cenovom spektre.Pilčícke nohavice sú pre pilčíkov nie pre polovníkov .Majú ochranu proti porezaniu a chránili by i pred malinčím .Sú však veľmi drahé a nemotorné . Za túto cenu sa dá kupiť dvojo značkových super pevných nohavíc. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Leon, 15.12.2011 o 7:21

do šípků a trnek jsou super tyhle a není to taková darda odkaz maskáče taky nemusím ale ty silný se zvýšeným pasem vz.85 se dají zvládnout a hlavně hodně vydrží a nejsou vodrbaný nohy ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovec84, 14.12.2011 o 22:09

Poľovník by mal vyzerať ako poľovník a nie ako člen zásahového komanda. Treba sa len pozrieť do minulosti čo predstavoval poľovník- váženého občana a aj ustrojenie tomu zodpovedalo. Maskáče do poľovníctva nepatria a už určite nie do pohonu, čo je spoločná poľovačka, kde by ľudia aj mali trocha vyzerať. To je môj názor. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vlciaskala, 14.12.2011 o 21:56

jednoznacne kozene v tom ma blaser pravdu a stotoznujem sa z jeho nazorom na maskace ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 14.12.2011 o 19:06

Protiporezove nohavice pre pilčikov .. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off spito270, 14.12.2011 o 18:05

Príspevok bol administrátorom (admin) označený za nevhodný. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Kaminek, 14.12.2011 o 16:44

Horár ma prawdu a ty blaster čo keĎ ty na to nemáš?.. hmm wieš to je toto w pi si kkt abo ťa aj ták wolaju? od narodenia? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Bradacik, 12.12.2011 o 10:52

Ja mam podobny problem, zopar rokov som nosil tieto, odkaz, vcera som bol v danom obchode ale uz ich nemali, vraj ani nebudu. o kozenych som pocul samu chvalu, tak neviem mozno vyskusam. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 11.12.2011 o 18:15

Už zase sa hádate? Reagujte prosím k téme, inak budú nevhodné príspevky mimo tému - alebo vzájomné urážky - vymazané. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 11.12.2011 o 17:53

Nepremokavćh pevnych nohavíc je na trhu celá kopa . Od tych lacnejšich až po predstížne značky .Ja pouzivam sweadteam to sú nohavice do naozaj drsnch podmienok .odkaz Kolko ma stal komplet na to si žial už nespomínam . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vihunt, 11.12.2011 o 16:00

300-ka preliečiť!Aj keď si myslím ,že ti to nepomôže ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off horar1992, 11.12.2011 o 15:54

Blaser300WM maskače nosím len do pohonu a brigady,tie košele mi daroval jeden vojak,tak ich predsa teraz nevyhodím a využijem ich. Teba privelmi musel tahat...bohužial ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300WM, 11.12.2011 o 15:38

Apon vidis, ako si blby, ked das peniaze za maskace a bundokoselu s vylozkami. Malo ta tatko za tie velke usi tahal. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off horar1992, 11.12.2011 o 15:34

Blaser300WM ja si tiež kupujem oblečenie nekradnem ho a ani nefasujem nechapem prečo sa rozčuluješ.TY si sa drbol o hlavu už skour si myslím odkedy ta tu vidím na tejto stránke :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duch, 11.12.2011 o 13:27

ahoj ja nosím nohavice od margita traper stoja cca 80 eur a su fakt dobré bodialiaky trnky prerezávky cernice nic nemá sancu este ma nesklamali síce som v nich absolvoval len 4 pohony ale su super... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jarodt, 11.12.2011 o 12:13

Z toho, že momentálne nemám kožené nohavice si vydedukoval, že chodím v jedných nohaviciach ? Takéto veštecké schopnosti by ti mohol závidieť aj Nostradamus, ale v tomto prípade je tvoje veštenie skôr na úrovni veštice Tamary. Samozrejme mám dostatok odevov na všetky príležitosti, avšak kupovať si ďalšie kožené nohavice navyše momentálne fakt nemusím, možno až si budem obmieňať niekedy v budúcnosti šatník. A samozrejme drvivá väčšina poľovníkov na kožené nohavice za 150,-€ ani nemá, koľko poľovníkov si ich môže dovoliť takých 10-20% ? Jednoducho pre tých ostatných som ponúkol celkom zaujímavé riešenie. A o to ide, vybrať si z viacerých možnosti. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 1-40 z 52 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM