Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Poľovnícke oblečenie - diskusia

autor: off jozef
pridané: 22.8.2011 20:03

Zdravim.


Poradte kvalitne odskušane polovnicke oblečenie za prijatelne ceny (bundy,nohavice,klobuky)Atd. NIE rozne camo veci ale zelene,hnede kombinovane farby .


Dakujem.

počet zobrazení: 73 821
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-80 z 339 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
on Mysho22, 6.12.2014 o 13:19

mirob1: Už si odskúšal aj oblečenie v teréne? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mirob1, 6.12.2014 o 7:18

v eshope beretty majú akcie...kúpil som si toto: odkaz odkaz neuveritelne perfektne vypracované.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off valo7319, 5.12.2014 o 21:10

Chcel by som poradit vrchnu bundu (kabat) vhodny na vychadzky a aj do pohonu nesustivy a nepremokavy klasicky zeleny hnedy do 90€ Dakujem za rady. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 20.11.2014 o 19:44

Nepíšeš žiadnu novinu ... daj si heuréku a nejakú elektroniku a hned vidíš aj sto eurové rozdieli :) Osobne som naprílad kúpil set Almati od deerhunteru bežne stojí cca 450eur kúpil som ani nie za 200e a bol spokojný predajca aj výrobca...to máš tak :)... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 20.11.2014 o 18:23

nechcem tu robit reklamu ale nechapem ako je to mozne, polovnicke nohavice deerhunter alaska odkaz v šamorine v operative maju za 89,95e!!!! pozeral som aj ine stranky nasie som ich dokonca za odkaz sedi aj kod produktu :))velmi sa mi zapacili na zimu na posed a na lisky su fajnove teple kupil som si ich, ked som potom doma pozeral na nete kolko stoja v inych obchod som nechapal?????? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off LukyT, 9.8.2014 o 19:36

Zdravím Páni ;) Chcem si kúpiť na pozorovanie a fotenie zvere (nie na poľovačky) komplet Härkila Invisible Hunter. Má z Vás niekto s ním skúsenosť? Po prípade viete o predajni kde by sa to dalo obzrieť, vyskúšať, atď...? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off krajec, 4.8.2014 o 12:07

Ahojte zhanam lahku nepremokavu bundu samozrejme nesustavy material na letne obdobie jar jesen zima vlastnim od fjall raven. Malo by to byt uplne tenke nieco ako prsiplast cisto len jeden ucel - nepremoknut, nesustat, nezohrievat....Na znacke neako nezalezi podstatna je kvalita... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 21.7.2014 o 17:17

Fehir len toľko sedia ako majú materiál aj prevedenie sa mi páčia uvidíme po čase.Najlepšie bude ak si ich tam pojdeš vyskúšať aj ja som bral od nich. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rikco, 21.7.2014 o 16:57

Ondrik, skusil si uz veci od harkili? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Fehir, 21.7.2014 o 16:50

jozef: tak potom daj vedieť aké su tie nohavice Chevalier . Budem vyberať medzi Arizona Pro a Karl . Asi pôjdem do Wilde a tam si vyskušam oboje . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ondrik, 20.7.2014 o 20:25

shooterking je tuším belgický výrobca, ktorý absolutne kopíruje vzhľad značky fjallraven. fjallraven má však odevy z látky g-1000, výboorne to schne, dá sa voskovať...ono nepotrbuješ 10 párov nohavíc, radšej dolož niekolko desiatok eur a kúp fjallraven, KARL sú to najlepšie čo som v lete a na jeseň nosil. velmi dobré sú aj ohavice fjallraven NILS, tiež osobná skúsenosť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 20.7.2014 o 19:50

shooterking mám no Barents som si len skúšal ale zajtra mi majú prísť arizona pro myslím že to je správna voľba cena/kvalita uvidím ked prídu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Fehir, 20.7.2014 o 14:13

Kukal som aj po Barents nohaviciach, vyzeraju ako tie ShooterKing ale cena je raz taká , neviete ich dakto porovnať ( kvalita, ... ). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ondrik, 18.7.2014 o 17:46

na leto a jeseň jednoznačne fjallraven KARL ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off urssus, 18.7.2014 o 16:42

Skus si pozriet nohavice Fjallraven Barents. Mam ich uz par rokov a uplna spokojnost. Nosim ich niekolkokrat do tyzdna a po oprati vyzeraju ako nove. Mam nohavice aj od Chevaliera, tiez su skvele. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Fehir, 18.7.2014 o 14:43

Zdravím , ktoré s týchto nohavíc by ste mi odporučili na (leto,jesen) niečo bez membrány do 110 e.( odkaz , odkaz , odkaz , odkaz ) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 13.7.2014 o 21:24

Ludia neviete kde sa dá vyskúšať a kúpiť bunda ShooterKing Mossy Red Softshell Jacket ?(Na Slovensku) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off jozef, 6.6.2014 o 19:32

To si už zavolaj na predajňu to ti neporadím. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off polovnicek96, 6.6.2014 o 0:17

dík a s velkostou je to ako? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 5.6.2014 o 19:38

Ber ich nieje čo riešiť,strih sadol jak mal cena okey a dizajn na 1* aspoň pre mňa.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off polovnicek96, 4.6.2014 o 12:14

Zdravím, máte niekto nohavice CHEVALIER ARIZONA PRO?... ak áno ako ste s nimi spokojný? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off marianmach65, 4.4.2014 o 22:00

OPERATIVA s.r.o. Šamorín ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namreh, 4.4.2014 o 21:25

Aj mna by to zaujímalo.Ďakujem za adresu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hyperon, 4.4.2014 o 21:23

v samorine tiez predavaju znacku eurohunt? mam zalusk na set od tej znacky odkaz a ak by tam bol lacnejsie, bolo by fajn. ako sa vola ten obchod? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 4.4.2014 o 21:01

Jaaaj ibo je ibo. Tam by som nekupil ani ihlu, lebo aj tu budu mat v akcii o 50 % drahsiu ako inde ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 4.4.2014 o 20:44

Niet nad slovenskú akciu :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 4.4.2014 o 20:19

odkaz zevraj "akcia" :)))) tento isty set ponukaju v Šamorine za 50,9e!!!! maju aj detske sety ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off grent269, 14.3.2014 o 19:43

Zdravím mám oblečenie od firmi Jahti Jakt komplet cena bola priateľna na naše podmienky, oblečenie spočíva z bundy,nohavice a termoprádla je celé nepremokave.Ďalej nosim oblečenie značky Margita Trapper a taktiež sa nemôžem stažovať aj keť cena je višia ale kvlita . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off millos, 11.2.2014 o 18:21

Chlapci, akurát mi nedávno prišiel mail z Frankonie...prekvapili ma veľmi dobrými akciami na oblečenie...niekde pribili aj 100eurovú zľavu, niekde aj viac. A pritom je Frankonia a Kettner jeden z najdrahších obchodov... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ondrej82, 10.2.2014 o 20:33

na Hikeroch mi vadil pasik na vytahovanie kosele alebo tricka z nohavic .........nieje to az taky zlepsovak:-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jager55, 10.2.2014 o 16:27

Mne osobne sa pacia a viacej mi sedia nohavice fjallraven,mam aj harkilu-ale moc ju nenosim. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kompis, 9.2.2014 o 18:40

Pozeram na material, aj Harkila aj Fjallraven maju zlozenie 65% polyester a 35% bavlna takze to iste. Neviem sa rozhodnut, ktore by ste kupili Vy? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off tuxak, 9.2.2014 o 17:31

Nenadavam na nohavice Fjallraven, mam ine veci od tejto znacky, maju vyborne materialy, G-1000 patri urcite k najlepsim, len to skracovanie ma vtedy odradilo od kupy. Ten konkretny (skracovaci) model si neskor kupil kamarat a nevie si ich vynachvalit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Ondrik, 9.2.2014 o 17:04

nadávať na nohavice Fjallraven preto, že umožňujú individuálne skrátenie, dobré. Kto chce psa biť, palicu si nájde :):) :) Napríklad nohavice Karl sú absolútne Top! Leto, jeseň, nič lepšie som ešte nemal. kompis žiadny šušťák to neni, je to látka G-1000, hustotkaná, 2x pevnejšia ako riflovina, výborne to schne, pohodlné na nosenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off kompis, 9.2.2014 o 13:44

S nohavicami od harkily nema skusenost nikto? Podla mna vyzeraju lepsie ako nohavice od fjallraven /pozri moj predchadzajuci prispevok/. Ten fjallraven aka je to latka? Na fotkach to vyzera ako šuštiak. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off andy8, 9.2.2014 o 13:37

Fjallraven má viacero modelov ,ktoré umožnujú prispôsobenie dlžky zákazníkom,čo tenký a dlhý ľudia ,ktorým je väčšina nohavíc ktoré im sedia v páse krátka,určite ocenia... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off urssus, 9.2.2014 o 13:30

Ja napriklad nedam na nohavice od Fjallraven dopustit. Mam ich asi tri roky, rozhodne ich nesetrim a tie nohavice vyzeraju ako nove. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tuxak, 9.2.2014 o 12:33

Je jedno akej znacky mas oblecenie, podstatne su pouzite materialy a kvalita prevedenia. Aj drahsia znacka, nie je vzdy to naj. Chcel som si kupit nohavice od Fjallraven a co ma odradilo, ze ich bolo treba odstrihnut. Strihat nove nohavice za 120E a este ich dat krajcirke zasit!? Ale to bol taky model nohavic. Raz som kupoval Softshellovu bundu od Pinewoodu a hned na druhy den som ju vracal(trcali nite, zle presitie). Dan, ze som kupoval cez internetovy obchod a aj neserioznost predajcu, ze poslal vadny kus. Od Pinewoodu mam letne nohavice potiahnute teflonom a su vyborne. Mam Jahti Jakt Nilla a zatial uplna spokojnost s tymto modelom priedysne, nepremokave a pohodlne. Skoda, ze spolocnost IBO si takto robi antireklamu. V zime nosim GoreTex-ove oblecenie od Eagle a tak isto nemozem na tento set nic zle povedat. Dobra je aj Polartec bunda od Margity ale na nej sa mi prave pokazil zips po 5 rokoch. Tak vela stastia pri vybere. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off premvadasz, 8.2.2014 o 14:02

Na oblecenie si vytvori kazdy svoj nazor moze tu jedna strana vychvalovat druha strana hanit ked si nieco kupim a budem s tym spokojny tak ma neodradi od tej znacky ani svaty za dedinou. Co sa tyka Jahti Jakt mam od nich obojstranu mikinu ktoru som nosil na spolocne prvu sezonu zatial plna spokojnost ale napr. classic set co ma tu kozenku na ramenach casom(3-4r.) praska osucha sa, vyzera to vseliako len dobre nie:( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

zobrazené 41-80 z 339 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM