Heming hunting
dnes je streda,  24. apríl 2024,  meniny má Juraj,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:41,  dnes západ slnka: 18:47
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

laser svetlo Lasergenetics ND-3 alebo ND-5 - diskusia

autor: off semjan
pridané: 28.3.2011 14:10

ma prosim vas niekto skusenosti s tymi laserovymi svetlami?


ak ano, skuste napisat ze aky je rozdiel medzi nimi a hlavne ak mate skusenosti s osvietenim diviacej zveri, ako na to reaguje. dik

počet zobrazení: 33 725
počet hlasov: 1
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off pepies, 30.3.2011 o 22:57

Luboš múdro vravíš...všade naokolo je svetlo povinné len u nás zakázané...

dať hlas príspevku | počet hlasov: 8

komentáre

zoradiť
zobrazené 1-40 z 126 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off sivyvlk, 2.2.2016 o 0:42

Diki Hekler aspon jeden ktory rozumie polovnictvu za omyl sa ospravedlnujem ale ty si to pochopil co si o tom myslim .Lovu Zdar ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Hekler, 1.2.2016 o 7:58

sivyvlk, myslíš to dobre, ale poplietol si si vyhlášku so zákonom ... (: ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off sivyvlk, 1.2.2016 o 3:42

O akyh svetloch sa tu bavite ked dobre vieme ze vyhlaska to zakazuje. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off duso2, 26.1.2016 o 15:07

Laser je chujovina. Neverim,ze to nerusi zver. Lasergenetics je znamy tym,ze v mrazoch nenastartuje. Radsej si kupit vykonne svetlo so sosovkou-kolimatorom a 1000 lumen LED cipom,ako tu ponukaju niektori clenovia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off MikiBB, 26.1.2016 o 0:08

Mal som laserové svetlo ND30 Subzero a bolo to v pohode kym neudrela zima, zver vacsinou nerusilo, nemate nahodou niekto svetlo Hunter Pilot? pise sa ze do -20 a je pomerne lacne ak by ho niekto mal napiste skusenosti ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bullystafford, 31.5.2015 o 22:46

ci uz zver raguje alebo nie, je jedno ...ale je s nim vidiet dalej ako so svetlom???? napr. wolfeye? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sumcar, 29.5.2015 o 9:39

skoda penazi, mal som to je to onicom ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off gm95, 29.5.2015 o 8:34

laserové svietidlo ND30 - Zdravím, chcem sa spýtať či používa dakto toto svietidlo poprípade niečo podobné. Či to je naozaj taký dobrý ako o ňom vravia. Respektíve výhody, nevýhody. Ďakujem pekne za informácie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 4.3.2014 o 7:54

tam kde sa striela na zver s lampami tak ti bude zver reagovať aj na toto , kamarát to má a zver reaguje tak isto ako ked zasvietil obyčajnou kačalampou ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off patrikseven, 3.3.2014 o 22:08

Zdravím pani poľovníci,čítal som tuto diskusiu ale nedospel som k nijakému záveru,oplatí sa mi to svietidlo alebo nie?a to ND 3?ďakujem.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off duso2, 17.9.2011 o 10:25

Aka je cena tych tvojich malych lahkych sosovkovych svietidiel mimochodom? Aky to ma vlastne dosvit? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 17.9.2011 o 10:24

Redbolt diky za tip,ale si profesionalna firma,alebo skor hobbista?Podla stranky to vyzera na taku domacu vyrobu.Vies robit aj servis? Dovol malu poznamocku,uz ked vidim to tiablo na zbrani,jezia sa mi vlasy.Je to absolutne proti polovnickej etike.Daj si to odtial radsej prec,pretoze si tym odpudis poctivych polovnikov... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off redbolt, 12.9.2011 o 12:06

obšírnejšie sa zaoberám so svetlami a lasermi na mojej web stránke tu: odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Discover5, 4.8.2011 o 18:25

Solirov, súhlasím. Čo to už je za poľovačka? Keď už sme pri tom, dobre som sa pobavil na výstave v BA. Polovica predávaného tovaru je zakázané používať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tthunt, 4.8.2011 o 17:02

Uz v roku 2008 ma oslovili vyrobcovia z Hongkongu ci to nemam zaujem predavat ako alternativu voci nocnemu videniu..na skusku som objednal 2 kusy a nejaky cas testoval..v teste tento zazrak vobec neobstal a ponukat to ako neviditelne svetlo by bol odrb na zakaznikov..pise sa rok 2011 a kazdy kto naleti a kupi si to, je sklamany.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Solirov, 12.7.2011 o 8:27

načo by to komu aj bolo.. keď nevidíš choď spať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off hunter2, 11.7.2011 o 12:46

reaguje dobre "hneď odbehne" ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 11.7.2011 o 0:14

každé svetlo zver vidí ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pavelb, 10.7.2011 o 17:25

Laserová zelená lampa G 25 LASER -

Má niekkto skúsenosti s touto lampou, o ktorej hovoria že je alt. nočného videnia?

◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 3.6.2011 o 15:17

Dobre uz ma nemusis chytat za slovicka,myslel som model,ktory sa momentale da kupit.Myslim,nie subzero uz kupis iba zo starych skladovych zasob a tam ludi varujem,aby ho nekupovali,alebo davali pozor na lacne cinske repliky.Bolo to viacmenej dizajnova chyba lasergenetics,naco je komu laser,ktory pri prvych mrazoch musis zohrievat,aby isiel? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 3.6.2011 o 9:57

lebo si napisal ze jediny original je subzero co nie je pravda. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 3.6.2011 o 2:02

Motaq neviem kolko stal starsi model,ale kazdy to vie,ze tieto stare typy mali problemy v mrazoch.Pocul som,ze niekto to ponuka okolo 150 eurovych cenach (hoci aj starsi model) a ze su to repliky.V kazdom pripade neverim,ze starsi model stal pod 150 euro a len pre zateplenie stupla cena o 250 eur.Len som chcel nevedomych varovat.Preto som spomenul subzero a nerozumiem tomu preco mam mat hokej.Zelene svetlo ma nezaujima,ked mam infra.