Heming hunting
dnes je štvrtok,  2. máj 2024,  meniny má Žigmund,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:27,  dnes západ slnka: 18:58
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

poľovníčka - diskusia

autor: off janica
pridané: 4.2.2011 15:35

Ahojte, dlhšie rozmýšľam, že by som sa stala poľovníčkou, otec je poľovník, aj dedko bol poľovník, len by som chcela vedieť, aký je postup pri vybavovaní všetkých náležitostí, kde sa mám ísť prihlásiť, myslím nejaký úrad, kde získam tlačivo atd. Naše poľovné združenie už akceptuje že by som bola čakateľka, kedže u nás je veľa poľovníkov a aj čakateľov, po otcovi by som mala miesto, len neviem, kde začať, dakujem, s pozdravom Jana.

počet zobrazení: 3 145
počet hlasov: 1
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off snipko, 22.3.2011 o 14:12

MSmarian ..zbraň zaevidovať do 7 dní ( nie 5 dní) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 21.3.2011 o 22:55

Na prax potom kludne ku mne :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off janyka, 21.3.2011 o 16:25

Ahoj Jani,my sme práve 19. marca teóriu ukončili. Streľby nás čakajú v máji a samozrejme tiež ročná prax.Držím palce. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 19.3.2011 o 11:15

Ahoj, držím Ti palce. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off janica, 19.3.2011 o 10:49

Tak dnes sme zahájili kurz, bol spojený aj s výstavou trofejí v Podlužanoch, niektoré fakt nádherné kusy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off janica, 7.2.2011 o 20:22

Dnes som bola na poľovnom zväze u nás v BN, od 19.marca nastupujem na kurz, v trvaní jedného roka, s tým, že skúšky budú až budúci rok, čaká ma strelnica, prax v združení, a potom už len úspešne absolvovať skúšky a čakať na člensvo, dakujem za všetky rady, Jana. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off traper1, 6.2.2011 o 16:54

tak je. Všetko sa začne od Adama, jedna vec je získanie poľ. lístka a druhá vstup do poľovného združenia. Určite sa všetko dozvieš ak navštíviš okresné OKO PZ. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 6.2.2011 o 15:09

niečo som chcel pridat ,ale radšej nič:):):):):):):):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 6.2.2011 o 12:07

Je to tak ako píšeš. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 5.2.2011 o 17:19

Myslím ,že to vydával lesný úrad. Od 1 juna 2010 už lístky vydáva Slovenská poľovnícka komora . odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 5.2.2011 o 15:33

Ahoj Edo, či sa to volá OKO alebo nie, je to v podstate jedno. Žiadosť sa podáva na tom istom mieste kde aj pred desiatimi rokmi. Na tom sa nič nezmenilo. Rozdiel je už len v tom, že poľovný léstok nevydáva úrad životného prostredia ale priamo poľovná organizácia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 5.2.2011 o 13:51

Neviem Marian . Ja mám za to ,že oko už dávno neexistuje a žiadosť treba dať na Obvodnú poľovnícku komoru Trenčín Súdna 22, 911 01 Trenčín t.č. 032/6583486 0948 021 128. Prípadne sa tam zastaviť osobne.Tam Ti povedia Ti presne čo a ako!Alebo vybaviť telefonátom. Pozdravujem Rajmunda .Čosi sme sa zubáčov nachytali spolu:-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 4.2.2011 o 16:10

Ahoj. Prihlás sa do kurzu pre získanie poľovného lístka v OKO PZ Trenčín alebo OKO PZ ilava. Pokiaľ by si chcela navštevovať kurz v Ilave, pošlem Ti telefónne číslo na pracovníčku OKO a s ňou sa dohodneš. Po skončení kurzu obdržíš vysvedečenie o poľovnej skúške, Vrámci skúšok vykonáš aj skúšku z oblasti zbraní a streliva. Na základe vysvedčenia o vykonanej poľovnej skúške Ti OKO PZ vystaví poľovný lístok, a následne si môžeš na okresnom riaditeľstve PZ požiadať o vydanie zbrojného preukazu. Keď budeš mať zbrojný preukaz v ruke, môžeš nakupovať zbrane, ktoré je nutné do 5 dní od nabudnutia zaregistrovať na políci. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM