Heming hunting
dnes je pondelok,  6. máj 2024,  meniny má Hermína,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:21,  dnes západ slnka: 19:04
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Nové testy z poľovníctva skúšky a všetko okolo toho - diskusia

autor: off Mysanecko
pridané: 21.1.2011 10:21

Zdravím vás kandidáti na prvý poľovný lístok! Ako sa vám darí testovať? :)

počet zobrazení: 62 525
počet hlasov: 2

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off hubert2012, 6.8.2014 o 22:35

Zdravím priatelia, téma PL...zase slovenská špecialita, peniaze pre SPK, v Cechách zaplatí polovník 1000 CZK a má lístok doživotný...Chodíme predlžovat ostatné doklady? Ak polovník spraví polovné skúšky dostane o tom vysvedčenie a má doklad. Tak prečo predlžovat PL ??? Chceme predlžovanie PL zrušit, ponechat povinné členstvo v polovníckej organizácií a povinné poistné, nič iné nepotrebujeme.... Vyjadrite svoj názor a ak súhlasíte podporte túto požiadavku, sledujem pravidelne diskusiu na tomto fore, je zaujímavá a aj dôležitá, ale riešme zásadné témy čo sa nás týkajú, lebo ak to pôjde dalej, tak budeme zanedlho iba písat o polovníctve.... Na Ustavnom súde je podanie na zrušenie povinného členstva v SPK, budeme Vás podrobnejšie informovat o situácií....

dať hlas príspevku | počet hlasov: 24

komentáre

zoradiť
zobrazené 201-240 z 272 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

Príspevok presunutý z diskusie predĺženie poľovného lístka (autor: smoulo).

off bystricka, 26.12.2010 o 17:12

od.1.12. uz nie ľé ale styridsat euro ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Polovnícke skúšky (autor: FLATretriver).

off FLATretriver, 9.12.2010 o 9:50

doporučujem kinžky od prof.Hella ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Polovnícke skúšky (autor: FLATretriver).

on janblha, 8.12.2010 o 15:01

chcel bi som sa spitať či tu neviem niekto kde bi som si našiel veci na skušky s polovnictva nemam sa s coho učiť.... velmi bi som bol vdačny... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie predĺženie poľovného lístka (autor: smoulo).

off walther, 22.11.2010 o 23:21

potrbujes 2xfotku, 120eur zaplatis za 5 rocne predlzenie na SPZ potom Ta poslu na OPK kde zaplatis 20eur za vidanie noveho preukazu. a este nejake eura naviac, ale to TI uz vysvetlia.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie predĺženie poľovného lístka (autor: smoulo).

on goret, 22.11.2010 o 13:34

poľovné lísky, vydávanie i predlžovanie, majú na starosti OPK, ich zoznam na odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie predĺženie poľovného lístka (autor: smoulo).

off smoulo, 22.11.2010 o 13:30

a kde sa teraz vydava ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie predĺženie poľovného lístka (autor: smoulo).

off Discover5, 22.11.2010 o 13:27

Pri predĺžovaní poľovného lístka Ti treba 2x foto o rozmere 3x3,5cm, 20€ polatok za predĺženie a členské do spz s poistkou na nasledujúcich 5 rokov. Neviem koľko máte členské vo vašej RgO. Výpis z registra už nie je potrebný. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off spzba, 15.1.2010 o 18:27

Neviem na akom SPZ Ti to povedali.Nič také netreba.Študuješ,alebo robíš v Bratislave,máš tu prechodný pobyt,tak nie je problém tu absolvovať kurz. Vieš koľko bratislavských záujemcov o poľovníctvo,absolvuje kurzy v iných OkO SPZ na Slovensku a potom vstupujú do našej organizácie? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off dezidor500, 15.1.2010 o 17:51

a posledna vec: ked chcem robit kurz v inom oko spz ako mam trvaly pobyt musim doniest nejake odporucanie od domovskeho oko spz kde mam trvaly pobyt?to mi povedali na spz.ake odporucanie to ma byt? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off miro65, 15.1.2010 o 16:52

to posledne spraviš....to každy urobí...len sa potom ťažko vstáva.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off spzba, 15.1.2010 o 16:45

praktickú pripravu možno absolvovať v ktoromkoľvek PZ,alebo PS. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off Edu, 15.1.2010 o 15:22

ok a ked neurobím sám sa vzdám a vysypem si popolnicu na hlavu :)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off miro65, 15.1.2010 o 15:18

noooo....ale stačilo by len to posledne kolo...:)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off Edu, 15.1.2010 o 15:14

Môžem i ja si zopáknuť ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off miro65, 15.1.2010 o 14:52

smozrejme že možeš...v každom kurze sa mi najde zopar takych...to je v pohode... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off Edu, 15.1.2010 o 13:25

No vidíš tak vidíš:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off FLATretriver, 15.1.2010 o 12:35

to je jedno kde robis prakticku pripravu možes aj v bazmek city ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off dezidor500, 15.1.2010 o 12:26

Dakujem za info a mal by som este jednu otazku:je mozne prakticku pripravu absolvovat aj v mieste trvaleho bydliska v inom okrese? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off spzba, 15.1.2010 o 11:49

MsO SPZ v Bratislave pripravuje začiatok kurzu záujemcov o poľovnícky lístok na druhú polovicu februára 2010.Aby kurz začal musí byť prihlásených aspoň 15 záujemcov.Kurzovné na teoretickú časť prípravy je 200 E. Kurz prebieha vo večerných hodinách v pracovných dňoch a v dopoludňajších hodinách v dňoch pracovného pokoja v rozsahu 70 hodín.Podľa nového zákona je praktická príprava v PZ a PS určená na jeden rok.Aj túto povinosť vieme zabezpečiť.Ďalšie informácie poskytne kancelária MsO SPZ BA tel.02 624 101 50 mail:polovnici@spzba.sk alebo sleduj informácie na odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off dezidor500, 13.1.2010 o 21:33

ja este skusim pozistovat ci sa nahodou neotvara kurz niekde blizko pri ba v senci alebo pezinku keby nahodou niekto o niecom vedel bol by som rad ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off miro65, 13.1.2010 o 20:46

bol som na skuskach kde bolo aj menej...myslim ze najmenej bolo 12..zaleži od okolnosti a ochoty... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off FLATretriver, 13.1.2010 o 18:06

dezidor500,, hop omyl zacinaju podla poctu uchazdačov v danom kraji ,,? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off pepies, 13.1.2010 o 17:28

Dezidor 500.žiačiatky kurzov nie su iste vsade.pýtal som sa za kamaráta a bol sa prihlásit zatial su štyria a pokial ich nebude aspon 30 ludí ani nezačnu..Inač v galante stoji kurz 200eur. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off dezidor500, 13.1.2010 o 17:17

to FLATretriver:odkial vies ze kurzy zacinaju vo februari vo vsetkych krajoch? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off dezidor500, 13.1.2010 o 16:09

a este to sidlo v blave kym to clovek najde to uz lepsie miesto kde sidlit si nemohli najst-v petrzalke v bytovke vo vchode ako su pivnice ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off FLATretriver, 13.1.2010 o 15:49

v blave asi fajčia silnu matroš, kurzy zacinaju v february vo všetkých krajoch, ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off miro65, 13.1.2010 o 15:26

myslim ze 19 steho sa začina v leviciach... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off dezidor500, 13.1.2010 o 15:20

tak dnes som tam bol na stefanikovej mi povedali ze oni s tym nic nemaju ze oni su celoslovenska org. ze mam ist na haanovu 19 v petrzalke na mso spz.tam trvalo kym som to nasiel pretoze sidlia vo vchode v panelaku v pivnicnych priestoroch!tam mi povedali ze kurz sa neotvara ani tak skoro asi nebude lebo vysiel novy zakon a rusia sa vsetky oko spz a zakladaju sa nove odznova prebieha nejaka reorganizacia polovnickeho zvazu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off jurkomts, 11.1.2010 o 12:18

Ja som získal vysvedčenie tiež tu v Bratislave, pretože tu pracujem a tak som nemal inú možnosť (teória bola aj cez týždeň). Cenovo je to každým rokom drahšie. Pozri si info na tejto stránke odkaz, hlavne tam treba zavolať a informovať sa. Príprava prebiahala na Štefánikovej (ružová budova) a strelby v Záhorskej Bystrici. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off dezidor500, 11.1.2010 o 0:16

a neviete kedy zacina kurz?a je to len cez vikendy?ja studujem v BA ale ked je to niekde blizko BA ovela lacnejsie tak by som dochadzal nema niekto nejake informacie? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off FLATretriver, 9.1.2010 o 19:45

ja som daval tieš 6000 V TRENCINE,, a ešte som sa tam tak nasmial na prednáškach,, doporučujem trenčin, ešte sme sa nazavar skladali na chlast a rizok s zemiakovou kašou to bolo takých 500 sk vtedy ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off pepies, 9.1.2010 o 19:45

ta ulica v Bratislave sa volá Haanová ul.tam treba sa ist opýtat. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off pepies, 9.1.2010 o 19:40

v petržalke ako je červena pošta je polovný zväz.tam vam povedia termíny kurzou.ale v bratislave je to velmi drahe.robil som si kurz v Galante za 6000skk a v Bratislave stál skoro 12.00skkstrelby absolvuješ vrámci kurzu a doplnkovu skušku na zbr.preukaz tiež je to s´čast zaverečnej skušky..a potom v meste trvaleho pobytu ti vydaju zbrojny preukaz. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off FLATretriver, 9.1.2010 o 19:35

podat prihlašku zaplatis a v cene bude aj zbrojak a strelby všetko aspon u nas v trenčine to tak bolo,, kurz uz začal aspon tu v trenčine neviem či ine kraje maju taký istý termín kurzu,, skušky su niekedy v lete neviem presne to by si sa dozvedel ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off dezidor500, 9.1.2010 o 19:27

ja takisto studujem v Ba a tiez by som si tu chcel spravit kurz bol si uz nieco zistovat kedy sa zacina kurz ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Polovnícke skúšky (autor: FLATretriver).

off pepik, 20.12.2009 o 18:32

dobri ja by som sa chcel opitztat ci sa da robit aj v 15 rokov polovnicky a ci ho dostanem v 18 dakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Kde si mozem spravit polovnicky kurz v Bratislave (autor: tomko).

off miro56, 8.12.2009 o 15:56

Zajdi na slovenský poľovnicky zväz na Štefanikovej ul. a tam by ti mali povedať čo a ako. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Polovnícke skúšky (autor: FLATretriver).

off iboo, 26.3.2009 o 21:07

igor -na to čo si teraz napísal je odpoveď jasná - všetky zbrane držané na skupinu ZP s opráv. D teda na polovné účely môžeš držať od 18 rokov, kedy ti je na základe žiadosti a platného PL a po splnení skúšky vydaný ZP na skupinu D :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Polovnícke skúšky (autor: FLATretriver).

off Igor, 26.3.2009 o 21:04

IBOO aby som ti to vysvetlil ja si chcem spravit polovny kurz a pytal som sa ci od 18 rokov mozem strelat na zver aj s gulovnicov...ale dobre teda ja si to radsej kuknem v tej legislative...lebo newiem poriadne co chcem... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Polovnícke skúšky (autor: FLATretriver).

off Jani k, 26.3.2009 o 18:02

FLATretriver na vrchnej lyšte si klikni na zápisník, keď sa ti to otvorí tam si klikni na poľovnícku legislatívu a tam sa dozvieš všetko čo čo sa týka poľovného lístka aj zbrojného preukazu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 201-240 z 272 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM