Heming hunting
dnes je sobota,  4. máj 2024,  meniny má Florián,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:24,  dnes západ slnka: 19:01
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Nové testy z poľovníctva skúšky a všetko okolo toho - diskusia

autor: off Mysanecko
pridané: 21.1.2011 10:21

Zdravím vás kandidáti na prvý poľovný lístok! Ako sa vám darí testovať? :)

počet zobrazení: 62 516
počet hlasov: 2

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off hubert2012, 6.8.2014 o 22:35

Zdravím priatelia, téma PL...zase slovenská špecialita, peniaze pre SPK, v Cechách zaplatí polovník 1000 CZK a má lístok doživotný...Chodíme predlžovat ostatné doklady? Ak polovník spraví polovné skúšky dostane o tom vysvedčenie a má doklad. Tak prečo predlžovat PL ??? Chceme predlžovanie PL zrušit, ponechat povinné členstvo v polovníckej organizácií a povinné poistné, nič iné nepotrebujeme.... Vyjadrite svoj názor a ak súhlasíte podporte túto požiadavku, sledujem pravidelne diskusiu na tomto fore, je zaujímavá a aj dôležitá, ale riešme zásadné témy čo sa nás týkajú, lebo ak to pôjde dalej, tak budeme zanedlho iba písat o polovníctve.... Na Ustavnom súde je podanie na zrušenie povinného členstva v SPK, budeme Vás podrobnejšie informovat o situácií....

dať hlas príspevku | počet hlasov: 24

komentáre

zoradiť
zobrazené 81-120 z 272 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Edu, 12.7.2011 o 14:13

no vidíš brano 11 ja som ti písal že sa to dá zvladnuť a nie je to nič ťažké . Všetkým úspešným gratulujem . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brano11, 12.7.2011 o 13:01

Ja som mal záverečné skúšky 4.6.2011 v Pieštanoch, v pohode som to zvládol za 40min.A kurz sa nám začal 10.4.2010 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mysanecko, 2.7.2011 o 19:39

Dnes, takmer po dvoch rokoch, sa mi podarilo zložiť skúšku z poľovníctva. Lovu zdar! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orawak, 6.6.2011 o 22:47

este k tym testom v kazdej oblasti je desat otazok cize sedemdesiat otazok na vyplnenie mate dve hodiny da sa to stihnut aj skor.do kazdeho testu sa este mozete dodatocne vratit a upravovat si ho nic zlozite je to jednoduche a prehladne podla mna velmi dobry system.a doplnkova bola ustna vybral som si pat otazok mal som cas na pripravu asi pat minut a potom som odpovedal.nic tazke,nazdar ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orawak, 6.6.2011 o 22:16

v sobotu 4.6. som v Dolnom Kubine absolvoval polovnicke skusky a chvalabohu podarilo sa to zvladnut takze mozem zacat vybavovat potrebne formalitky.k tomu priebehu bolo to dost blaznive bol trosku chaos vidno ze je to nove nevyskusane.zacali sme rano o siedmej a doomov som prisiel o siedmej vecer,bolo tam zopar problemov ktore mali komisari s tym systemom.bolo nas okolo 50 a s toho nespravili myslim styria.kurz sme zacali v decembri 2009 a az po roku a pol sme sa dockali skusok.dali si na cas.do kurzu na prednasky sme vsak stabilne chodili max 18.zbytok bol neviem kde.ked sme vsak vypisovali nejake papiere tak tam bol sam doktor inzinier a neviem aky titul od blavy az po kosice, z oravy nas nebola ani polovica tak si domyslite aky asi system tam bol vo vedeni toho kurzu.tie skusobne verzie testov som mal k dispozicii asi od marca takze som mal dost casu na pripravu.otazky sa tam vsak niekolko krat menili takze to bol trochu problem ale inak pohoda.vacsina vsak asi nemala o tych testoch ani sajnu lebo v nasej 15 clennnej skupine sme boli dopredu prihlaseny iba dvaja ktori sme si tie testy skusali aj pred skuskami.ostatnych tam zaregistroval veduci kurzu.mnohi mali problemy s tymy testami dokonca pan vedla mna by som povedal bol absolutne vedla.myslim ze najmenej polovicu z tych otazok v zivote necital.sory za dlhosiahly prispevok. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 28.5.2011 o 20:20

SILMA20 to je uplne jedno !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off silma20, 26.5.2011 o 17:07

Hotove papiere mu mozu dat do ruky len v tom pripade ak zanho niekto spravi skusky. Niekto si musi sadnut za jeho meno za PC inak to nejde :D :D :D. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jager68, 26.5.2011 o 13:58

S mojim juniorom sa ,,objavili"..boli napisaný na papieri..nejaka pani JUDR...rocnik 1958...bud jej vratili pozemky alebo az teraz zistila,ze uz do malicka chcela polovat atd,dalsi pan MUDR..rocnik 1952..atd atd.. .... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 26.5.2011 o 12:57

GOTREK mas pravdu ale z poctivostov akurat do R.TI zajdes :)ber zivot aky je je skoda sa nad niecim rozculovat :( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gotrek, 26.5.2011 o 10:48

To je to čo som napísal je to individuálnom prístupe ak to niekoho baví tak pre to urobí všetko ak nie tak si lístok len kúpi a hotovo. Ak ho naplňa to že má lístok ale nevie ani základné veci tak nám ho môže byť len ľúto. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 26.5.2011 o 10:05

DISCOVER5 to je smutne ze ju nietko asi vytrt..l nieco slubil a ty si ju vyhodil :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Discover5, 26.5.2011 o 10:02

Súhlasím s benelli a Jager 68. Cez víkend som bol na dvoch miestach ako skúšobný komisár. V tom druhom bola baba, ktorá to mala na skúšky asi 350 km, nakoniec z nej vypadlo, že do kurzu ani nachodila. Skúškou neprešla. Jednu z jej odpovedí nájdete v kategórii vtipy. A podobných odpovedí mala viac. Nechápal som. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jager68, 26.5.2011 o 9:56

100% suhlas s benelli. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 26.5.2011 o 9:25

GOTREK oni na skusku nejdu !!! im papiere donesu do ruky :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gotrek, 26.5.2011 o 9:21

Ja som chodil tiež 200 tam a 200 späť a to preto lebo ma to bavilo. Celé je to o individuálnom prístupe. prísť na skúšku a nevedieť základné veci by som sa tam prepadol od hanby. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 25.5.2011 o 9:42

poznam tiez ludi ktory teraz chodia asi 200 km len tam na prednasky :) hore dole 400 km akurat neviem kolko prednasok :) je to drahy špas :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jager68, 25.5.2011 o 9:00

Videl som to teraz,ked chodil syn. Na prvom stretnuti vsetci..a hned sa to vyprofilovalo...na dalsie prednasky stabilne len 4-5 ti z 18 tich.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 25.5.2011 o 8:30

kto si mysli ze sa polov.listok nebude dat kupit tak je na OMYLE !!!!!!!! a nemusi chodit ani do kurzu ani robit skusky :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jager68, 24.5.2011 o 22:58

Dalsie polov.listky minimalne 1200-1500€ s poplatkami. 400-500 zakladny kurz a za kazdy predmet/skuska 100€. V GAlante to vzdy vedeli zariadit,aby bola uspesnost 100%. Hlavne ked robievali skusky na hospodarov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off silma20, 24.5.2011 o 21:36

Will nemaj boja. :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Will, 24.5.2011 o 19:43

V Šali už mali skúšky ako prvý na Slovensku a z 26 spravilo 23 čo je velmi dobré číslo. Syn má teraz 28.5. v Galante je ich cez 30 a uvidíme ako to dopadne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tomko, 24.5.2011 o 13:45

Ja som mal mať 29.5 streľby ale nakoniec sa nám to presunulo na dátum neurčitý...Chcel by som vedieť či už ste dostali aj tie hesla na tie otázky kde sa môžte skúšať??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mysanecko, 24.5.2011 o 9:27

Ja som začal kurz v Nitre v januári minulého roka. Mám za sebou praktickú prípravu a skúšku zo strelieb. Čakám už len na pozvánku. Predpokladaný termín skúšky mal byť koniec mája, začiatok júna. Takže uvidíme.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off alvin, 24.5.2011 o 9:18

no ja len tak nesmelo : je tu niekto , kto tieto testy už absolvoval lebo nejak sa to celé čo sa týka skúšok naťahuje a nič nieje zatiaľ jasné... Ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rempo, 12.5.2011 o 9:33

Bulo1 ja tiež len praktickú. Kandidácka prax je už další level a nie pre každého. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 4.5.2011 o 19:09

Bulo1 ja praktickú. Nemám podmienky spĺňajúce vstup do tohoto združenia (najmä finančné). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Bulo1, 4.5.2011 o 17:52

Zdravim... Chcem sa spytať, že keď ste si davali prakticku prípravu v zdruzeni či ste to mali rovno ako kandidatsku prax alebo len čisto prakticku prípravu ??? Ďakujem za rady. :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mysanecko, 17.4.2011 o 18:27

Dnes sme úspešne absolvovali streľby a skúšky z prvej pomoci a poľovníckeho strelectva. Skúšky koniec mája, začiatok júna. :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie oslobodený od skúšky z poľovníctva (autor: palo151).

off orol, 14.4.2011 o 11:42

Alebo choď hneď na SPK ( Sl. poľ. komora ). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie oslobodený od skúšky z poľovníctva (autor: palo151).

off bystricka, 14.4.2011 o 10:43

ako napisali chlapci mas vysvecko, chod na prislusne rgo, alebo oko a vybav si pl ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie oslobodený od skúšky z poľovníctva (autor: palo151).

on lanus, 14.4.2011 o 8:37

palo151 - Budeš však musieť si ešte "spraviť Zbrojný preukaz " ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie oslobodený od skúšky z poľovníctva (autor: palo151).

off igoret, 14.4.2011 o 8:15

ak mas vysvedcenie o skuske z polovnictva tak je to OK ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rempo, 30.3.2011 o 13:38

Ano, ale tak raz za život to nieje až tak veľa, teda pokiaľ to niekoho nenapadne meniť.))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marci, 30.3.2011 o 12:24

Ja viem že na psychotesty sa učitˇ nemusim len zbytočne budem o pár ečiek ľahší. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rempo, 30.3.2011 o 9:23

Na psychotesty sa nemusíš učiť, nemáš tam čo pokaziť...)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marci, 30.3.2011 o 9:05

Sme 3 mesiace po skončení praktickej prípravy a stále sa nevie či budú skúšky podľa nových testov alebo po starom. Ťahá sa to ako sopeľ, a k tomu ešte aj tie psychotesty. Takže paráááda... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rempo, 23.3.2011 o 7:11

Mysanecko: Vydavateľstvo Šomek vydalo knihu na prípravu pre PPL. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 22.3.2011 o 18:03

Je to ľahké ako narátať do 10. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mysanecko, 22.3.2011 o 17:52

Aký šlabikár? Čo je to za knihu? Kde sa dá zohnať? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rempo, 22.3.2011 o 7:15

A čo spokojnosť je? už si to prečítal? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 81-120 z 272 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM