Heming hunting
dnes je štvrtok,  2. máj 2024,  meniny má Žigmund,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:27,  dnes západ slnka: 18:58
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

polovnicke oblecenie - diskusia

autor: off kocho82
pridané: 27.9.2007 8:06
poradte my niekto polovnicke oblecenie za dobru cenu
počet zobrazení: 18 189
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-53 z 53 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Soldier, 11.10.2007 o 21:18

Skús sa pozrieť sem. Ten sveter naľavo úplne dole vyzerá dobre, len škoda, že viac nezakrýva krk. odkaz Také svetre robí aj Stella Dolany, len ich nemajú na tej stránke. Musel by si tam ísť osobne. Alebo sa potom popozeraj v armyshopoch. P.S. v slovenských armyshopoch na nete sú také svetry skoro vôbec neni. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 11.10.2007 o 20:21

nic horsie som nevidel ako tam ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pali1, 11.10.2007 o 19:26

stella-dolany.sk ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 10.10.2007 o 22:06

a to je co to stella dolany napis stranku ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off stevie_y, 10.10.2007 o 20:10

Ja som teraz objednal to oblecenie na hubertus.sk
potom napisem ake je, dufam ze to bude OK.

Co sa tyka uniformy a formalneho oblecenia, urcite pojdem do Stella Dolany. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 28.9.2007 o 16:26

zatim diky za rady a hlavne max dik!pokukam sa a uvidim termopradlo uz mam ale este ktomu by som potreboval a dlho zhanam aj taky sveter urcite viete o aky ide s takymy zaplatami na laktoch a na ramenach ,neviem kde ho zohnat inak velmi pekne dakujeme z d4 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 28.9.2007 o 15:39

Nezabudni aj na dobré obutie.Ja mám už niekoľko rokov kožené gore-texové topánky značky ECCO,model Sirius.Som veľmi spokojný, nosím ich v každom ročnom období aj počasí.Sú super,nepremočíš ich,v lete ti neni v ních teplo a v zime nezamrzneš.Manželka mi ešte ušila návleky z koženky na zimu a som v suchu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MAX2, 28.9.2007 o 8:57

Prosím, ospravedlňte môj dnešný nevyberaný slovník. Nechcem poškodiť tieto stránky a neskoro som si uvedomil, že tým môžem odbočiť od ich korektnosti a slušnosti. Ďakujem. Štefan ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MAX2, 28.9.2007 o 7:00

Neviem, či kvalita u Hubertusu ako "naviguje" Oko je úmerná cene. Ja hovorím, že za hrču peňazí kúpi aj sprostý. Myslím, že slušné oblečenie za slušné ceny ponúkajú napr. firmy Margita a Stella. Možeš si vybrať aj jednotlivé kusy, ktoré Ti chýbajú a nemusíš kupovať celé komplety za kopec peňazí. Ja považujem za základ dobrého, teplého a predovšetkým účelného oblečenia kvalitné termoprádlo. Nemusí byť značky MOIRA, máme aj slovenské výrobky. Mne sa koľkokrát smejú kamaráti, že chodím na poľovačku ( "na čekanú")s celým šatníkom, ale ja tvrdím, že človek má len jedno zdravie a to si treba chrániť. Nesadnem si na holú dosku na posede, okrem dobrého oblečenia mám vo vaku podľa počasia deku, spacák a celtu. Tieto posledné tri veci sa dajú dnes kúpiť za pár korún. Ja sedím na posede v pohode a teplúčku aj vtedy, keď "vitririti" už idú domov klepotajúc sa ako ratlíci. Myslím si Kocho, že si dal dobrú tému na diskusiu, že si vzájomne dobre poradíme. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off oko11, 27.9.2007 o 21:35

kocho, mrkni na odkaz.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pali1, 27.9.2007 o 19:29

Záleží na cene,ktorú chcete investovať ! Najlepšie je mať kamaráta lesníka,príp.policajta a si vystrojený za paru frťanov... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 27.9.2007 o 12:33

Aj mne by sa zišlo niečo. Poraďte ak viete. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 27.9.2007 o 8:43

potreboval by som uz nejake novu vystroj do lesa a hlavne na zimu poredte! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-53 z 53 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM