Heming hunting
dnes je nedeľa,  19. máj 2024,  meniny má Gertrúda,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:04,  dnes západ slnka: 19:21
Kniha návštev revíru - online manažér revíru

Lada niva alebo suzuki samurai - diskusia

autor: off Jakubec
pridané: 17.9.2010 14:00

Ktore auto je lepsie posud te sami


počet zobrazení: 68 259
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 161-200 z 230 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off dolina, 19.1.2011 o 15:13

Jeden moj znamy mi povedal - Niva este len rozmysla ,ako sa dostat na kopec,samurai tam davno uz je! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 19.1.2011 o 14:38

Kamarát má nivu a pýtal som sa ho či to nie je poruchové :-D Že ani nie lebo celá táto ruská krabička je jedna veľká porucha:-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off BystraLovec, 19.1.2011 o 8:36

Japonske auta sú dosť dobre auta aj stále budu ale Niva nieje na zahodenie len to treba znov vedieť ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 18.1.2011 o 21:17

ba asi by ani toto neprešla niva :-D odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 18.1.2011 o 21:15

samozrejme na takéto kusky môžeme pri krabičke niva alebo suzuki zabudnuť :-D odkaz odkaz odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off palo3006, 18.1.2011 o 21:05

TAK TO JE PRAVDA niva nemá konkurenciu v spotrebe a poruchovosti ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 18.1.2011 o 21:04

Pri nive treba počítať s dvojnasobnou spotrebou oproti suzuki a vysokou poruchovosťou . suzuki je zase mini málo miesta ale je to obratné autíčko na dobrých gumách zvláda tie najťažšie terény. Oboje sú to auta do ľahšieho terénu . Nie je to humer alebo ťažké šnorchláče . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 18.1.2011 o 20:30

Lada Niva je najlepší tereňák aký kto vyrobil. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off traper1, 18.1.2011 o 20:21

tak ako niekto môže preferovať Ladu Nivu? čo je to za auto, keď hlavou búchate do strechy? a na zadnej sedačke sedíte ako v školskej triede? spravte na fúriku štvorkolku a máte Ladu Nivu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 5.10.2010 o 11:38

vidis neriesis a krmis :) alebo nosis na chrbte ? :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bleskj, 4.10.2010 o 13:51

Posed, tak to máš ešte dobré. To ten môj má takú priemernú spotrebu, a benzínu. Tak terén radšej ani nebudem riešiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 4.10.2010 o 10:00

ked mame stale prepocitavat spotrebu cenu nahradnych dielov obsah aby bola co najlacnejsia poistka a veci podobne tak chodievajme pesi a mame pokoj ja mam jeepa zere plne nalozeny z vozikom v tazkom terene 16 litrov nafty bud donesiem zrat zvery alebo bude hladna alebo to mozem nosit na chrbate ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off janopolovnik, 3.10.2010 o 0:49

Tak samuraj a niva je auto do terenu az na tu spotrebu.A ked sa nieco pokazi na samuraji tak pozrite pocom predavaju nahradne diely.No a na nivu to je klasicke ziguli mate vsetko za facku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off doktor11, 2.10.2010 o 21:01

Nazdar,ja vlastním Samuraja už 10 rokov a som s ním v celku spokojný-hlavne čo sa týka spotreby a spolahlivosti.Súhlasím s názormi,že je to"traslák""hrkálka alebo rebrinák"je to proste "pracovné" auto s ktorým sa nemusíš báť,že zapadneš.Mne na ňom ešte vadí slabý motor a to hlavne v zime v hlbšom snehu.Pred 5 rokmi som uvažoval nad kupov zanovnej Grand Vitary 2.0 TD,no ked som si predstavil ako ju budem po hore drať(ani poriadne do terénu,ani drevo odviesť)tak som investoval dokompletnej GO samuraja,a za ten zbytok čo som chcel dať za Vitaru som kupil Octaviu 4x4 toť vsio.No ak nechceš chodiť do hory orať,alebo zdolávať dedinský potok-kúp si niečo pohodlnejšie najlepšie diesel(krútiaci moment)a lahké(menej krát zapadnutý-menšia spotreba)PS:všetko je o peniazoch-L&L ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off allcapone, 1.10.2010 o 18:18

Ladik,tak to maš pravdu že som nešiel ale ja si myslim že nazov tejto diskutovanej temy ja Lada niva alebo suzuki samurai tak ja som sa snažil vyjadriť k teme . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 1.10.2010 o 16:40

Lado už sa tešim,idu na všech svetych do Ostravy možno po ceste kuknu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ladik, 1.10.2010 o 16:29

lubenko, papíry se chystají, snad si časem nějaký ten malý dvoumístný budu moci dovolit a pak se bude lítat i do LH :-))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 1.10.2010 o 12:46

Ladik to je nič ale keby si letel vrtulnikom ,neviem čo by si potom povedal ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ladik, 1.10.2010 o 7:54

allcapone: evidentně si ještě nejel na polovačku nissanem nebo micákem.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off allcapone, 30.9.2010 o 22:03

Ja už dlkšie jazdim na polovačky ladou nivou 1,6 a nevymenil by som ju za žiadne ine auto je to proste super auto do terenu ,mal som možnosť jazdiť na samurai ale to sa okrem spotreby neda porovnať ,ked mi tato dosluži jednoznačne zase si zaobstaram ladu nivu . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 29.9.2010 o 17:59

v pohodli by som trochu videl rozdiel cim vecie auto viac pohohlia male skace ako koza inak mas relativne pravdu ale pokial si jazdil obe tak musis uznat ze na feroze by si skor absouloval veciu vzdialenost ako na samurajovi :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off strednyjozo, 29.9.2010 o 11:37

Ano je o niečo väčšia, ale pri šírke (9cm) a výške (6cm) je to zanedbatelné a dĺžka o 40cm nemá v zásade vplyv na velkosť kabíny ale kufra a motorového priestoru. Mali sme vo firme obidve takže subjektívne v pohodlí a vo velkosti u nich nevidím žiaden rozdiel. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 29.9.2010 o 11:20

strednyjozo feroza je dlhsia sirsia vysia alebo nie ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off strednyjozo, 29.9.2010 o 10:01

Ano feroza je velkosťou ,,takmer" ako samurai odkaz odkaz vonkajšie rozmery má feroza o niečo väčšie ale vnútorny priestor má samurai dokonca o 200 litrov väčší. Keď chceš niečo tvrdiť tak si najprv over fakty, keď tomu nerozumieš, ako s tou teplotou ako ťa usmernil namor676 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 29.9.2010 o 8:45

NAMORNIK 676 o.k ja som myslel na nieco ine to je teplota vody pre STREDNYJOZO pokial je feroza velkostov samuraja tak ja som krizenec opice a mamuta DODO pokial neurobis vela kilometrov tak nerozmyslaj nad naftou alebo benzinom je to jedno v terene ti nepojde ani jedno auto pod 10 litrov na 100 kilometrov a 100 kilometrou asi nebudes robit v terene kazdy den vo vela veciach suhlasim z LADIKOM musis kupit auto ktore nie je narocne na udrzbu a nie su drahe nahradne diely ja osobne keby mam kupit nieco take ako ty mas na mysli tak urcite idem do TOYOTY RAV4 dvojdverovej su tam spolahlive motory a nekazi sa myslim ze ladik ju ma v tretiom odkaze taku bielu kupis naftu a budes valit ho toho peniaze tak prides na to ze ta kilometer stoji 50 korun !!! (samozrejme aj nemusi )pokial nechces nove alebo novsie tak urcite toyota alebo aj ten krpaty samik ale tie dost hrdzaveju (o nieco menej ako niva ) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vlavar, 29.9.2010 o 7:27

admin, aj ten diesel ti v teréne nepojde určite pod 10 l. V 3 dverovej verzii ešte. Skus krátke pajero, alebo aj hyundai galoper. Čudovali by ste sa,ale je to pajero za lepší peniaz.Motoricky a podvozkovo sa zhodujú.Len hyundai je lacnejší. Suzukácke motory 1,3 (samurai) a 1,6 (vitara) majú tiež inteligentnú spotrebu. Najobratnejšií je určite samurai. A nie je to až taký drobček.Vyrába sa aj vo verzii LONG, predlžená verzia. A na servis a prevádzku je to najlepšia voľba, aj keby si za neho dal viac, spoľahlivosťou je na nezaplatenie. Má dve tuhé nápravy, takže nemisíš riešiť ohuté ramená, či homokineťáky. Je to však aj o vkuse, čo sa komu páči, na čo to využije. Peké pojazdenie je aj z vitarou. Do terénu je dobré ľahšie auto. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ladik, 28.9.2010 o 22:15

ZIGI, nechválím to své, ale OPEL a VAZ opravdu nee....pak už je to vcelku jedno, jenom samuraj je pro liliputy a vitara taky moc nepojedla...já krom navary chovám ve stáji jedno quattro a na tento systém pohonu stejně nic nemá(jo, subaru a pašík, bo mají stejný systém) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 28.9.2010 o 21:14

už tady každý začíná chválit to své :-) Těžko vybírat no. Ale zkus ještě uvážit to, k čemu seženeš levné náhradní díly. V tomto případě musím doporučit nějakou tu vitaru (frontery se nevyrábí, takže do budoucna to bude asi problém) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 28.9.2010 o 21:07

strednyjozo - to je aj cena za cestu + značky? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jakubec, 28.9.2010 o 20:39

Admin skus bazos ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off strednyjozo, 28.9.2010 o 20:38

Prípadne skús ešte aj tu odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 28.9.2010 o 20:16

Koľko si mám pripočítať k cene za dovoz auta z Nemecka? Koľko to cca je navyše? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 28.9.2010 o 19:05

Jakubec pozeral som odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jakubec, 28.9.2010 o 18:04

Pre Admin:aku stranku si pozeral ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 28.9.2010 o 17:40

Tuto je slušné svetlo aj klaxon vypadá byť v poriadku odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 28.9.2010 o 17:33

To nemusíš mať obavu vitara má dosť vysoko podvozok !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 28.9.2010 o 17:18

Áno offroad jazdiť nebudem ... len budem musieť asi ešte rok počkať lebo suzuki vitara diesel co som pozeral inzeraty r. 98 okolo 4000 €. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off strednyjozo, 28.9.2010 o 17:14

Fronteru diesel nebrať, ako píše Ladik nedoplatíš sa na servise, má ju aj kamarát a jedneho dobrého slova o nej nepovie. Feroza je velkosťou ako samuraj, vitara má slušnú svetlú výšku a ako pišeš skutočný offroad jazdiť nechceš, tak je to úplne postačujúce ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 161-200 z 230 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov