Heming hunting
dnes je sobota,  4. máj 2024,  meniny má Florián,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:24,  dnes západ slnka: 19:01
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

nový server - diskusia

autor: správca admin
pridané: 16.4.2010 8:31
Tak konečne sme sa dočkali. Sme na novom serveri, ktorý by už mal stačiť na chod našej stránky. Prípadné chyby mi prosím píšte sem.
počet zobrazení: 19 505
počet hlasov: 0
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 81-114 z 114 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off bracho, 21.4.2010 o 10:39

Zakázaný

Nemáte oprávnenie pre prístup k / na tomto serveri.

Navyše, 403 Forbidden chyba bola narazil pri pokuse o použitie ErrorDocument spracovávať žiadosti.

Apache/2.2.9 (Debian) PHP/5.2.6-1 + lenny8 s Suhosin-Patch mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8g Server na porte 80.lovuzdar.sk ....toto mi ukaze... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.4.2010 o 9:37

ok napiste prosim potom sem, ked to niekomu z vas pojde uz normal na odkaz - dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 21.4.2010 o 9:35

ide to len cez 3.LZ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.4.2010 o 9:29

soson - fakt to išlo večer pomaly? :( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 21.4.2010 o 9:26

Dodo mne to ide tiež cez 3. A včera večer načítavanie žiadna sláva. :-((( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.4.2010 o 9:25

solimkenaj - funguje ti odkaz alebo www3.lovuzdar.sk ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 21.4.2010 o 9:24

funguje 3.lovu zdar ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.4.2010 o 9:23

Funguje už niekomu normal doména odkaz />
V priebehu dnešného dňa by postupne už mala fungovať každému. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.4.2010 o 9:20

goret - áno, skúšame rôzne môžnosti aby fungovala doména normal na odkaz /> ďakujem za info ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on goret, 21.4.2010 o 9:16

dnešný stav:
Forbidden

You dont have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2.2.9 (Debian) PHP/5.2.6-1+lenny8 with Suhosin-Patch mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8g Server at odkaz Port 80 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.4.2010 o 9:04

Padmasambhava - teraz išlo len o nahratie starých stránok na nový server, ale už pracujem na novom dizajne, stránka bude nanovo preprogramovaná, čiže pôjde rýchlejšie a nevravím, že nejaké novinky nebudú súčasťou nových stránok LovuZdar.sk ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.4.2010 o 9:03

Zdravím, ohľadom hodnotenia fotiek:
Bolo tu zavedené hodnotenie 1až5, no neosvedčilo sa, pretože si navzájom potom dávali 5. Takisto tu bolo potom áno vs. nie. No ten istý princíp - ty si mne dal nepáči? ja dám tebe tiež!
Takisto tu bolo to hodnotenie, že iba tie čo som ešte nehodnotil, a po ohodnotení automaticky sa otvorila dalšia fotka. No presne kvoli tomu co pisete, ze boli ste nuteni dat paci vs. nepaci i ked ste nevedeli co dat ...
Čiže všetko tu už bolo a neosvedčilo sa. :(

Preto sme zvolili toto aktualne riesenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Padmasambhava, 21.4.2010 o 8:12

Zigi9: akorád že kdyby mělo fungovat to, aby sis mohl prohlížet fotky tam, kde jsi minule skončil, musel bys je nějak označit. A za tohoto stavu bys musel dávat hlas všem bez rozdílu. ANOxNE už bylo jednou zavrhnuté. Nevýhody stupnice jsou mě jasné, sám to znám, nicméně pořád mě to přijde jako nejrozumnější řešení. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 20.4.2010 o 14:11

Rozhodně žádnou stupnici 1-5 bo by se to tu jen zvrhlo a bylo by to nahovno, stačí se podívat na fotoaparát.cz a když tam jsi delší dobu, tak zjistíš co mám na mysli. Prostě takhle s tím HLAS je to super a stačí to.
Ale s tím ID fotografie je to dobrý nápad, taky bych si nechtěl furt psát id někde na papírky a raději si fotku nějak označil ve svém profilu a když bych chtěl, tak bych to jednoduchým klikem zobrazil, které mám pro sebe označené. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Padmasambhava, 20.4.2010 o 13:19

Takže jde v podstatě jenom o nahrání starých stránek na rychlejší server, bez jakýchkoliv změn? Jsem se trochu těšil, že se pohnou stránky trochu kupředu :o)
Bojuju třeba s tím, že bych si chtěl prohlédnout všechny fotky se zvěří v přírodě. Stihnu ale prohlédnout vždy max pár desítek stránek a když prohlížení přeruším a chci se podívat někam, kde jsem ještě nebyl, tak musím klikat pár minut jak jojo :o( dostat se například na fotku 5000 je v podstatě nemožné, pokud člověk nechce klikat půl dne... Šlo by s tím něco udělat?

Kdysi jsem navštěvoval např. server qhodnoceni.cz, tam to funguje tak, že fotky hodnotíte stupnicí 1-5, což by bylo i zde užitečné. Když chcete hodnotit fotky v dané kategorii, zobrazují se vám jen ty, které jste ještě nehodnotili (pokud si tuto možnost zvolíte). Což je úplně super.
Taky mě přijde užitečné, že se tam dají dávat fotky do oblíbených. Tady si člověk může v podstatě jen napsat ID fotografie na papír a znovu ji hledat....

Tím nikoho nechci tlačit, aby vše zkopíroval, ale mají to fakt dobře udělané a tomuto servru by to hodně pomohlo. Ale netuším, jak by bylo těžké takové změny zavést... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 20.4.2010 o 7:51

Žiadosť do sk-nic o presmerovanie DNS i na domenu odkaz bola zaslaná. Niekomu to už ide, mne osobne zatiaľ tiež ešte nie. Zvykne to trvať tak max. 2 - 3 dni, čiže najneskôr zajtra by to už malo ísť všetkým. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pali1, 19.4.2010 o 15:47

detto,stale ma hadže na www3....... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 19.4.2010 o 13:18

testovacia verzia nového servera - chodťe prosím zatiaľ na www3.lovuzdar.sk

-jinak co se týče rychlosti, tak nevím, zatím jsem se na to nezaměřil, pořád čekám, až se mi tam nebude objevovat ten nápis který jsem uvedl nahoře :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300WM, 19.4.2010 o 12:39

No vcera vecer uz bolo citit, ze sme na maxime, co tento server zvladne. Takze este mohol byt aj o cislo vacsi ten server, ked sa uz kupoval. A najpozeranejsie fotky su uz asi treti den tie iste, napriek tomu, ze naozaj neviem, co ludia na tych parohoch a hriboch vidia. Aj ked zasa na druhej strane, chodia sem hociake individua a vselico ich vzrusuje, napriklad aj vyzite obstarozne herecky. :o))))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 19.4.2010 o 10:44

Ako vám ide stránka na novom serveri? Je to ok? Objavili ste nejaké chyby? Čo rýchlosť vo večerných hodinách? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ondrik, 16.4.2010 o 19:43

hmmm no teda, ide to jak guľa! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 16.4.2010 o 16:13

jj ... uvidíme večer, vačšinou medzi 18:00 a 22:00 to išlo pomaly. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off miro65, 16.4.2010 o 16:03

admin...u mna to ide fajn... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 16.4.2010 o 16:00

Už by mali byť všetky fotografie nahraté. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 16.4.2010 o 10:30

findula - www3.lovuzdar.sk je dočasné riešenie a budem rád keď sa to vo vyhľadávačoch ani nebude zobrazovať ;-) Budeme "fungovať" naďalej pod odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ladik, 16.4.2010 o 10:14

findula, mi to normálně jde ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off findula, 16.4.2010 o 9:48

Ked zadám v Čechách do vyhledávača www3.lovuzdar.sk tak se nikam nedostanu.Nelze najít doma ani ve světě. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 16.4.2010 o 9:39

goret - nie, sme na novom, ale doména www3.lovuzdar.sk je dočasná pre nový server.
www3.lovuzdar.sk - ukazuje už na nový server
odkaz - ukazuje ešte na starý server

katrinka - nie sú nahraté ešte všetky fotografie, v priebehu dnešného dňa fotografie budú doplnené ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off katrinka, 16.4.2010 o 9:10

Neviem prečo, ale od včera sa mi nedajú načítať niekt. fotky, iba text pod nimi...napr. . najpozeranejšie foto, tiež niektoré v jedn. sekciách... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on goret, 16.4.2010 o 9:09

rozumiem správne, že "novom" zatiaľ nie sme, ale iba na "dočasnom" ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 16.4.2010 o 8:51

Áno, to som napísal ja, aby sa nahraté údaje na novom serveri nebili s údajmi na starom serveri. Lebo niekto by napísal príspevok ešte na starý server a niekto už na nový, a nedalo by sa to potom spojiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on goret, 16.4.2010 o 8:32

testovacia verzia nového servera - chodťe prosím zatiaľ na www3.lovuzdar.sk ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 81-114 z 114 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM