Heming hunting
dnes je streda,  24. apríl 2024,  meniny má Juraj,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:41,  dnes západ slnka: 18:47
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Bodove hodnotenie clenov a jeho ucinnost v praxi - diskusia

autor: off hunterp
pridané: 4.4.2010 22:18
Hlada sa spravodlivy ucinny system, ktory "motivuje" neaktivnych clenov PZ ku brigadnickej cinnosti, lovu skodlivej zveri, poctivemu prikrmovaniu,... vzhladom na nepriaznivu financnu situaciu - zavedenie sankcii nutne! Ich vyska je otazna v dnesnej dobe.
počet zobrazení: 16 522
počet hlasov: 4
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-45 z 45 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off brandys, 31.8.2010 o 16:49

Zo skúsenosti nášho PZ,nemáš odrobené brigády,neprikrmuješ nemáš nárok na povolenku na odstrel trofejovej zveri.Inak do nedávna bolo v našom PZ že kdo nemal odrobené 4 povinné brigády musel inkasovat zo svojich prostriedkov do pokladni 70 euro.Poplatok za neodpracované brigády musel člen zaplati na najbližšej výročnej členskej schodzi.Kdo neuhradil uveděnú čiastku toho sme z PZ vyhodili.Tento problém si myslím že rieši každe PZ.Pokiaľ to ide tak sa brigád účastním ale inak mám na starosti svoje políčko z topinamburom a kukuricou ktoré som si zhotovil sám a každy rok ho obnovujem,samozrejme včetne doplnovania krmiva do zasypov,krmelcov pre,bažantiu,srnčiu,diviačiu a jeleniu zver a vynášania soli do solísk.Inak nemám problém so zhotovením sedačky a pod.Hospodár našého PZ ma dobrý prehľad kdo ako pracuje. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off trpazlik, 31.8.2010 o 12:20

No nie každy ma 300€ aby ich len tak hodil na stol. Ja ich nemam ale v zdruzeni ponukam svoju pomoc no neuspesne. Bohu zial je to tak ze co peniaze maju tak lovia a co chcu pomahat tak im je to odopierane. Ja som postavil krmelec pomahal som postavit posed, pomamam priktmovat a pri roznych akciach ale povolenky som sa nedockal. citil som sa ako poskok. Raz som sa isiel opytat vedúcich ludi v PZ ze ci by mi za to nemohli dat aspon povolenku na nejakeho lanstiaka. No skoncilo to tak ze sa vsetci vykrucali a vystavit povolenku bol naramny problem. Tak som si od srdca pvedal svoj nazor, dobre som sa povadil a isiel som prec. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off win243, 7.6.2010 o 8:53

Nevydať povolenku!Žiadne body,zástrelné a podobné prežitky. Len cez povolenku. Nemám splnené úlohy, nedostaneš povolenku! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off miro65, 5.4.2010 o 13:32

a keby nemali ani tie spoločné na diviaky?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ray20, 5.4.2010 o 10:09

sankcie /financne/ su podla mna zbytočné dnes ti polka zdruzenia hodi na stol 300 eur a povie ti nech ho ani neotravujes s dakou brigadou a pride len na spolocnu na diviaky. Podla mna nezaujem vykopnut zo zdruzenia zaberaju zbytocne miesto ludom ktori sa chcu starat o zver a nie len buchat ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-45 z 45 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov