Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Nové kategórie. - diskusia

autor: off jslastan
pridané: 26.7.2007 4:24
Navrhujem vytvorenie nových kategórií o Huby a Ryby. Nakoľko pozorujem značný počet fotografií tohto typu, myslím si, že aj tieto kategórie by si našli svojich prívržencov. A možno pritiahnu aj sólo rybárov. Nemyslíte ?
počet zobrazení: 2 508
počet hlasov: 0
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
správca admin, 22.9.2008 o 19:50

Ok vďaka za vaše reakcie. Ak mi chcete s tým "uprataním" pomôcť, posielajte mi prosím tipy na fotky, o ktorých si myslíte, že sem nepatria a takisto sa nebojte dať Nepáči k fotkám o ktorých si to myslíte, aj to pomôže k správnej selekcii.
Ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 22.9.2008 o 17:47

Je to teraz spravené celkom fajn,nemeň nič čo dobre funguje ,prídu nový a zase budu chcieť deliť stromi,jazera,pohoria a neviem čo ešte.Radšej treba fotografie upratať ,tak ako si to spravil pred pár mesiacmi,pretože niektoré sú na zamyslenie.Ja si myslím že tu máš pár vinikajúcich fotografov, myslím tých na prvých miestach v hodnotení tak hlavy do kopi a treba spraviť vo fotkách poriadok. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 22.9.2008 o 16:59

tak tak lapka mas pravdu tieto kategorie to trochu spestruju podla mna ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lapka, 22.9.2008 o 16:00

mne je to v zásade jedno. hoci sama také fotky pridávama a páčia sa mi, ale kľudne sa tie kategórie môžu zrušiť... len by som bola dosť nerada, keby táto stránka nakoniec dopadla tak, že bude len o úlovkoch, zhodoch, trofejach... to by bolo dosť smutné. podľa mňa. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Igor43, 22.9.2008 o 15:37

Admin, ak tu dáš huby a ryby, tak až potom to bude o držku. Zaregistrujú sa tu všetci hubári a rybári a potom už budeme čakať na otvorenie stránky celý deň. Už teraz nás je veľa a stránka sa otvára len veľmi pomaly. V počítačoch to nie je. Pokladám to za veľmi zlý nápad. Rybári a hubári sa určite nájdu na iných stránkach, kde môžu uverejňovať svoje foto a články či príspevky. Prípadne si môžu otvoriť úplne novú stránku, ale LovuZdar nech dajú pokoj!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 22.9.2008 o 15:28

neviem neviem admin ci je to dobry napad !!!aj tych par ludi budes niekedy potrebovat a vsetko to co tu nechces to vsetko je priroda tak neviem!
hoci aj stou cisto polovnickou strankou to nieje zly napad ale az tak ju tie fotky nekazia skorej ju viac ozivuju a sprijemnuju podla mna ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 22.9.2008 o 15:24

Boli by ste za zrušenie kategórii PLAZY A OBOJZIVELNIKY, CHROBAKY A HMYZ, DIVORASTUCE KVETY a HUBY vo fotografiách? Nech sú tu naozaj len výstižné poľovnícke fotografie. Čo vy na to?
Je mi jasné, že by sme tým stratili pár návštevníkov, ktorí do týchto kategórií pridávajú svoje fotografie ... no nech je to stránka venovaná primárne poľovníctvu a prírode s tým spojenej. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off msabi, 23.1.2008 o 20:36

Ja som za a moze sa to volat polovnicke umenie nech sa tam uklada vsetko sochy,obrazy,drevorezba,je tu toho dost podla mna cim viac kategorii tym lepsi prehlad dava to moznost vybrat si co chcem vidiet su tu aj ine pol stranky ktore ziadne kategorie nemaju a veru mne sa tam bludit uz nechce a po hodine najst nahodou fotku ktora ma zaujala ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off maartin, 23.1.2008 o 17:57

Admin
myslím, že je to celkom dobrý nápad pokiaľ budú v dobrej kvalite nafotené. Alebo nech zostanú v kategorii INE ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off DIDI, 23.1.2008 o 17:40

A nie rybarstvu,alebo uz hej?? (to snad nie) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 23.1.2008 o 17:36

V logu je napísané Lovu zdar,stránka venovaná poľovníctvu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lapka, 23.1.2008 o 14:17

ja by som povedala, že tých kategórii je už viac ako dosť. čím ich bude viacej tým bude väčší chaos. aspoň taký je môj názor... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 23.1.2008 o 7:47

V knihe návštev sa objavil námet na vytvorenie novej kategórie: Poľovnícke obrazy. Čo vy na to? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off levo, 30.7.2007 o 16:15

Už len názov tejto stránky nám hovorí, čo môžeme od nej očakávať je venovaná poľovníctvu, tak prečo ju rozširovať o niečo čo priamo s poľovníctvom nesúvisí aj keď už sú tu kategorie, ktoré by tu nemali byť. Hubári majú svoju stránku aj s galériou, kvetinkári, vtáčkari a podobne . Alebo tieto ostatne združiť do jednej Príroda okolo nás. A nakoniec vážme si prácu admina, že udržiava to čo tu je a nie ešte mu pridávať ďalšiu prácu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 30.7.2007 o 14:56

Cilan - lenže to by bola zase anketa týkajúca sa fotiek a nie priamo poľovníctva. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Cilan, 30.7.2007 o 13:52

admin vidis a mas dalsiu temu na anketu , nechaj uzivatelov nech si to odhlasuju a si bez problemov ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off samo, 30.7.2007 o 12:42

Ked si kliknem na najlepsie fotografie, tak v kategorii ine su takmer vzdy iba huby ... urcite su lepsie ako kaktusy v kvetoch ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 26.7.2007 o 19:56

ide o to aby sa to len nemiesalo o nic tu neide .ja si myslym ze by mohli byt bol by vecsi prehlad dakujem! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 26.7.2007 o 13:09

Keby bolo len po mojom, tak tu nie sú kategórie ako plazy a obojživelníky, kvety, chrobáky a hmyz. Ale vzhľadom k počtu týchto fotografií v iných kategóriách, aby to nerušilo hlavný cieľ každej kategórie, tak som také kategórie urobil. Takisto sa rozmáhajú huby aj ryby ako správne píšete. Ale môj zámer bol polovnícka stránka a fotografie najmä o poľovníctve. I keď mi je jasné a súhlasím, že napr. pri prechádzke prírodou - lesom nájdete a odfotíte húb na každom kroku. Takisto aj rybolov akosi patrí k poľovníctvu - ale to už podľa mňa nie je to pravé. Takisto veľa rastlín sa nachádza v našej krásnej prírode, na lúkach a podobne. Ale dojímajú ma obrázky domácich kvetov, doma odfotené chrobáky, ... proste nie z prírody. A ja som nad kategóriou húb a rýb rozmýšľal už dávno, len sa bojím, že by počet fotografií v týchto kategóriách ďaleko prevýšil počet fotografií v kategóriách priamo spojených s poľovníctvom - a tie by mali byť podľa mňa prioritou na tejto stránke. Je to ťažké - no určite to je dobrá téma na diskusiu. Chcem počuť váš názor a spoločne sa "poraďme" čo s tým. Vytvoriť? Nevytvoriť? Za akých podmienok? Teším sa na vaše nápady a rady. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off atyla13, 26.7.2007 o 11:18

suhlasim s vladom , nove kategorie podla mna su zbytočne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Paja, 26.7.2007 o 10:19

Chcela som to dat do diskusii ja ale predbehol si ma !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 26.7.2007 o 9:11

Ja som proti,máte vážne teraz málo kategórii,kde by ste mohli pridať aj takéto fotky?Veď admin nám vychádza v ústrety ako sa mu len dá,tak nezneužívajme to,že je taký mäkký a skôr ako niečo urobí tak sa nás na to spýta,keby chcel tak tu urobí čo sa páči jemu.Buďme radi,že to je tak ako to je a nevymýšľajme zbytočne,je tu toho dosť čo by sa malo vylepšiť a toto fakt nie je prioritou. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 26.7.2007 o 8:59

ja som tiez za urcite je to dobry napad ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off samo, 26.7.2007 o 8:22

Ja som za. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM