Heming hunting
dnes je streda,  8. máj 2024,  meniny má Ingrida,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:18,  dnes západ slnka: 19:07
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Vie mi k tomuto povedať niekto podrobnosti ???? - diskusia

autor: off Edu
pridané: 12.1.2010 21:08
(12) Poľovnícka organizácia podľa odseku 9 je povinná do 31. januára 2010 uviesť svoje stanovy do súladu s týmto zákonom a predložiť jeden ich výtlačok príslušnému obvodnému lesnému úradu. Poľovnícku organizáciu, ktorá si túto povinnosť nesplní obvodný lesný úrad zapíše v registri poľovníckych organizácií s dodatkom „v likvidácii“ k 1. februáru 2010 a poľovnícka organizácia môže vykonávať len úkony smerujúce k jej zániku. Poľovnícka organizácia je povinná do 28. februára 2010 vymenovať likvidátora a oznámiť obvodnému lesnému úradu jeho meno, priezvisko, rodné číslo a adresu trvalého pobytu. Ak si poľovnícka organizácia túto povinnosť nesplní, príslušný obvodný lesný úrad zapíše ako likvidátora jej štatutárny orgán.
počet zobrazení: 38 583
počet hlasov: 0

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 1-40 z 88 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off zelenySimpanz, 30.1.2010 o 19:09

Solimenkajoch ta ty gluby abo co ?
Šicko budze u nas v Čarnej nad Bodvou.
A ne v BB to co jest pudingoch.
Pažravoch BB nam ňeni treba.
Treba ci počekac kim znovu pridu nemcoch hnupe. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 25.1.2010 o 17:21

Tak tak budú tam rozoberať chovnost mladých srniek naši funkcionári. aspon budú mat troška praxe ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 25.1.2010 o 17:16

v Poluse su aj fajn aj ku...čky nie len kávičky :)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 25.1.2010 o 17:15

je to smutne ale je to tak : (( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 25.1.2010 o 17:14

PRAVDAA!!§ A maju to to bližšie cez obed do polusu na kavičku , ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 25.1.2010 o 17:12

Solimkenaj ale v Bratislave sú najlacnejšie kancelarie tak možno preto to dali tam :))) Kdesi musia tie miliony € čo im ročne dáme pomínať :))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 25.1.2010 o 17:06

mne sa to osobne nepaci nech je tam vlada parlament a podobne smetiska ale nieco co ma sluzit ludom tak urcite stred ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 25.1.2010 o 17:01

no asi tak a plus je tam peknejší kraj, lenze vsetko sa vzdy dava do blavy lebo tam bývaju papaláši aby to mali bližšie asi ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 25.1.2010 o 17:00

solimkenaj ono je to jedno . Aj tak nebudeš potrebovať tuto inštituciu :)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 25.1.2010 o 16:48

ja osobne taketo institucie by som daval zhruba BB a okolie nema predsa vyznam aby sa vzdy vsetci a odvsade museli jeb.. do blavy ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 25.1.2010 o 16:46

ved ja viem robím si srandu, no mohli to dat niekde inde nie do blavy moc mi to ani nepasuje ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 25.1.2010 o 16:34

tak som to nemyslel : )) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 25.1.2010 o 16:28

Mi mame v lubini nepouživaní kulturak aj tu to mohli dat krmca je hned oproti ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 25.1.2010 o 16:27

nemam nic proti blave ale preco stale vsetko jebu len do blavy ? ja som osobne zastanca toho ze vsetko by sme mali asi trochu davat smerom na stred alebo nie ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 25.1.2010 o 16:27

no vidis Edu, a tvoja otazka čo sa robilo ostatných 9 hodín je zodpovedaná ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 25.1.2010 o 16:23

FLATretriver to ti smelo môžem povedať ,že niekoľko hektolitrov :))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 25.1.2010 o 16:21

no a kolko sa tam vina vypilo ej bistu""! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 25.1.2010 o 16:11

Marek a kde sú výsledky toho náročného 10 hodinového rokovania ? Predpokladám že volba funkcionárov trvala pár minút ako i hlasovanie o Bratislave a tých ďalších 9 hodín sa čo nového rozhodlo ? Daj nejaký odkaz ? Veľmi by ma zaujímalo ,čo všetko sa mohlo za náročných 9 hodín poschvalovať ? Ja si myslím ,že toho moc asi nebude nového . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marek_85, 25.1.2010 o 15:02

Dňa 23.januára 2010 sa v Nitre v súlade s ustanoveniami nového zákona o poľovníctve, ktorý nadobudol účinnosť 1. septembra 2009, uskutočnil Ustanovujúci Snem Slovenskej poľovníckej komory (SPK). Na Sneme sa zúčastnilo 147 delegátov, zástupcov všetkých držiteľov poľovných lístkov a organizácií vykonávajúcich právo poľovníctva na Slovensku.
SPK je novou organizáciou, zriadenou zo zákona, ktorá združuje všetky poľovnícke organizácie a držiteľov poľovných lístkov na Slovensku. Delegáti Snemu v tajnej voľbe rozhodli, že na čele SPK bude post prezidenta na nasledujúcich päť rokov zastávať Ing. Tibor LEBOCKÝ, súčasný prezident najsilnejšej poľovníckej organizácie na Slovensku, Slovenského poľovníckeho zväzu.
Ing. Tibor Lebocký bol delegátmi Ustanovujúceho snemu do tejto funkcie zvolený 136 hlasmi prítomných delegátov. Viceprezidentmi budú Ing. Alojz Riško, generálny riaditeľ š.p. LESY SR a Ing. Karol Lacko, CSc., pracovník prešovského Úradu VÚC.
Náročné, takmer 10 hodinové pracovné rokovanie za účasti ministra pôdohospodárstva SR, Ing. Vladimíra Chovana a predsedu Výboru NR SR pre pôdohospodárstvo, životné prostredie a ochranu prírody, Ing. Jozefa Ďuračku bolo veľmi konštruktívne a záujem slovenských poľovníkov o plnenie úloh súvisiacich s novým zákonom dokázala mimo iného aj skutočnosť, že rokovania v Nitre sa zúčastnilo 100 % na Snem zvolených delegátov.
Delegáti rozhodovali aj o sídle SPK, a hlasovaním rozhodli, že sídlo SPK bude v Bratislave.