Heming hunting
dnes je streda,  1. máj 2024,  meniny má ,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:29,  dnes západ slnka: 18:57
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

sekcia Fotografie - diskusia

autor: správca admin
pridané: 20.7.2007 9:06
Ako ste si určite všimli, nie všetky fotky čo sú sem pridávané, sem patria. Alebo sú v iných kategóriách a podobne. Skúsme na tomto mieste vytvoriť nejaké pravidlá, ktorými sa budeme všetci pri pridávaní fotiek riadiť.
Napr.:
1 - zo série fotografií vybrať jednu najlepšiu
2 - vhodne vybrať kategóriu
3 - pridávať fotografie len s poľovníckou tématikou a našej prírody
4 - nepridávať rodinné fotografie, domácich zvierat (samozrejme okrem poľovných psov), domáce kvety, ...
5 - pridávať iba svoje vlastné fotografie

pridajte prosím vaše názory čo by sme mohli zaradiť ako pravidlá pre pridávanie fotiek
počet zobrazení: 33 515
počet hlasov: 4
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off sporko1234, 5.6.2014 o 11:49

kategoria moze sluzit i pre mladeho polovnika ktory nema dostatocnu skusenost.. tam to moze pozorovat v jednej rubrike a nemusi chaoticky hladat v kategorii lesna zver v prirode a kazdu foto otvorit a citat ci tam nieje nahodou napisany vek samozrejme ze i odhad z foto nemusi byt 100% pravda no nejaku zdokonalovaciu hodnotu to ma...cize logiku to podla mna Ondrisko urcite ma!Tí ktori aktivne polujeme, vieme ze odstrel zvery sa kona hlavne na zaklade spravneho odhadu veku..atd

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-80 z 689 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off motaq, 15.5.2014 o 16:33

Ja by som skor uvital ak by sa do komentarov fotiek dali pridavat fotky tak ako to je v diskusii, niekedy to moze pomoct dokreslit situaciu a pod....a nemusi uzivatel, ktory fotku pridal napr. do ucinkov nabojov ak chce nieco doplnit pridavat dalsiu fotku do galerie ale prida ju do komentarov fotiek a tak by to bolo pokope .... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off motaq, 15.5.2014 o 16:31

Goret, a aky mas problem s tym ked to tam bude_ ved ked nebudes chciet tak to nevyplnis, kto bude chciet to vyplni....kto sa bude chciet pochvalit tym ze dany ulovok ulovil takou a takou zbranou a strelivom bude mat moznost, kto nie neuvedie to, v zasade sa nic nezmeni, lebo kto chce to aj teraz mose napisat do popisu kto nechce nenapise....takze sa podla mna dohadujete zbytocne.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off goret, 15.5.2014 o 13:48

Stresy a hádky? U koho? Kto to tak pociťuje? V pluralitnej demokracii sa rôzne názory tolerujú. Pri úlovkoch je popis situácie oveľa poľovníckejší ako popis zbrane a streliva. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 15.5.2014 o 13:24

gabrielSO, dnes o 13:14: Dobre si to napísal, bohužiaľ to veľa krát presne tak končí :( čo je na škodu každej diskusie, lebo potom sa každý radšej nezapojí! :( smutné ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 15.5.2014 o 13:24

goret, dnes o 13:05: Nie váha fotky ÚLOVKU, ale váha fotky vo všeobecnosti. Takéto doplňujúce informácie budú pridané do každej kategórie. Opakujem, že nie je to povinné, tak načo tieto stresy a hádky? Je to obohatenie informácií k fotke. Vôbec to nebolo vytvorené s úmyslom robiť reklamu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 15.5.2014 o 13:22

aj tak mi však skús prepáčiť, že si si musel prečítať môj názor ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 15.5.2014 o 13:14

Každý to chápe inak ale už som sa tu naučil že zatiahnuť sa do diskúsie je venovať véééééééééľa času a presviedčať všeználkov o ich pravde je nezmyslom a to sa mne nechce a ani chcieť nebude. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 15.5.2014 o 13:05

Váha fotky úlovku? U poľovníka je daná prežitým zážitkom a podelením sa s ním s ostatnými. Skôr ide o váhu reklamy. Treba len uhádnuť u koho. Toho, kto tie zbrane a strelivo predáva, alebo toho kto ich kupuje? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 15.5.2014 o 13:01

Gabriel, pretože by si tým mohol do revíru naťahať "škodnú". Závisť na Slovensku vo všeobecnosti nemotivuje k dosahovaniu podobných úspechov t.j. k zvyšovaniu kvality závidiaceho, ale k škodeniu t.j. k znižovaniu kvality závideného. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 15.5.2014 o 12:56

goret, dnes o 9:38: Nie sú to povinné polia, ich vyplnenie je dobrovoľné. Vyplnením sa však zvyšuje váha fotky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 15.5.2014 o 12:46

steyr, už aktívne poľujem tak dlho koľko máš ty rokov, takže viem čo reprezentuje a čo nie pz osobne u mňa je úlovok na tom poslednom mieste a Goret práve preto chcem aby sme vedeli kde a ako sa poľuje konečným úspechom v každom pz je starostlivosť o zver a úspešný lov a mená a priezviska lovcov sú verejne uvedené na chov.prehl. tak neviem začo sa máme hanbiť do kolonky úlovok : miesto napísať ,,ulovené v xxx revíri "veď to není kradnuté . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off steyr, 15.5.2014 o 12:22

gabrielSO - úlovky nie sú jediné hodnotiace kritérium poľovného združenia, ktorým by sa malo PZ reprezentovať a chváliť... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 15.5.2014 o 12:20

Gabriel, ty potrebuješ dráždiť závistlivcov a neprajníkov? Toto je stránka, ktorú navštevujú okrem poľovníkov, najrôznejší zmrdi. Pozn. pri úlovkoch by sme mali dávať úctu zveri a nie zbrani a tomu prispôsobovať foto. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 15.5.2014 o 11:32

hekler ty máš problém zverejniť kde poľuješ a kde si úlovil zver??? alebo sa hanbíš za svoje pz.??Je to stránka venovaná slov. poľovníctvu a ták by aj mala vyzerať aby sme ju trochu reprezentovali pochválili sa svojimi úspechmi v p.z v ktorých poľujeme, či ?????? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hekler, 15.5.2014 o 11:26

áno ISO, norma ISO musí byť splnená, okrem PZ by tam moli byť aj GPS, pre istotu aj GLONAS, meno zodpovedného PH, u fotografov z radov poľovníkov č. PL a počet rokov koľko poľujú, u nepoľovníkov č. OP a u zhodárov č. povolenia na zber zhodov ... dá sa to ale ešte určite vylepšiť, sprostosť je bezhraničná ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

off gabrielSO, 15.5.2014 o 10:42

Možno by bolo vhodne doplniť aj poľ.zdr.v ktorom to bolo ulovené,pretože niektoré fotky v úlovkooh sú ako nájdene mrciny v lese. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 15.5.2014 o 9:38

niečo sa chytí do pasce a aj norníky niečo ulovia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 15.5.2014 o 9:21

Pri fotografiách v kategórii Úlovky bola doplnená možnosť o doplnenie informácií ako zbraň, kaliber, strelivo, optika a vzdialenosť. Tieto informácie vie každý do svojich fotografií doplniť cez tlačítko upraviť pri každej fotke. Zatiaľ sa nezobrazuje táto možnosť priamo ešte pri prvotnom pridaní fotografie. Táto možnosť však bude čoskoro doprogramovaná ako i informácie k fotkám iných kategórií. Preto vás i prosím ak máte nápady aké doplňujúce informácie pri jednotlivých kategóriách by mali byť, napíšte mi. Verím, že vyplnením týchto informácií bude výpovedná hodnota vašich fotiek oveľa väčšia a pre ostatných zaujímavejšia. Ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 24.2.2013 o 21:34

ADMIN- v poľovníckej termin. ,,, DUPĽUJEN ,, otázku ADMIN - chcem sa informovať. 1. - V akej polohe je úvaha o zrušení cekcie vo Fotografiách - účinky nábojov na zver ? 2. - Či sa neuvažuje o zrušení sekcie vo Fotografiách - úhyny ? Keď vzájomne porovnám náročnosť dokumentovania jednoznačne mi to vychádza v prospech sekcie č. 1. Aká je potrebná náročnosť, keď prázdninujúci šuhaj vybehne za záhradku a odfotí neidintifikovateľnú, kostenú schránku a pridá ju do sekcie č. 2. Ďakujen za odpoveď. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hunter243, 24.2.2013 o 21:29

Som za, aby sa popis pod fotografiou úlovku rozšíril o spomínaný návrh Admina, niekedy si fotka "pýta", akou zbraňou strelec ulovil danú zver, poprípade aké použil strelivo, strelu, optiku...Často býva kapitálny úlovok odlovený aj obyčajnou zbraňou a bežným kalibrom 7x57(R), čo svedčí, že poľovník je s zbraňou zžitý a dôveruje jej. Čo Vy na to? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 22.2.2013 o 12:00

Chcel by som poprosiť, aby ste do popisu pod uverejnené fotografie z lovu, najmä kat. úlovkov, písali aj detaily, ako zbraň (druh, značka), kaliber, strelivo (výrobca), strela (druh, typ) a optika, prípadne vzdialenosť. Určite to len prospeje k skvalitneniu stránky. Sú to poučné a vzácne informácie, ktoré fotografiu určite obohatia. Ďakujem! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 3.4.2012 o 22:56

MatkaLC ďakujem za pripomenutie. Áno poriešim. Ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 3.4.2012 o 21:04

Z ineho dovodu a s inym zamerom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MatkaLC, 3.4.2012 o 20:42

No nekecaj že ty to nevyužívaš :-))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 3.4.2012 o 20:14

Najlepsie by bolo zrusit tu hlupost, aj tak si to odporucate len medzi sebou navzajom a vypovednu hodnotu to ma nulovu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MatkaLC, 3.4.2012 o 18:07

Admin, skús niečo spraviť s odporúčanými fotografiami, aby sa nestávalo, že z troch odporúčaných fotiek boli napr. dve rovnaké. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 2.4.2012 o 11:31

ADMIN alebo SPRÁVCA Fota - táto fotka je OK ? odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 1.4.2012 o 18:15

Mňa tiež i dievčatá :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off LeTuCeR, 1.4.2012 o 18:14

:) To ma teší ! :o)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 1.4.2012 o 13:48

djpepino125 ja sa vždy len slušne zabávam . Velmi slušne . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off LeTuCeR, 31.3.2012 o 19:21

Edu: mal si pridať video pod názvom predčastná Ruja 2012 :D ale samozrejme že slušné (to by ti {asi} skôr prešlo) :) :o)))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Brut, 31.3.2012 o 16:45

Admin zas niečo blbne.O 16:30 mala-wendy007 4 fotografie z dátumom pridania-31.3.2012. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 9.3.2012 o 14:03

ano postupne a na striekačku ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 9.3.2012 o 13:35

Edu len neviem ako sa dalsich 254 ludi do tej vane natlaci??? asi iba na striedacku:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 9.3.2012 o 13:34

HUMMER to ja som ich tam mal maximálne 100 v tej vani tiež zmili samé . Minule sa ukázalo že tri naraz sú maximum vo vírivke . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 9.3.2012 o 13:31

Ok operák upovedomím admina . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 9.3.2012 o 13:31

premvadasz škoda ,že som nemohol publikovať fotky z tohoto stretnutia . Dievčatá skonštatovali ,že to malo niečo do seba . Vybral som naozaj jednu z 800 najslušnejších fotiek ale bola zmazaná škoda . Je to zaujímavý dokument ako dokáže poľovníctvo spájať. Osveta je naozaj dôležitá . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 9.3.2012 o 13:27

Edu to sa ti hlasia zaujemcovia na dalsie "stretko" :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off HUMMER, 9.3.2012 o 13:08

Ja som tam raz mal číslo 65544 ..:D ale potom to zmizlo samé..:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 9.3.2012 o 13:05

Edu mne sa to tiež pár krát stalo.Napíš Dodovi on to vie opraviť ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-80 z 689 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM