Heming hunting
dnes je sobota,  18. máj 2024,  meniny má Viola,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:05,  dnes západ slnka: 19:20
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

ZBRANE ZH 344, ZH 348, ZH 349 - diskusia

autor: off begus
pridané: 4.1.2010 20:02

Prosim o akekolvek informacie, rady a skusenosti so zbraňou Tip ZH gulovou kozlicou ZH 344 - 7x57R/7x57R, ZH 348 - 7x65R/7x65R, ZH 349 - 8x57R/8x57R, alebo inou kombinaciu kalibrov ak sa vyrabali. Mam ZH 301 - 12/12 + vymenne hlavne ZH 221 - 16/16 + ZH 304 - 7x57R/12/Zeiss 6 a rad by som si este kupil vymenne hlavne gulovu kozlicu ZH, asi najradsej ZH 349 - 8x57R/8x57R. Zbran som dostal od otca, on ju mal 30 rokov a bol s nou spokojny a aj ja som. Takto by som uz mal slusny komplet na vsetko.

počet zobrazení: 32 628
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off Edu, 13.12.2015 o 21:53

jagttiger pierko z husi vytrhnuť do oleja potajme namoč keď mama šnicle vysmáža a potieraj . Možno to zabere a možno ani nie .

dať hlas príspevku | počet hlasov: 18

komentáre

zoradiť
zobrazené 241-280 z 281 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off jelencik, 17.1.2009 o 18:45

edu - ja sa stebou nebavim:) ale na toto treba pol dna aja neviem kedz budem mat na teba cas ale nieje problem ...aj ujo ma ZH a ten ti spravi takz sustrel s volnej ruky na 70m:))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off lovecccc, 17.1.2009 o 17:52

rys2 - ja som to tiež tak pochopil :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off rys2, 17.1.2009 o 17:39

milanko12
reč je podľa mňa o Tvojej flinte- guľovnici Z a nie o ZH. Pri všetkej úcte a Tvojej skromnosti nemám ani najmenších pochýb, že s Tvojou flintou dokážeš urobiť taký nástrel, o akom hovoríš. Pre mňa to znie minimálne logicky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off Edu, 17.1.2009 o 16:51

Milanko tak si ochotný s toho ZH čka ukazať na ten terč 3 rany alebo nie? Rad sa pridem pozrieť a strelim tiež 3. Počasie tlak a nadmorská výška na to kašlať na 70 m to bude ok . Len chcem vidieť ako sa budu opierať tie SPCE . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off Edu, 17.1.2009 o 16:46

Iboo zh čiek jetu až až .Ale veľa ich netuší prečo to tak zle striela :))) Mám taku skusenosť ,že sa dosť okuňaju ked maju stirelať do terča :)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off milanko12, 17.1.2009 o 16:41

rad odfotim terc a zverejnim ho nemam sa zaco hanbit...verim ze rws je o 100%lepsie strelivo ako SaB ale da sa snim polovat najmensich problemou a popri tom aj dost presne....ono robit perfektny sustrel pod 1MOA nahodne ako pri polovnych zbranach nieje smerodatne...ale ked to budes robis pravidelne ked ti ani jedna rana neujde tak to potrebujes specialne hlavne strelivo a byt druhy ILKO a vediet o pocasi mozno aj viac ako on:)... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off iboo, 17.1.2009 o 16:12

Edu - zožen nejakého ZHčkara z tvojho okolia a urob test,akonáhle zoženiem nejakú ochotnú kozlicu z môjho okolia tak idem aj na na to:)))

milanko12 - tak s ttakou hrubou hlavňou, s napináčikom a dvojnožkou keby si nerobil také nástrely ako som videl tak to by si už bol iný oný :))))


Jedna vec je ale fakt, že tieto veci neplatia vo všeobecnosti. Každá zbraň je možné že žerie iné strelivo. Počul som, teda čítal že jedného kamoš mal Brno effect 8x57JRS a s normou to bolo omnoho horšie ako s SB. Tiež len reči. Ale skôr tvar strely a celková dlžka náboja dokáže robiť zázraky. takisto vzdialenosť nábehovej hrany pola drážok a miesta na strele, kde sa budú zarezávať je pre rôzne zbrane a rôzne strelivo iné. Mnohých to nezaujíma, ale podstatne to vplývy na prestnosť strelby. Tým ale myslím dosahovanie rozptylu pod 1 MOA bežnými zbraňami. Dá sa to, verte mi. Nie zase nejakou starou rozheganou flintou, niečo normálne (napr. ZKK) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off Edu, 17.1.2009 o 14:16

Milanko 12 No tak takúto výzvu by som rád prijal !!!/Ale asi bola iba virtuálna / :)) Takže na 70 m vystrelíš 3 x ZH strelou SPCE do terča a 3 vystrelím ja mojim sabatti strelou RWS. Potom vyfotíme tie dva terče a uverejníme na lovu zdar aby sme prešli od drístov k praxi :)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off milanko12, 17.1.2009 o 11:28

ja mam napriklad vyse 60 rocnu pusku staru Z a hocikomu predvediem ako snou a ceskym strelivyvom SPCE budem robit sustrely na 70m... 2 rany a diery budu prekrite ....nepodari sa to vzdy to je jasne ale ide to uplne bez tazkosti lebo zvecsenie 4 je na presnu strelbu velmi dobre netrase sa ti tak kriz asko pri 7 nasobnom zvecseni...jasne bavime sa o polovnicke strelbe...chalani co strielaju nad 300m potrebuju inu zban ine strelivo a tak dalej sam sa venujem presnej strelbe ale s malorazky vid moje foto... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off Edu, 17.1.2009 o 6:32

Iboo maximalny suhlas .človek počuje Cajs a je hotofson .Lebo to je vraj dobreeeee :)))) Rekultivácie to poznam veľmi dobre toto šialené komančske slovo :)))) Trhali sa stromy a dávali do rolí srandovne trupky na odvodnenie ktoré nasledne traktorami rozdruzgali a veľa iných humorných veci :)) Škoda len ,že si nezrekutivovali svoje červené hlavy ! Ano kladivom štelovať guľovnicu je dosť ťažké :)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off iboo, 16.1.2009 o 23:40

Edu hej hej, nie priamo puškohlad, ale montáž dobre hovoríš. JJ, videl som to, taká je aj na bixke čo mám v albume. našťastie sme nič nemuseli preklepávať, strielala dobre (veď viď terč tiež v albume). Tak ten boj tu bol, to je fakt. 20 rokov sa niečo kvázi budovalo, potom sa to naplno rozkrádalo - REKULTIVÁCIA :))) Stretávam denne troch ludí, čo si do neba chvália staré zeissky, dokonca som stretol blázna, čo chcel svoju meoptu rady 1000 vymeniť za spomínanú ZF6/S, vraj kvalitný pevný puškohlad. JJ súhlasím,aj to nie na 100%. Spomeňme jeho "prednosti" - spôsob korekcie horizontál ( stačí tolko, potočím ešte? ešte kúštik...) , svetelnosť (32mm je ozaj dosť ) , spôsob korekcie vertikál ( povoliť jeden šrób, nastaviť druhý, pri doťahovaní prvého ajtak potočíš aj tým druhým). Raz som to robil, viac nechcem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off jaro1, 16.1.2009 o 20:46

Edu, ale takto sa šteluje veľa vecí aj dnes. Napr. nedávno som šteloval cielnik na pištoliach - ( zahraničných pištoliach ) a tiež som musel štandartne použiť kladivo. A zeiska sa podľa mňa nešteluje kladivom, ale štelujú sa platničky klapkovej montáže. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off Edu, 16.1.2009 o 17:13

Iboo a videl si tie klapkovice montáže kde sa šteluje zeisska kladivom ?A po akože nastreleni sa jamkarom zaaretuje :)))
Ono estetika a komunizmus sa vôbec nemali radi to je fakt .Ba mám pocit ako by spolu 40 rokov bojovali :))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off jaro1, 16.1.2009 o 11:48

Pepousek7
Ty máš asi jednu z tých troch super vzácnych kozlíc ZH, ktoré Brno urobilo ručne na zakázku pre troch komunistických pohlavárov na ich počesť. Jedna bola určená pre Brežneva, druhá pre Čaučeska a tretia pre Živkova. Z histórie je známe, že tieto ZH si nikdy neprevzali, resp. im neboli dodané, Ty vlastníš pravdepodobne jednu z nich. Lebo inak si to neviem vysvetliť ten SUPER nástrel 3x3cm na 100m. Je ale aj dosť pravdepodobné, že si sa nechtiac a neúmyselne pomýlil a chcel si uviesť 30x30cm. V tom prípade by to bolo naprosto logické.
Za 30 rokov som videl dosť nástrelov kozlíc ZH, ale ani jedna nezodpovedala tvojim uvádzaným parametrom! Videl som ale nástrely U – Brodských kozlíc ČZ a s takým nástrelom som sa stretol na vzdialenosť 50 m, to áno!
P.S. Prvé štyri vety sú myslené žartom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off bodo1948, 16.1.2009 o 9:22

ZH čkou ináč čistia odrážky na vodu na lesných cestách-horári a nazývajú ju aj rylom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off iboo, 16.1.2009 o 0:51

ts ts, takto si verejne robiť srandu z mladých polovníkov, hanbite sa :)))) Edo tú ZHčku čo si nahodil, to je fakt nádhera, tú by si ešte děda Klement isto pamätal. Kvalitná botka Pachmayr, odolná plastová pažba, nekorodujúci brunír, obe hlavne tvrdochróm , aj optika tvrdochrómo-šróbovaná :)). Mne sa najviac lúbi ten swarovski na tej malorážke. Inak chlapci neviem prečo si robíte srandu zo starých Zeissiek. Dnes bežný puškohlad má dva nastavovacie šróby, no spomenut zeisska ich mala až 10 na "precízne" nastavenie. ak neveríte, počítajte :))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off Pepousek7, 15.1.2009 o 23:09

bohužel nemám a flintu mám u dědu!!Ale snad jí vyfotím přes víkend jestli nezapomenu!!A jestli bude hlavně čas!!mám jít na nahánku a pak na čekanou večer ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off Edu, 15.1.2009 o 21:55

Tu sú tie estetické skôsty :
odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off bodo1948, 15.1.2009 o 21:46

Daj fotku tej kouzelnej pušky Pepousek:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off iboo, 15.1.2009 o 20:21

Edu ty kokso tak s presnosťou na tisíciny(3. des. miesto) ty kokos, no dobrý si. Ty toho asi moc nevypiješ, čooo ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off Edu, 15.1.2009 o 19:03

Ok . Držím palce pepousek . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off Pepousek7, 15.1.2009 o 19:01

Edu-Je mi 21 a střílím už teda přesně od 18 roků!!Myslím že mám dost skušeností a kalibr 12 je dobry ted mám stále ještě 16 ale už brzo nebudu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off Edu, 14.1.2009 o 23:20

Ale vieš ako to je .Po ceste do strely vletia 3 rohači 5 chrústov a pol kila iného hmyzu :) Neviem či som to celkom správne odhadol tie počty ale všetko je možné !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off Edu, 14.1.2009 o 23:17

Iboo 0,000 mm žiadnu odchýľku nepripúšťam :)))
Keby som mal ZH čko tak by som si musel dávať viac záležať :))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off iboo, 14.1.2009 o 23:09

Edu - počkááááj, ja som nemyslel že strielaš nadrbaný. Len mi nepovedz že ty keď na posede zamieriš na srnca na 100m tak odchýlka tvojej ruky je +- 0,00 mm ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off Edu, 14.1.2009 o 22:47

Iboo ved napríklad v návode ruského špagina sa uvádza : Nepoužívajte pod 3 promile alkoholu :))
Pepousek 7 kolko to máš tých rokov naozaj ? Ked nie 15 .
Kaliber 12 je jediný správny kaliber môjho gusta !!! Rozhodol si sa správne podľa môjho subjektívneho názoru. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off iboo, 14.1.2009 o 22:15

pepoušek - gratulujem k zázračnej kombinícii. necj ti slúži aj naďalej.


Edu - ono je to fakt, dá sa dosahovať super rozptyl, ani nevieš ako! predstav si dve kružnice , jednu ako obrazec rozptylu zbrane a druhú ako pohybovanie zámernej osnovy na terči. pokial je zbraň umiestnená vo zveráku, platí kružnica iba rozptylu zbrane. Pri strelbe s oporou platí premenlivá funkcia, kde sa operuje s týmito dvomi kružnicami . Ono fakt sa dá ale nie cielene dosiahnuť pri strelbe s oporou menší rozptyl ako je technicky možný z danej hlavne. Je to ale vecou viac menje náhody, čo ty vieš, kto tu má aké štastie:)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off Pepousek7, 14.1.2009 o 21:05

No ale stejně plánuju koupit novou brokovnicu 12!!U nás se taky už prodavají ale ještě kupuju olověné!!
Loveccc-to bylo prostě asi jenom štěstí ale prostě na ZH si nemůžu stěžovat!!máš asi jiný názor ale já mám svůj a držím se ho ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off Edu, 14.1.2009 o 15:54

Pepousek 7 nič si nove kupovať nemusíš . Tie nove broky sa už dávno predávajú a su v peknom umelohmotnom košíku ktorý bude v prirode 10 000 rokov :)) Takže ti tu hlaveň nezdecimujú . Prajem veľa úspechov . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off lovecccc, 14.1.2009 o 15:49

Sakramentská kombinácia ! najhoriša puška ZH, najhoršie strelivo SaB a stará cajska 4alebo 6 a s týmto na 100m 6 rán do 1moa ?? sakra chlape Ty máš asi " Z pekla štestí " :)ň už aj bež k nám a podaj si "tiket " zajtra budeš možno milionár :))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off Pepousek7, 14.1.2009 o 15:14

Ono mi nejni 15 to je zrovna číslo ktere jsem zmáčkl a měl po ruce!!A od roku 2010 jak mají být ocelové broky tak si budu muset koupit novou flintu brokovnici protože tyhle staré hlavně by to nevydrželi ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off Pepousek7, 14.1.2009 o 15:12

Jo asi to bylo štestí ale taky máte štěstí vy že jsem to kolečko už potom nenašel jinak bych ho vyfotil!!Já vím ZH nejni odstřelovačka ale já sním střílím srnčí na 150 metrů a ají já se někdy divím!!Ale ted si budu kupovat novou kulovnici tak jsem zvědavej jak mě překvapí!!Ale ZH budu používat stále dál!!Vyhovuje mi třeba na čekanou na hromadě!!A tto velice ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off Edu, 14.1.2009 o 15:10

Minimálne keď máš uvedené v profiel že máš 15 rokov a si poľovník tak Ti ZH určite bude postačovať . Kup si za hrsť uderníkov dobre premaž brokovu hlaveň ktora neni ošetrena tvrdochromom , nauč sa to rozoberať a všetko bude ok :))
PS : Na 15 rokov strielaš slušne . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off Edu, 14.1.2009 o 15:06

Máš jediné šťastie že si použil najhoršie strelivo na svete :) Keby si strielal RWS vypališ 10 rán a najdeš len jednu dieru presne v strede . Dúfam že to berieš s humorom :) Ale keď dostaneš na 80 m 5 výstrelov zo stojana do 15cm tak je to super . Možno sa len pošťastilo :)) Ale k šťastiu muselo byť aj presne zamierené !!! Pepousek7 Zh isto tiež trafíš čo potrebuješ aj strelivo S&B je tiež použiteľné . Aleeee ZH neni proste odstrelovačka a strelivo S&B spce garantuje rozptyl do 10 cm na 100m tuším . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off Pepousek7, 14.1.2009 o 14:55

no prostě každej má svůj názor ale moje ZH mi vyhovuje a to velice!!na moje podmínky co střílím u nás mi to stačí!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off bodo1948, 14.1.2009 o 14:52

A ja by som šiel na vašom mieste na biskuský úrad,ako boli z daždnikom svatého Petra,dať tú ZH posvatiť,lebo to by bola naozaj zázračná flinta:)Teraz rozmýšľam,to mohlo byť s použitím zveráku,ale len na 25metrov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off Pepousek7, 14.1.2009 o 14:52

jo měl jsem takové lisováné víčka!!A měli rozměry 3x3cm!!počet ran bylo 6 a všechny se do 3x3 trefili!!použité střelivo SPCE-poloplášt se střížnou hranou!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off Edu, 14.1.2009 o 13:00

to je s čoho víčko 3x3 cm z rumu :) Koľko rán + aké strelivo - podrobnosti . ZH su jedny z najhorších GB vôbec /zámky ,guľa hore atd/ Sterilivo S&B SPCE jedno z najnepresnejších na trhu / dúfam že to nebolo použité :)) Ak hej treba GB vysvätit zázrak :)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off bodo1948, 14.1.2009 o 11:21

A použité strelivo? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie co říkáte nástřelu na 100 metrů na víčko o 3x3 cm ze ZH?(7x57R) (autor: Pepousek7).

off iboo, 13.1.2009 o 23:54

je známe že česky moc dobre neviem, tak sa radšej opýtam. Víčko má rozmery 3x3cm. a nástrel ? počet rán? rozptyl? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 241-280 z 281 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov (Egon Gočár) 2.diel
Poľovníctvo TEREM