Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

servis nočné videnie - diskusia

autor: off FEFO
pridané: 28.8.2009 16:35

vie mi niekto veľmi vás prosím poradiť,kde na slovensku robia opravy "nočných videní"?..niečo sa mi "kašle"..dakujem

počet zobrazení: 19 081
počet hlasov: 3

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 1-40 z 51 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off HunterADC, 13.3.2024 o 21:03

Reakcia na príspevok od fire, 1.3.2024 o 21:38 :
Ahoj fire. Bol to DEDAL. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fire, 1.3.2024 o 21:38

Reakcia na príspevok od HunterADC, 29.2.2024 o 15:43 :
aké to bolo nočne videnie? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off HunterADC, 29.2.2024 o 15:43

Mal som prístroj na nočné videnie na servis u p. Studeniča ako udáva dušo2. A môžem povedať hrôza. ešte horšom stave sa mi prístroj vrátil ako som ho odovzdal. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 14.9.2016 o 19:58

Pani co mam ja najlepsiu skusenost tak je to Pan Studenic z Hlohovca. Je to vyhlaseny odbornik na nocne,ktory sa tomu venuje od revolucie.Ma priaznive ceny a neklame,jedna na rovinu. Najdes ho v hlohovci a pozri kontakt na odkaz D. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on adam0907, 13.9.2016 o 15:15

Servis nočné videnie Dedal - Vie mi niekto poradiť kvalitný servis na nočné videnie Dedal 45 binocular? Keď ho zapnem tak vidím veľmi slabo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brenner, 21.9.2015 o 13:56

yukon - zdravim vie mi niekto poradit volaky servis na nocne videnia ? dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peter1985, 4.6.2011 o 12:20

rusky menic vyraba EKRAN odkaz tu a nieje taky shit ako si myslis :D odkaz , to ci ma presne ten menic , ktory je v tej dokumentacii mozne je, nakolko dnes ked mas prachy nieje problem kupit cokolvek , kdekolvek! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 2.6.2011 o 15:29

Ta z Kosic? To je len webshop a ked tam zavolas tak maju trt makovy na sklade na nejake demo a musis cakat polroka.A mam pocit,ze oni tam potom davaju ten menic made in rossia.Neni tam ta americka kvalita,tu si amici nechavaju doma,kapisto?Takze ak ju aj niekto ma,ma tam horsi rusky menic. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off merk, 2.6.2011 o 14:52

ešte ti odpoviem ,a nechcem zatažovať ludí dookola vecami čo sa tu motajú okolo nás dvoch, na slovensku sa tieto veci nepredavajú maš naprosto pravdu, nemam o tom vôbec prehlad snad ta fimra čo niekto dal tam niekde dole odkaz ,ponuku maju slušnu myslím.takýto výrobok si môžeš zabezpečit mimo SR ,číslo som ti poslal . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 2.6.2011 o 14:20

Kladol som ti otazku,aj ostatnych by zaujimalo kde sa da na slovensku kupit ta tvoja akoze PVS24ka.Dal si mi nap//cu cislo.Halali ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off merk, 2.6.2011 o 14:17

Odporúčam ti poštu .. ber ohlad že sme v diskusii ,´mne nelepí ,poslal som ti telefon ,adresu a stale maš málo .neviem prečo si tak nervozny. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 2.6.2011 o 14:11

Nedrzal,pretoze, taky model nemoze byt na slovensku a ani ty ho nemas original (mozno nejaku repliku) a jeho spickove parametre nezodpovedaju tej tvojej zalostnej foto,kde chyba sum,su tam ostre kontury apod.Je to viac nez podozrive. Inak ja som ti polozil vela otazok,poslal postu.Ziadna odpoved,lepi ti? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off merk, 2.6.2011 o 14:07

neodpovedal si mi na otázky dusan? držal si taký model v ruke ? pozeral si cez to ? fotil si cez to ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 2.6.2011 o 14:02

Merk ja chcem iba neznalym povedat,ze si mutic,zamlzovac,aby nebrali od teba info vazne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 2.6.2011 o 14:01

Merk v prvom rade tie hrubice su strasne,ty ich tiez robis ako Lowec:) Po druhe povedz mi kde si kupil tu PVS24 ked je embargovana? Po tretie Bansko-bystricke kraj neni BB a je to vobec podstatne? Po svrte samozrejma,ze som mu nevidel detail pinderlaka,ale bolo tam vidiet naznak chlpov ked stal a to je bezpecny znak,ze islo o kanca. Po piate ak si cisty tak posles surove foto,vsak su prave tvrdis,nemas sa coho bat nie? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off merk, 2.6.2011 o 14:00

Ešte posledná vec ,nepotrebujem tu aby mi chlapy verili ako to ti píšeš ,každý jeden sa može u mna zastaviť a vyskúšať si to ,škoda reči . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off merk, 2.6.2011 o 13:56

duso neviem ,zrejme chodíš na lekárske prehladky? ,ale pítam sa ta ,držal si niekedy takýto model realne v ruke ? videl si cez to, fotil si cez to ? s čoho ty tu robíš závery k diskusii ? tak ako si pozoroval diviaka na 150m s infrákom a videl mu vtáka ?ved každý normalny polovník vie že je to kravina s 6 x zoom a vidiet to a ešte k tomu cez infra a takto nás tu krmiš s informáciami ,chceš surové fotky a pítam sa ta ,kto si že si to môžeš dovoliť povedaťa hodnotiť ,ked sám nemaš súdnost a pojem o veci, ved si nič ešte nedokázal máš nejaký výsledok chlape ? Aj profil si si tak napísal ako píšeš tie tvoje kraviny okolo toho už zrazu nebývaš v BB , odporúčam ti prejst na nejakú detskú stránku a tam sa hraj na veľkého chlapca čo číta na nete . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 2.6.2011 o 13:56

Merk posli nam foto tvojej PVS24ky.Tu odkaz ju mas a ak vies trochu anglicky tak vidis,ze je to embargovany model,takze podla mna vymyslas,pretoze do EU sa to jednoducho nemoze predavat.Co na to dodas? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 2.6.2011 o 13:42

No jasne kupis si taky co sa da instalovat na waivera a ty ho nosis v ruke a pripajas ku fotaku,haha...ale budiz. Tvoje fotky su temne,nevyrazne a nezodpovedaju spickovym menicom pouzivanym v tomto nocnom videni.To temne by malo byt take zrnave,ty to mas jednofarebne.JE TO FOTOMONTAZ,CHLAPI NEVERTE MU. Ty si stale presvedceny o ich kvalite?Ty kokso daj mi mail a poslem ti ako ma vyzerat kvalitne nocne videnie foto.Ukaz nam dalsie foto,preco mi nechces poslat original?Preco sa vykrucas? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off merk, 2.6.2011 o 13:08

Bohužial maš malo informácii dusan ,to nočné videnie je kombinacia do ruky a na zbran ako píšeš ,videl si alebo maš foto ako to mam na zbrani? Je rozdiel cez to pozerat a je rozdiel cez to fotit s fotákom s redukciou ,takže nevidím v tom problém ako vyzerajú fotky a že maju tmavý čo ja viem nadych,pridal som ich aby si mohli mnohý porovnať foto alebo spraviť si dojem ,mam fotky aj z lacného infraku ale ak ich pridám už budeš mat veľa pripomienok ,odporúčam ti ,prísť si to naozaj pozrieť ako aj cez to pozrieť prípadne spraviť si snímky a potom prosím hodnoť rob potom recenziu ako sa má a nie vo forme myslím si ,čítal som . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 2.6.2011 o 12:48

Merk tato sranda stoji cez 10000 dolarov (potazmo si bohac) a je pod vyvoznym obmedzenim,aspon s tym menicom najvyssej generacie ponukanej na americkom trhu...absolutna zahada ako to mozes mat v rukach a este je to urcene na zbran,cize ty asi nedodrzujes kodex ze infrak by sa nemal pouzivat.Som stale na pochybach a tie snimky co si mi poslal,tak ich kvalita nezodpoveda generacii menica v tom pristroji.Je to strasne temne,na hranici pozeratelnosti. Ziadne kontakty mi neprisli. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off merk, 2.6.2011 o 11:57

Ved práve aj ja si to myslím ,že diskutujeme o nočných videniach čo som aj prispel v diskusii .Poslal som ti celu adresu do spravy ako aj telefon nakolko vidím, že maš problém s mojou identifikáciou na rozdiel od teba mam cele meno v profile a nehrám sa na neviditelného ,poslal som ti aj model infraku:AN/PVS-27 S135 na ,ktorý si už nereagoval ,ponukol som ti možnosť príst osobne a vyskúšať si to aby nespochybnoval fotky .Ako vidím nemali by detom dovolovať prispievať ,ktoré znevažujú diskusiu . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 2.6.2011 o 10:49

Merk este raz a posledny raz,toto je diskusia o nocnych videniach a nie o tom kto ma vacsieho pinderlaka. Si cerstvy nick,co je velmi podozrive a dokonca pouzivas zdrobneliny,retoriku ako lowec...nebudem sa na nic pozerat,nie som z BB,nepovazujem ta za odbornika na nocne videnia.Nedokazal si nam nic.Cau ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off merk, 2.6.2011 o 9:29

duso2 ak chceš prispievať do diskusie hodnoť veci reálne naozaj ,ponúkol som ti možnosť prísť si to ku mne reálne pozrieť, nie nechceš ved NR a BB neni tak daľeko ,snažíš sa tu niečo pliecť ,píšeš mi do správy iné mená ludí neviem prečo ked mam svoje napísané v profile ,opisuješ tu nejaké hry ,mal som dojem ,že toto je diskusia nie sútaž ktorú si tvoríš s ludmi ,prispievaj dalej do diskusie dusan aj iných a hraj sa spochybňuj ,a určite si mnohý spravia o tom svoj dojem .Pozdravujem Dušan