IBO poľovník
www.huntingland.sk
dnes je piatok,  21. september 2018,  meniny má Matúš,  spln: 25. september 2018,  dnes východ slnka: 06:35,  dnes západ slnka: 18:43
Kúpou trička s logom LovuZdar.sk podporíte chod portálu LovuZdar.sk                Využite bezplatne sekciu DOPYT na nájdenie najlepšej ceny.                Kúpou produktu z eshopu LovuZdar.sk podporíte chod portálu LovuZdar.sk
ferovia

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov (Egon Gočár) - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov (Egon Gočár)
počet:                  cena: 11,90 €
Vážení priatelia, prívrženci zeleného cechu a milovníci dobrej poľovníckej knihy. Dovoľujem si Vám oznámiť že kniha o ktorej sme tu na LovuZdar.sk už niečo popísali a mnohí z Vás ju netrpezlivo očakávajú je na svete. Narodila sa aj vďaka vašej podpore, ktorú ste vyjadrili a stále vyjadrujete pri hodnoteniach a komentároch našeho poľovníckeho rodinného archívu. V knihe sa dočítate hlavne o poľovníckom živote môjho otca, starého otca, "mihnem" sa tam i ja s mojím bratom. Príbehy sú autentické, čerpané z otcových zápiskov, ktoré si robil od roku 1947. Dielo je bohato ilustrované fotografiami k jednotlivým kapitolám a na záver je pridaná príloha kde nájdete historické fotografie našej rodiny, ktoré sú z rôznych revírov Slovenska. Kniha má 192 strán a je v nej 245 fotografií. Je vo formáte A4 v tvrdej väzbe na kvalitnom papieri kde vyniknú fotografie, ktoré svojím rozsahom nemajú na Slovensku a pravdepodobne ani v Českej republike obdobu. Cenu knihy sme sa snažili stanoviť tak, aby bola prijateľná v podstate pre každého. Bude pre nás veľkou cťou keď sa otcove poľovnícke vyznanie dostane do Vašej knižnice a zaujme v nej skromné miesto. Všetkých našich budúcich čitateľov srdečne pozdravujeme.
Andrej Gočár (operak)

OBJEDNÁVKY SR:            OBJEDNÁVKY ČR:
- cez eshop LovuZdar.sk             
- mobil: 0905444397            - mobil: +420 731 492 838
- mail: gocarandrej@hedryx.sk            - mail: roman.lach@seznam.cz

Kniha bude po objednávke poslaná na uvedenú adresu ako dobierka. Cena na Slovensku za jeden kus je 11,90 € + poštovné a balné v sume 3 € . Komplet cena je 14,90 €. Pre ctených čitateľov z Čiech bude cena predpokladám o niečo vyššia vďaka drahšiemu poštovnému. Ak sa českí priatelia rozhodnú objednať knihu priamo z Čiech tak prosím kontaktujte Romana Lacha (basta), ktorý ma zastupuje v predaji pre Českú republiku.

Ak sa rozhodnete pre kúpu prvého a druhého dielu "Zelených zápiskov" spolu, cenovo zvýhodnený set nájdete v e-shope v kategórii knihy.


kategória: poľovnícke knihy
© 2006 - 2018 LovuZdar.sk Všetky práva vyhradené.