IBO poľovník
www.huntingland.sk
dnes je streda,  17. október 2018,  meniny má Hedviga,  spln: 24. október 2018,  dnes východ slnka: 07:13,  dnes západ slnka: 17:50
Kúpou trička s logom LovuZdar.sk podporíte chod portálu LovuZdar.sk                Využite bezplatne sekciu DOPYT na nájdenie najlepšej ceny.                Kúpou produktu z eshopu LovuZdar.sk podporíte chod portálu LovuZdar.sk
ferovia

Ďalekohľad Meopta MeoPro 10x32 HD - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Ďalekohľad Meopta MeoPro 10x32 HD
počet:                  cena: 466,00 €
  • Extrémne široké zorné pole (128 m)
  • Obraz v HD kvalite
  • Kompaktný a ľahký
  • Vodotesný
  • Plnený dusíkom

V USA montovaný binokulár MeoPro HD 32mm je ideálnym nástrojom pre pozorovanie prírody v kvalitnom rozlišení. 10x32 - Široké zorné pole (128m). Väčšie zväčšenie ponúka vyšší dosah pre sledovanie prírody na dlhšie vzdialenosti, vďaka čomu je dobrou voľbou pre pozorovanie rozsiahlych plání, pobrežia a tiež hornatých oblastí.

Konštrukciu ďalekohľadu vyrobeného zo zliatin horčíka chráni ergonomicky tvarované gumové armovanie, ktoré zaisťuje nielen odolnosť ďalekohľadu, ale tiež jeho príjemné a pohodlné užívanie. Fluoridové objektívové šošovky (HD) obmedzujú chromatickú aberáciu (rozpadaniu obrazu) a poskytujú živý obraz s výnimočnou jasnosťou. Špeciálne viacnásobné vrstvy zaisťujú dobrú svetelnú priepustnosť.


HD optické členy - Fluoridové sklá vďaka svojim špeciálnym optickým vlastnostiam umožňujú dosiahnuť významne vyššieho potlačenie chromatickej aberácie, než pri použití štandardných optických materiálov.

Ostrenie a dioptrická korekcia - Centrálne koliesko ostrenia s integrovaným točítkom dioptrickej korekcie pre jednoduché nastavenie jedným prstom.

Vodotesný - Všetky ďalekohľady MeoPro 100% vodotesné, a sú plne chránené proti vlhkosti, dažďu a snehu.

Plnené dusíkom - Všetky ďalekohľady MeoPro hermeticky uzavreté, plnené inertným plynom, čo 100% zabraňuje vnútornému roseniu.

Výsuvné očnice - Výsuvné očnice pre pohodlné pozorovanie s okuliarmi i bez.

Ergonomický tvar a ochrana - Dokonale vyvážený ergonomický dizajn je pohodlný aj pri dlhších pozorovaniach a gumové armovanie chráni vnútorné komponenty pred nárazmi.


Technická špecifikácia:

Zväčšenie: 10 x
Optický priemer objektívu: 32 mm
Zorné pole: 128 m / 1000 m
Zorné pole: 6,7 °
Vzdialenosť výstupnej pupily: 15 mm
Minimálna pozorovacia vzdialenosť: 4,9 m
Priemer výstupnej pupily: 3,2 mm
Súmrakový faktor: 17,9
Svetelná priepoustnosť denná - typická: 85 %
Svetelná priepustnosť súmraková: 80 %
Interpupilárna vzdialenosť: 56 / 74 mm
Dioptrická korekcia: -3 / 3
Výška x Šírka x Hĺbka 132 x 132 x 48 mm
Hmotnosť (bez krytiek a popruhu): 598 g
kategória: ďalekohľady
© 2006 - 2018 LovuZdar.sk Všetky práva vyhradené.