podnalov.sk
dnes je streda,  6. júl 2022,  meniny má Patrik/Patrícia,  spln: ,  dnes východ slnka: 03:57,  dnes západ slnka: 19:45
elektronická kniha revíru

Pánsky komplet Merkel Gear Paläarktis S - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Pánsky komplet Merkel Gear Paläarktis  S
novinka
počet:                  cena: 474,90 €

Veľkosť

2XL 3XL L M S XL
Záručná doba: 2 roky

Popis

Výhodný pánsky komplet oblečenia Merkel.

Bunda:

Bunda Paläarktis 365 je odolná, veľmi ľahká, oderu odolná bunda so 100% nepremokavou membránou, ktorá je určená pre náročných lovcov. Bunda ponúka celoročné využitie v horách. Je mäkká a pružná, doplnená o 3-vrstvový laminát s integrovanou 37,5 membránou chráni pred vetrom a dažďom. Vo vlhkom počasí odoláva vďaka špecialne vyvinutej membráne. V kombinácii s dvomi merino vrstvami vás bude bunda sprevádzať od mája až do neskorej zimy. 

Novo navrhnutý materiál, ktorý sa skladá z technických, vysoko kvalitných 37,5 polyesterov robí toto oblečenie dynamické a vyrábané s najprecíznejšou dokonalosťou. Dokonca aj v tých najnáročnejších zimných podmienkach. Od všetkých zbytočných švov bolo upustené, takže bunda vďaka nedostatku ramenných švíkoch po dlhú dobu udržuje dážď. Bunda má štyri veľké vonkajšie vrecká, z ktorých pôsobia prevahu-teplejšie vrecká s ďalšou možnosťou vetrania. Bunda je doplnená o kapucňu, ktorá je ľahko tvarovateľná a 100% vodoodolná. 

Parametre produktu:

Vodný stĺpec: 20 000 mm/m2
Priedušnosť: 20 000 m2
Hmotnosť: 800 g

Nohavice:

Nohavice z odolného materiálu a moderného vzhľadu sú vhodné pre náročných lovcov počas celého roka. Formovaná oblasť kolien, dve bočné vrecká na zips, jedno zadné vrecko, zvýšený pás pre optimálnu ochranu obličiek s pružnou časťou. Ukončenie nohavíc s vnútornými gamašmi, ktoré dokonale ochránia pred snehom a vlhkosťou, ale aj pred kliešťami. Ochrana proti vetru a snehu s elastickým lemom a fixačnými háčikmi. Nohavice sú vyrobené z tých najmodernejších materiálov. Za zmienku treba spomenúť patentovanú Merkel membránu 37,5, ktorá má za úlohu udržať telo v stálej telesnej teplote. 

Parametre produktu:

Vrchný materiál: 100% bavlna canvas
Podšívka: 100% polyester
Návleky: 100% polyamid, vatovanie 100% polyester

 

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov