Heming hunting
dnes je streda,  19. jún 2024,  meniny má Alfréd,  spln: 22. jún 2024,  dnes východ slnka: 04:49,  dnes západ slnka: 20:46
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Benzínová bubnová kosačka VARI BDR 620 B LUCINA MAX - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Benzínová bubnová kosačka VARI BDR 620 B LUCINA MAX
novinka
počet:                  cena: 1 599,00 €
Záručná doba: 2 roky

Popis

Vysoká tráva 1,5 metra? Žiadny problém pre bubnovú kosačku VARI BDR 620 B LUCINA MAX. Táto pojazdová bubnová kosačka je v základnej verzii ideálnou voľbou na kosenie veľkých trávnatých plôch s rozlohou až do 15000 m2. Za hodinu dokáže hravo pokosiť trávnatú plochu až do 1900 m2. Kosačka je poháňaná silným 4-taktným motorom americkej kvality Briggs & Stratton. Tento stroj so záberom 62 cm je ideálny pre kosenie lúk, sadov, veľkých záhrad a veľkých nepravidelne udržiavaných plôch. Tento model je vybavený šnekovou prevodovkou a kladkovou spojkou s brzdou. Rukoväte kosačky sú výškovo nastaviteľné. VARI BDR 620 B LUCINA MAX patrí do vyššej rady bubnových kosačiek. Jej veľkou výhodou je multifunkčnosť - odopínateľné príslušenstvo. Ku stroju možno dokúpiť vyžínač krovín, snežný pluh či zametaciu kefu. Táto multifunkčná bubnová kosačka poteší majiteľov, ktorí tento univerzálny stroj maximálne využijú.

  • 4 nože
  • Kladková spojka s brzdou
  • Nastaviteľné rukoväte
  • Šneková prevodovka
  • Pevná hnacia náprava
  • Veľké 8" kolesá
  • 2 rýchlosti pojazdu

Okrem bubnovej kosačky môžete Lucinu Max dovybaviť vyžínačom krovín, radlicou na sneh, pasívnou zametacou metlou alebo novým adaptérom Senohrabom. Lucina Max sa ako bubnová kosačka vyznačuje perfektným vyvážením pre prácu na rovine aj vo svahu, má pevnú nápravu, tuhý a odolný rám s HDG plechovým, červeno lakovaným asymetrickým krytom žacieho disku, ktorý umožňuje lepšie navádzanie kosenej vysokej trávy a jej riadkovanie. Zároveň zaručuje mimoriadnu ochranu pre obsluhu. Pracovným nástrojom kosačky je štvornožový žací bubon - veľmi robustný lisovaný diel s celoplošným oceľovým podbehom, ktorý chráni uloženie nožov. Uloženie žacích nožov T-Bar zvyšuje zároveň obvodovú tuhosť žacieho bubna a jeho celkovú životnosť. 

Prestavenie stroja na mulčovač, snežný pluh, zametač alebo senohrab trvá približne 10 až 15 minút, prebieha za použitia náradia a možno ho ľahko vykonať svojpomocne. Pripojenie pohonu príslušenstva je realizované cez patentovaný systém delenej hriadele a drážkovanej spojky. Toto riešenie zaisťuje veľmi dlhú životnosť a ľahké rozoberanie aj po rokoch používania. Komfort obsluhy zvyšuje nastavenie výšky riadidiel v 6 rôznych polohách, ergonomické ovládacie páky s nízkym tlakom do dlane a rukoväte so vzduchovými komorami, ktoré eliminujú mikrovibrácie. Lepšiu priestupnosť terénom zaisťujú veľké 8 palcové fúkané kolesá so šípovým vzorom. Motor Briggs&Stratton 875 EXi má odolnejší karburátor voči nekvalitnému palivu a spĺňa emisnú normu EURO 3. Len pre VARI má špeciálne navrhnutý kryt štartéra s jemnými prieduchmi, ktoré zabraňujú prenikaniu jemných nečistôt do motora. Táto špecifikácia motora, určená len pre VARI, má naviac molitanový predfilter vzduchového filtra, čo spolu so zmieneným krytom zaručuje oveľa lepšiu ochranu motora tým jeho dlhšiu životnosť.

Parametre:

Motor: 4-taktný, Briggs&Stratton 875 series

Objem motora: 190 cm³

Krútiaci moment: 11,87 Nm

Pracovný záber: 62 cm

Maximálna pracovná plocha: 15000 m²

Plošný výkon: 1900 m²/hod.

Svahová dostupnosť: 20°

Počet nožov: 4

Výška kosenia: 35 mm

Kladková spojka s brzdou: Áno

Nastaviteľné rukoväte: Áno

Pojazd: Áno, 2 rýchlosti

Šneková prevodovka so spojkou: Áno

Hmotnosť: 62 kg

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM