podnalov.sk
dnes je streda,  6. júl 2022,  meniny má Patrik/Patrícia,  spln: ,  dnes východ slnka: 03:57,  dnes západ slnka: 19:45
elektronická kniha revíru

Okamžite nastaviteľná strelecká palica IBO PRIMO TETRAO - BIPOD Gen.4 - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Okamžite nastaviteľná strelecká palica IBO PRIMO TETRAO - BIPOD Gen.4
novinka
počet:                  cena: 114,90 €
Záručná doba: 2 roky

Popis

Strelecké palice novej značky na našom trhu - IBO PRIMO - sa tešia čoraz väčšej obľube medzi strelcami. Sú konkurencieschopné s palicami iných značiek, no za priaznivejšie a dostupnejšie ceny.

Vylepšená verzia streleckej dvojnožka značky IBO PRIMO štvrtej generácie. Zabezpečí vám 99% úspešnosť pri streľbe na dlhé vzdialenosti, ako aj pri love na otvorených poliach či lúkach. Okamžité nastavenie výšky iba pomocou jednej ruky, kedykoľvek potrebujete. V momente si prispôsobíte svoju streleckú palicu na akúkoľvek výšku. Vysoko odolná a naozaj ľahká palica, ktorá nie je problematická pri transporte. Odnímateľná vrchná časť s menším aj väčším závitom pre rôzne optické zariadenie.

Možnosť uhlovať vrchné "V" pre komfortnejšie smerovanie ruky a zbrane jednoduchým povolením skrutky a prestavením do iného uhla. Praktické je aj vrchné stredové "V", ktoré sa dá ľahkým povolením skrutky presunúť do iného uhla a takisto aj úplne odpojiť. Strelecká palica bipod IBO PRIMO má hmotnosť 1,2 kg a výšku nastaviteľnú od 117 cm (v zloženom stave) do 190 cm. Nohy palice sú ukončené gumenými pätkami.

Odpojením vrchnej časti sa zrazu z palice stane statív vďaka použitiu väčšieho a menšieho závitu pre vaše optické zariadenia, napríklad na kameru, fotoaparát, ďalekohľad či na inú optiku. V každej situácií ako je sedenie, státie alebo kľačanie sa stáva dokonalou podperou v akomkoľvek teréne, kedy poskytuje svoje tiché a plynulé nastavenie. Bipod IBO PRIMO bude vašim obľúbeným pomocníkom, s ktorým vám neujde už žiadny výstrel.

kategória: Doplnky na lov

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov