Heming hunting
dnes je nedeľa,  19. máj 2024,  meniny má Gertrúda,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:04,  dnes západ slnka: 19:21
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Pílka SILKY Gomtaro 270-8 - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Pílka SILKY Gomtaro 270-8
novinka
počet:                  cena: 61,80 €
Záručná doba: 2 roky

Popis

Japonská prerezávacia pílka Silky Gomtaro 270-8 je skvelou voľbou pre formatívne rezanie počas prvých rokov rastu stromu. Táto skvelá pílka sa stane nevyhnutnou súčasťou vášho vybavenia. Jej rovná čepeľ poskytuje ešte čistejší a presnejší rez ako zakrivená čepeľ. Hladký rez, ktorý po sebe táto píla zanechá, ľahko zarastie a váš strom bude veľmi vďačný. Pílka má rovnú čepeľ, s ktorou sa ľahko manipuluje aj v stiesnených priestoroch a tesne pri zemi. Pílky Gomtaro sú veľmi obľúbené u arboristov, ktorý tieto modely odporúčajú na odstraňovanie korún stromov. Fyzická námaha pri lezení na stromy si vyžaduje pílu, ktorá uľahčí orezávanie. 

Pílenie s Gomtaro si vyžaduje minimálne úsilie a reže tak hladko, že nie je potrebné spúšťať motorovú pílu. Pílka má pogumovanú rukoväť, ktorá skvelo padne do ruky a absorbuje vibrácie. Všetky píly zo série Gomtaro sa dodávajú s ľahkým polypropylénovým puzdrom s odnímateľným držiakom na remeň. Puzdru je vybavené dvoma valčekmi, aby sa zabránilo poškodeniu puzdra ostrými zubami. Spodná časť je vybavená otvorom, ktorý odvádza vlhkosť a piliny.

Čepeľ sa odporúča udržiavať v čistote, aby sa zachovala jej účinnosť. Živica sa rozpúšťa v olivovom oleji, čo je efektívny a ekologický spôsob údržby čepele. Agresívnejšie kvapaliny môžu poškodiť gumový materiál rukoväte. Keď pílu nepoužívate, uistite sa, že je vždy suchá. Pílu skladujte v puzdre na suchom mieste.

Autentická prémiová japonská oceľ

Dĺžka čepele: 270 mm

Zuby: 8 zubov na 30 mm

Rozmery: 440 x 110 x 40 mm

Hmotnosť: 385 g

kategória: SILKY SILKY

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov