navijaky offroad 4x4
dnes je pondelok,  29. máj 2023,  meniny má Vilma,  spln: 4. jún 2023,  dnes východ slnka: 03:55,  dnes západ slnka: 19:32
Kniha návštev revíru - online manažér revíru

Otočný plotostrih DPAS-HCA pre ECHO DPAS-300 - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Otočný plotostrih DPAS-HCA pre ECHO DPAS-300
novinka
počet:                  cena: 319,00 €
Záručná doba: 2 roky

Popis

Nadstavec plotostrih je kompatibilný s akumulátorovým multifunkčným strojom ECHO DPAS-300. Po pripojení k multifunkčnému stroju DPAS-300 získate výkonný a presný plotostrih na tyči. Plotostrih je ako stvorený na strihanie vysokých a urastených živých plotov. Lišta má dĺžku 536 milimetrov a je brúsená z oboch strán pre dokonalé a čisté strihanie (každý zub je nabrúsený zo všetkých troch strán). Takto vyrobená a brúsená lišta je známkou špičkových profesionálnych plotostrihov. Navyše vďaka ochrane vrcholu sa nemusíte báť práce v blízkosti pevných prekážok. Celková dĺžka nadstavca je 1892 milimetrov.

Parametre:

Dĺžka: 1892 mm

Hmotnosť: 2,4 kg


100% Profesionálna kvalita

Produkty ECHO sa vyrábajú iba v jednej kvalite, a to profesionálnej. Sú vyvíjané s ohľadom na drsnú prácu v prírode a každý je vyrobený tak odolne, ako to len technické možnosti dovoľujú. Produkty sú testované z hľadiska odolnosti proti poškodeniu tak, aby sme si boli istí, že vydržia aj veľmi drsné zaobchádzanie. Aj keď sa nechystáte používať produkty ECHO na profesionálnej úrovni, verte, že určite oceníte vysokú kvalitu pre profesionálov.

Japonská technológia

Viete, že produkty vyrobené v Japonsku sú spoľahlivé, odolné a na profesionálnej úrovni spracovania? Japonsko je domovom technických a remeselných zručností, získalo mnoho ocenení a rešpekt na poli technického pokroku a skúseností. Aj tieto hodnoty sa premietajú do našej výroby a sme hrdí na to, že patríme medzi spoločnosti, ktoré pomáhajú Japonsku udržať tieto popredné pozície kvality a technickej vyspelosti.

reklama