Heming hunting
dnes je štvrtok,  25. apríl 2024,  meniny má Marek,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:39,  dnes západ slnka: 18:48
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Akumulátorová reťazová píla ECHO DCS-310 (bez batérie a nabíjačky) - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Akumulátorová reťazová píla ECHO DCS-310 (bez batérie a nabíjačky)
novinka
počet:                  cena: 199,00 €
Záručná doba: 2 roky

Popis

Aku reťazová píla DCS-310 je tiež súčasťou akumulátorového programu Garden+, ktorý bol vytvorený pre záhradných nadšencov či farmárov. Píla je vybavená takými funkciami, aby úlohy ako prerezávanie, čistenie a príprava palivového dreva boli bezproblémové. Medzi jej prednosti patrí kompaktný dizajn, nízka hmotnosť a výkonný bezkomutátorový motor s elektronickým riadením krútiaceho momentu, ktorý zvyšuje rýchlosť motora počas rezania, optimalizuje výkon a predlžuje dobu chodu. Ľahké štartovanie píly je samozrejmosťou. Žiadne palivo, elektrické káble, žiadne problémy. Jednoducho pripojíte batériu a môžete sa pustiť do práce. Elektronická reťazová brzda zvyšuje bezpečnosť obsluhy a kompaktný dizajn poskytuje vysokú manévrovateľnosť a jednoduché používanie. Píla má hmotnosť iba 3,3 kg a je jednou z najľahších náradí v rade ECHO Garden+. Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.  

  • Nízka hlučnosť
  • Nízke vibrácie
  • Žiadne emisie
  • Jednoduchá obsluha

Parametre:

Napätie: 36,0 V

Lišta: ECHO 30 cm, drážka 1,1 mm

Reťaz: OREGON 90 PX, 45 článkov, 3/8"

Mazanie: Automatické olejové čerpadlo

Prevádzková doba: 24 min. (2Ah) 41 min. (4Ah)

Nabíjací čas 2Ah batérie na 80%: 46 min.

Nabíjací čas 2Ah batérie na 100%: 60 min.

Nabíjací čas 4Ah batérie na 80%: 97 min.

Nabíjací čas 4Ah batérie na 100%: 120 min.

Hmotnosť bez batérie, lišty, reťaze a oleja: 3,3 kg

Jedna 40V batéria na všetko

Bez námahy môžete prechádzať od jednej činnosti k druhej so 40V 2 Ah alebo 4 Ah batériou, ktorá je kompatibilná so všetkými nástrojmi typu Garden+, a ponúka vysoký výkon s dlhou prevádzkovou dobou. Výhodou je i krátka doba nabíjania. 2 Ah batéria je ideálna na väčšinu bežných činností, zatiaľ čo väčšia 4 Ah verzia ponúka ešte dlhšiu prevádzkovú dobu pre náročnejšie úkony. Pokroková lítium-iónová technológia znamená, že môžete pracovať naplno, až do úplného vybitia batérie.

100% Profesionálna kvalita

Produkty ECHO sa vyrábajú iba v jednej kvalite, a to profesionálnej. Sú vyvíjané s ohľadom na drsnú prácu v prírode a každý je vyrobený tak odolne, ako to len technické možnosti dovoľujú. Produkty sú testované z hľadiska odolnosti proti poškodeniu tak, aby sme si boli istí, že vydržia aj veľmi drsné zaobchádzanie. Aj keď sa nechystáte používať produkty ECHO na profesionálnej úrovni, verte, že určite oceníte vysokú kvalitu pre profesionálov.

Japonská technológia

Viete, že produkty vyrobené v Japonsku sú spoľahlivé, odolné a na profesionálnej úrovni spracovania? Japonsko je domovom technických a remeselných zručností, získalo mnoho ocenení a rešpekt na poli technického pokroku a skúseností. Aj tieto hodnoty sa premietajú do našej výroby a sme hrdí na to, že patríme medzi spoločnosti, ktoré pomáhajú Japonsku udržať tieto popredné pozície kvality a technickej vyspelosti.

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov