Heming hunting
dnes je štvrtok,  30. máj 2024,  meniny má Ferdinand,  spln: 22. jún 2024,  dnes východ slnka: 04:54,  dnes západ slnka: 20:33
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Popruh na kabelku TETRAO zelený - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Popruh na kabelku TETRAO zelený
novinka
počet:                  cena: 22,90 €
Záručná doba: 2 roky

Popis

  • Slepotlač TETRAO po celej dĺžke
  • Zapínanie na kovovú karabínku
  • Nastaviteľná dĺžka
  • Pozlátené komponenty

Kvalitné moderné a zároveň štýlové popruhy v troch farebných prevedeniach ti hravo pomôžu meniť tvoj outfit či oživiť tvoju kabelku. Dĺžka popruhu je nastaviteľná. Pozlátené komponenty a kožené kontrastné detaily tvoria jeden moderný a luxusný doplnok akejkoľvek kabelky z Petrissa Collection.

Parametre produktu: 

Materiál: 100% polyester

Táto kolekcia prichádza pre všetky "Diany", pretože sa v nej spája divokosť prírody a záhadné tajomstvo lesa. Verím, že svojou jedinečnosťou si získa nielen srdcia poľovníčok, ale všetkých žien.

Výnimočná poľovníčka zo strednej Európy, so zmyslom pre ochranu prírody, chápajúca význam poľovníctva, vzdelaná a pracujúca v profesionálnom lesníckom a poľovníckom sektore. Mladá žena, ktorá je vzorom pre mladé generácie, rovnako motivuje skúsenejších poľovníkov a ukazuje zmysel práce pre faunu a flóru krásnej slovenskej prírody.

Udáva trend a štýl v poľovníctve, aktívne ovplyvňuje a tvorí pozitívnu mienku nepoľovníckej verejnosti. Testuje najnovšie produkty, tvorí recenzie, fotostory, blogy po online aj offline kanáloch. Ovplyvňuje a tvorí nové produkty so štýlom, vysokou kvalitou a SRDCOM. Rovnako sú tvorené produkty značky TETRAO, ktoré sú vyšperkované do detailu s ohľadom na praktickú funkčnosť a aktívne sa podieľajú na záchrane ohrozeného Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus). Držíte v rukách produkty, ktoré sú na trhoch celej Európy tvorené so srdcom pod limitovanými edíciami a pod jedinečnou PETRRISSA COLLECTION. Tvoríme spolu lepšie poľovníctvo #polovnicisrdcom

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

kategória:

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM