navijaky offroad 4x4
dnes je štvrtok,  8. jún 2023,  meniny má Medard,  spln: 4. jún 2023,  dnes východ slnka: 03:50,  dnes západ slnka: 19:40
Kniha návštev revíru - online manažér revíru

Pánske poľovnícke funkčné spodky TETRAO Alkanna 3XL - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Pánske poľovnícke funkčné spodky TETRAO Alkanna  3XL
novinka
počet:                  cena: 48,90 €

Veľkosť

2XL 3XL L M S XL
Záručná doba: 2 roky

Popis

  • Najlepšie prispôsobenie sa telu
  • Najvyšší komfort počas celého nosenia
  • Dokonalé odvádzanie potu
  • Dostupná cena pre každého
  • Maximálny odvod vlhkosti z povrchu pokožky

Náš TIP: Skombinujete s vrchnou časťou - funkčné tričko TETRAO Alkanna s dlhým rukávom

Štýlové funkčné termo prádlo, slúži ako prvá alebo druhá vrstva, zaistí odvod potu aj pri veľkej záťaži, vďaka materiálu s príjemným jemným počesom vhodný do nepriaznivých klimatických podmienok. Príjemné na telo vyrobené spodky z hydrofylného polyesterového vlákna, ktorý vďaka svojmu profilu a vylepšenej vláknovej technológii dokáže odvádzať enormné množstvo vlhkosti z povrchu pokožky na vonkajšiu stranu textílie. Vlhkosť odvádza do plochy a tým zefektívňuje jej odparovanie, anatomický strih sa prispôsobí každej postave a zaistí nie len dokonalé priliehanie, pohodlnosť ale aj štýlový vzhľad, ale napriek tomu nebráni v aktívnom pohybe. Vďaka svojej funkčnosti je vhodné na celoročné nosenie. V lete zaistí odvod potu, v zime príjemne zahreje.

Parametre produktu:

Použité materiály: 100% PES
Veľkosť: S-3XL

Materiál PES - jedná sa o syntetické vlákno, ktoré je vyrobené z lineárnych makromolekúl. PES vlákna sú ľahké, nestláčajú sa a nepohlcujú veľa vlhkosti. Vďaka tomu sa s obľubou používajú napríklad na výrobu funkčného oblečenia. Materiál PES je možné veľmi ľahko recyklovať.

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

reklama

Sebron Arms