darujte 2 percentá pre podporu LovuZdar.sk
dnes je utorok,  21. marec 2023,  meniny má Blahoslav,  spln: 6. apríl 2023,  dnes východ slnka: 05:50,  dnes západ slnka: 17:57
Kniha návštev revíru - online manažér revíru

Pánske funkčné tričko TETRAO Alkanna Short s krátkym rukávom XL - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Pánske funkčné tričko TETRAO Alkanna Short s krátkym rukávom XL
novinka
počet:                  cena: 34,90 €
Záručná doba: 2 roky

Popis

  • Najlepšie prispôsobenie sa telu
  • Najvyšší komfort počas celého nosenia
  • Dokonalé odvádzanie potu
  • Dostupná cena pre každého 
  • Maximálny odvod vlhkosti z povrchu pokožky

TETRAO Alkanna SHORT je funkčné tričko s krátkym rukávom s jedinečnou potlačou, vyrobené z mäkkého rýchloschnúceho materiálu. Materiál je 100% PES. Odevy z PES málo navlhajú a rýchlo schnú, preto je toto funkčné tričko TETRAO Alkanna SHORT vhodné na všetky letné športy, či záťažové aktivity v prírode. Rýchlo saje pot a ten zároveň rýchlo schne, sú vysoko elastické a preto nebránia pohybu. Oplatia sa pri aktívnom pohybe.

Parametre produktu:

Použité materiály: 100% PES
Veľkosť: S-3XL

Materiál PES - jedná sa o syntetické vlákno, ktoré je vyrobené z lineárnych makromolekúl. PES vlákna sú ľahké, nestláčajú sa a nepohlcujú veľa vlhkosti. Vďaka tomu sa s obľubou používajú napríklad na výrobu funkčného oblečenia. Materiál PES je možné veľmi ľahko recyklovať.

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

kategória:

reklama

výkup parožia, zhodov a trofejí