podnalov.sk
dnes je utorok,  16. august 2022,  meniny má Leonard,  spln: 12. august 2022,  dnes východ slnka: 04:46,  dnes západ slnka: 18:55
IBO vystava Nitra

Dámsky set TETRAO nohavičky s braletkou S - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Dámsky set TETRAO nohavičky s braletkou S
novinka
počet:                  cena: 62,90 €
Záručná doba: 2 roky

Popis

  • Nadizajnované na Slovensku
  • Motív sa nevyperie ani nevybledne
  • Kúpou podporíte ohrozený druh Hlucháňa hôrneho 
  • Vyrobené z kvalitných materiálov
  • Produkt vyrábaný so srdcom a dobrou myšlienkou 

Jemné, ľahké vhodné pre každú nežnú polovičku. Pás má volný strih a zaručí spánok ako v bavlnke. Nohavičky sú kombinované hladkou elastickou látkou, pružnými pásmi na bokoch a jemnou sieťovanou látkou na zadnej časti. Dámske nohavičky s poľovníckym motívom od značky TETRAO spolu s braletkou z tej istej rady tvoria dokonalú súpravu. Táto kombinácia je aplikovaná aj vo vrchnej časti súpravy. Strih nohavičiek je pružný, takže sa nezarezávajú. Potlač v podobe parôžkov poteší každú poľovníčku alebo milovníčku prírody. Ideálny darček pre každú poľovníčku. Dámsky poľovnícky sexy set TETRAO zaujme každú poľovníčku.

Veľkosti: S, M, L, XL, 2XL
Materiál: 100% polyester

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

kategória:

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov