navijaky offroad 4x4
dnes je nedeľa,  28. máj 2023,  meniny má Viliam,  spln: 4. jún 2023,  dnes východ slnka: 03:56,  dnes západ slnka: 19:31
Kniha návštev revíru - online manažér revíru

Pánske poľovnícke termoprádlo TETRAO Trifolium - spodky L - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Pánske poľovnícke termoprádlo TETRAO Trifolium - spodky L
novinka
počet:                  cena: 17,90 €
Záručná doba: 2 roky

Popis

  • Maximálny odvod vlhkosti z povrchu pokožky
  • Stály pocit sucha pri fyzickej záťaži
  • Je anatomického strihu

Spodky sú určené ako prvá vrstva oblečenia, vhodné pre všetky ročné obdobia. Vďaka použitému materiálu poskytujú rýchle odvádzanie vlhkosti z tela počas teplých mesiacov a zároveň počas chladnejších mesiacov príjemne udržiavajú telo v teple a suchu. Použitý materiál pôsobí pri dotyku na telo veľmi príjemne. 

Super ľahké poľovnícke termoprádlo TETRAO je neuveriteľne mäkké, vďaka čomu je jeho nosenie fantasticky pohodlné. Rôzne štruktúry v pletených vláknach zabezpečujú vetranie v oblastiach, ktoré sa s najväčšou pravdepodobnosťou prehrievajú, čo vedie k dobrému prúdeniu vzduchu. Spodná bielizeň rýchlo schne. 

Parametre:

Materiál: 100% polypropylén
Veľkosti: S - 3XL

Zakúpením produktov modernej a profesionálnej značky TETRAO podporujete návrat ohrozeného druhu Hlucháňa hôrneho (Tetrao urogallus) späť do prírody. IBO POĽOVNÍK sa aktívne podieľa na zvýšenie populácie tohto druhu vo voľnej prírode a zároveň na zlepšení kvality jeho životného prostredia.

kategória:

reklama

Sebron Arms