podnalov.sk
dnes je utorok,  27. september 2022,  meniny má Cyprián,  spln: 9. október 2022,  dnes východ slnka: 06:44,  dnes západ slnka: 18:30
Kniha návštev revíru - online manažér revíru

Pánske nohavice Merkel Gear Hybrid Alpinist Gen. II 54 - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Pánske nohavice Merkel Gear Hybrid Alpinist Gen. II  54
novinka
počet:                  cena: 249,95 €
Záručná doba: 2 roky

Popis

  • Vodotesnosť
  • Priedušnosť
  • Strečovosť
  • Dlhé zipsy na priedušnosť
  • Vysoká kvalita
  • Ideálnosť na jesenné a zimné lovy

Pánske nohavice Merkel Gear Hybrid Alpinist druhej generácie sú vhodné k využitiu na lovy tých najaktívnejších poľovníkov. Poveternostné podmienky nemajú žiadny negatívny vplyv na poskytované teplo a kvalitu nohavíc. Majú priliehavý strih, takže perfektne sedia na každú postavu. Ich využiteľnosť vás poteší na lovy po celý rok. 3,5 vrstvový laminát (membrána 37,5 ™, 20 000 mm / 20 000 g / m² / 24 h) sa nachádza je nehlučný a má mierne zdrsnený povrch. Zadná časť nohavíc je vyrobená z ultra pevného a vodeodolného lemovania, ako aj na nohaviciach WNTR a MNTN.

Sú vybavené aj lepšou povrchovou úpravou DWR (bez PFOS a PFOA), ktorá odpudzuje vodu. V prípade namočenia vodou sa látka rýchlo uschne. Veľké množstvo výhod nohavíc Merkel Gear Hybrid dopĺňa aj systém MaxComfort v oblasti bedier. Má moderný strih a integrálne švy na vreckách. Dolné časti nohavíc sú nastaviteľné tichým suchým zipsom. Nohavice majú dlhú životnosť a ich kvalita je neprekonateľná.

Materiál: Polyester 100%

kategória:

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
najpolovnik